Tehotenská móda v Košiciach. Kde niečo nájdem?

lulusy
23. sep 2008

Ahojte tehulky a mamini, prosim Vas o radu, kde v KE najdem obchodik s tehotenskou modou (okrem OD Dargov a Optimy). Nevedela som ze je s tym az taky velky problem. Dik

mariana242
23. sep 2008

neviem ako sa vola ten obchod ale je v podchode na hlavnej (na tej strane ako je tesco) niekde okolo velkej fontany...

lulusy
autor
23. sep 2008

mariana242: je to nejaka bocna ulicka? alebo len podchod kde su obchodiky?
DAKUJEM TI

mariana242
23. sep 2008

to je len podchod...a tam to je aj vonku maju tabulu vystavenu ze tehotenska moda ...

mystery7
23. sep 2008

Ahojte kocky

jeden je aj pri Ges Klube na Novomeskeho 😉 isla som len zvonku, ale myslim, ze tam budu mat aj nejake oblecenie nielen kociare 😉

lencici
23. sep 2008

Jeden je aj pri Mlynskej. Prvá ulička z ľava keď ideš od stanice... A další je aj na Kovačskej...

mystery7
23. sep 2008

asi sa treb vybrat do mesta a vsetko prebehnut 😉

ibi
24. sep 2008

Celove bieda, aj ked su ja sa tam neviem dobre realizovat... rifle najlepsie v Optime a na Hlavnej je celkom dobra vedla Interformy (nabytok Brik a tak) v podchode, ale stale maly vyber.

lulusy
autor
6. okt 2008

Dakujem kocky, idem dnes na prieskum, tak uvidim 🙂

tinucha
6. okt 2008

Ináč v Optime v Maderne sa dajú kúpiť tehu veci celkom lacno. Ja som si tam kúpila také jesenné až zimné nohavice v 50% zľave za 500 Sk. 😉

lulusy
autor
3. nov 2008

ahojte tehulky, len vam chcem poradit BLŠÁK. Na blsaku je jediny stanok s tehu. oblecenim a ceny sa nedaju porovnat s tymi v meste. A majitelom je velmi ochotny a ustretovy pan, ktory mi dal este aj na seba tel. cislo, aby som mu zavolala o 2 tyzdne ze bude mat novy tovar a odlozi mi nieco....
SKUSTE TO TAM !

mystery7
3. nov 2008

pocuj kde presne je ten stanok? zajtra budem mat cas, tak by som sa isla kuknut

lulusy
autor
3. nov 2008

ked sa dostanes na to tzv. "namesticko" kde zvyknu predavat ovocie a zeleninu, tak hned oproti je ulicka a asi cca v strede je ten stanok. Myslim ze na zaciatku tej ulicky predavaju na pravej strane ponozky. a na lavej strane detsky - babatkovsky tovar. Urcite to najdes, ked nie opytaj sa niekoho je to jediny stanok na blsaku.

mystery7
3. nov 2008

vdaka

zu2za3na
5. mar 2012

Ahojte baby, trochu stará téma, momentálne všetky obchody zrušili, v optime už nie je tehu. obchod ani na hlavnej som nikde nevidela...pri tip-tope som neskúšala pozriet...neviete kde by som zohnala tehu. nohavice? asi si budem musiet dat ušit lebo tu v ke som žiadne nevidela...ešte vrchne diely alebo šaty sa daju kupit ale nohavice nemajú... 🙄

lu17
5. mar 2012

@zu2za3na Dobre tehu nohavice maju v Clematise v OD Dargov 🙂 Takisto tricka a spodne pradlo. Ale topy a tak to najdes aj v obchodikoch,letia tuniky a vselijake bluzocky.

bettypo
5. mar 2012

Ahojte, ešte v lete bol otvorený obchod Magela na Zvonárskej. Tam zvyknú mať okrem XXL vecí aj tehotenskú módu.
Maderna je presťahovaná na Barčiansku ulicu. Je to veľký obchod, ale nevšimla som si, či ešte majú tehotenské veci.
No a prinajhoršom sa stále niečo nájde v C&A v Optime

zu2za3na
6. mar 2012

@bettypo V C&A? aj nohavice ??? chodím tam často ale vhodné nohavky som tam nenašla 🙂 celkom peknú blúzku som si kúpila aj v Oc Dargov, diskont KIK..doteraz som tam nevkročila lebo tam majú samé veľké čísla ale teraz sa mi to aj celkom hodí 🙂

zu2za3na
6. mar 2012

@lu17 ten obchod nenavštevujem ale skúsim pozrieť, dík za tip 🙂

bettypo
6. mar 2012

@zu2za3na ja som tam raz videla veľmi pekné tehu rifle. Možno toho majú viac keď dostanú novú kolekciu. A inak aj H&M má v sortimente pekné tehu veci, len ktovie či ich majú aj u nás

lu17
6. mar 2012

@zu2za3na Nemas za co, ja som si ich kupila, a su super a myslim ze aj dobra cena do 30 ecok. Takze to nie je az tak vela, v maderne na nete som videla drahsie. Skus si pozriet aj na nete.

zu2za3na
7. mar 2012

@lu17 no ja som dnes objavila super tehu rifle za 11eur aj nejaké drobné...veľmi su pohodlné, našla som v Dargove na druhom poschodí v 3n či ako sa volal ten obchod, čínan ale veľmi pohodlné tehu rifličky a v tescu som si zasa kúpila šaty, veľmi pekné tiež...

lu17
8. mar 2012

@zu2za3na Vdaka za info, aspon budem vediet kde si nieco pozriet lacnejsie,lebo do leta to mozno bude potrebne, alebo nejake tristvtaky .TY si si tiez musela kupovat dalsie? Alebo az teraz?

zu2za3na
9. mar 2012

@lu17 ja som kupovala až teraz prvý krát a tie nohavice ,čo som si kúpila vydržia až do konca tehotenstva...termín mám koncom júna, záleží na tom, ako bude vonku teplo...určite si obohatím šatník aj o nejaké kratšie nohavice a tričká, no nejaké voľné mám už aj z minulého leta...veľmi peknú blúzku som si kúpila v Kiku, bielu, pohodlnú, o dve čísla väčšiu ako nosím normálne a hlavne sa dá vynosit aj po pôrode

govinda
25. jún 2012

ahojte kočky. Tak ja len také moje pozorovanie dnes. Zháňala som tehu nohavice a tak som zablúdila do babatkova na dominikánskom námestí. Mali tam tehu rifličky za cca 46 eur, ale nesadli mi žiadne a tak som sa už len prechádzala mestom a dole v dargove v obchode so spodným prádlom mali omnoho väčší výber tehu nohavíc. Jedny stály cca 32 eur, ale majú akciu, ak kúpiš jednu vecičku, druhá je za polovicu. Tak som si kúpila tehu čierne nohavice a aj tehu rifličky na traky, rozkošné boli, takže som za tie 2 nohavice zaplatila ešte menej, ako za jedny v babatkove 🙂

zuzpap
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
poleva
25. jún 2012

@govinda v babetkove sa veľmi pokazili 😒

govinda
25. jún 2012

@poleva no ja som babetkovo navštívila prvýkrát a musím povedať, že som tak trošku sklamaná. Chcem ešte pozrieť madernu, tak uvidíme 😉

blackcat8885
9. okt 2012

Viete o nejakom obchode kde majú za normálnu cenu schopné tehu rifle?Lebo dať 30-40eur za niečo čo si párkrat oblečiem sa mi nechce kedže mi treba ešte kopu iných vecí vrátane bundy na zimu.Zatiaľ som našla len v Dargove u číňana a nebolo to nič moc

emily83
3. dec 2012

@blackcat8885 ja som kupila v sekaci na hlavnej za 3 Eur, zachovale fajne hrube tehu rifle. bola vtedy akcia. je pravda, ze nie vzdy maju pre tehu, ale kto hlada, najde ;) Teda ak ti nevadia sekace. A objednala som si aj z bonprixu tehu rifle na traky za 15 Eur-ale z ceskej stranky. na SK stoja 25Eur...

hanculka
5. mar 2013

Ajojte, chcem sa spýtať kde v Košiciach kúpim pekne tehu oblečenie, ďakujem🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre