Tehotenská móda v Košiciach. Kde niečo nájdem?

lulusy
23. sep 2008

Ahojte tehulky a mamini, prosim Vas o radu, kde v KE najdem obchodik s tehotenskou modou (okrem OD Dargov a Optimy). Nevedela som ze je s tym az taky velky problem. Dik

sashha
5. mar 2013

H&M Aupark

krasnebruska
5. mar 2013

Zdravím Sashha,

prevádzkujem eshop s tehotenským oblečením, pozrite si náš profil, ak chcete môžete mi zavolať, sme v KE.

Mirka

mana7
22. mar 2013

kočky......kočky........tehotenská móda je náročná na šitie a predáva sa v malých množstvách, preto je drahšia, ak nie ste ochotné zaplatiť za nohavice na par mesiacov 30 ečka noste elasťačky a tričečko po ockovi. Alebo vietnamci, sekáče, blšák. Akurát na Vás doplatia tie, ktoré sa potrebujú seriozne obliecť do zamestnania. Dokonca aj bývalé známe firmy predomnou menované predávajú už iba ...........no výpredaj.

tuti_sk
27. mar 2013

Maminky, vsetky ktore budete dojcit, ci dojcite nezabudnite si kupit zasteru pre dojcenie, je to super vec pri dojceni na verejnosti - budete usetrene zvedavym pohladom na vas prsnik a vase dietatko sa tiez v klude napapa..... ja som to vyuzila maximalne a uplne vsade!
Zastera pre dojcenie - najdete ju na nasom webe, uvedeny v profile.
... a ak este nemate nakupene originalne detske body s vtipnym napisom a este mate cas, tak si urcite vyberte momentalne mame akciu na popularnu kategoriu Charakter dietata (par foto dole).
Vsetko najdete na nasom webe... 🙂

Drzim vam vsetkym palce, vzdy si doverujte, dajte na materinske instinkty, tie su najdolezitejsie!

Majte sa.

Mamina - Katarina.

roja29
8. apr 2013

ja som si kupila pred dvoma tyzdnami v H&M tehotenske nohavice 🙂 som s nimi spokojna, hlavne ze konecne ziadny gombik ani zips neobmedzuje 😝 bola som este v jednom obchode ako je terranova smerom na stanicu tam v takej bocnej ulicke napravo (ulicu nepametam ale bola tam tabulka) ale musim teda povedat ze nic tam nemali ☹ akurat rifle ale nevyzerali dobre, to v H&Mku si skor vyberiete 😉 ale tak tiez by som uz potrebovala aj nejake ine veci lebo akosi sa do nicoho nezmestim 😒

fopka
9. apr 2013

ja nakupujem takteto veci zasadne v sekači, človek tam najde uzasne tehu veci, väčšinou aj nové alebo len párkrát oblečené. V klasickych obchodoch su tehotenské veci nenormálne ddrahé ... Ja som investovala jedine do rifli a nohavic a noveho tehu plášta teraz na prechodné obdobie, ale objednávane boli z netu na akciu za lacnejší peniaz. Určite by som nenakupovala v klasickych obchodoch specializovanych pre tehuľky.

epipipi
10. apr 2013

ahoj ja som pekne kupila v hm v auparku, teda nohavice a fajn elastacky maju v tezenise tiez v auparku na prizemi, maju vysoký pas 🙂 a este tricka a natelniky ...tie som kupila len o cislo dve vacsie a vyzera to fajn ako vsetky tie tehu tuniky 🙂

happymum_sk
28. máj 2013

Prečo zložito hledat obchod, keď stačí nakúpiť cez internet. Ak Vám tovar nebude vyhovovať, zadarmo Vám ho vymeníme za inú Veľkosť, alebo vrátime peniažky.

timeab
4. jún 2013

ahojte, ja som po celodennom behani dnes nahodou narazila na clematis a bola som prekvapená, ceny cca za rifle 30€, a mali dost velky vyber aj na saticky trička. mozem len odporucit. aj predavacky velmi mile a ochotne 🙂

terezka1947
4. jún 2013

@timeab aj ja som tam pred dvoma rokmi nakupovala a absolutna spokojnost...riflie tiez okolo 30,ale kvalitne...a aj spodne pradlo mali pekne aj sexy 😉

leria
4. mar 2014

@happymum_sk mate veľmi pekne veci, no niektoré dosť drahé ( napr. legíny a trická...) myslím ze vačšinou zeny si na to kratke obdobie vyskladaju lacnejšie varianty z iných obchodov.....

mmattulik1
28. apr 2014

objednával už niekto z happymum?mňa trocha odrádza výška poštovného, min.týžden som si objednala pár kúskov z nextu UK môžem povedať že som s tovarom spokojná +poštovné je zadarmo 🙂

sasagajdoska
5. nov 2014

Naco niekam behat? Skus si radsej objednat z BonPrix http://www.bonprixshop.eu/kategoria/779/moda-te... a usetris kopu casu...

rejkaa
8. nov 2014

@hanculka ahoj, na sokolovskej ulici prednedávnom otvorili origos obchodik pre tehotné, neviem presne číslo, ale je to na lavej strane , v strede tejto ulici je vodar a na lavej strane je ten to obchodík.

lipiancanka
12. sep 2015

Ahojte🙂 neviete nahodou ci v optime v hm este maju tehotenske oblecenie? Lebo v auparku zrusili...dakujem🙂

yaska
18. sep 2015

@lipiancanka v optime este maju 🙂 bola som tam cez vikend pozriet 🙂

lipiancanka
18. sep 2015

Dakujem 😊

angel1979
19. júl 2016

obnovujem temu, kde v ke kupim pekne riflicky?

viva89
27. sep 2016

Ahoj angel1979, ja som bola v H&M v optime, maju tam cast s oblecenim pre tehotne..aj riflicky 🙂

angel1979
27. sep 2016

@viva89 no ale strasne maly vyber

janinka241
24. okt 2016

Ja sa chcem opýtať kde kúpim tehotenské legíny v KE. (väčšia veľkosť)

viva89
24. okt 2016

@janinka241 to neviem, v hm mali len pancusky (tensie aj hrubsie).

angel1979
24. okt 2016

@janinka241 no asi u cinana najskor

happymum_sk
24. okt 2016

Skúste do vyhľadávača zadať happymum a určite si vyberiete 🙂

mukicica
24. mar 2017

Happymum_sk spravte výpredaj a určite si vyberieme! 😉

1nico1
29. jún 2017
Používateľ 1nico1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1nico1.

osobne som nakupovala zo zootu, je to síce internetový obchod ale veci sa dajú vyskúšať a bez problémov hneď vrátiť v ich kamennej pobočke a čo je úplne super- doprava na Slovensko je už zadarmo 😇 ked tam už zavítate odporúčam využiť kupón: http://www.kuponyzdarma.sk/zoot-sk/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre