Obchod s kvalitnými tehu vecami

mirkaknm
21. mar 2018

Ahojte,
vsimla som si ze mnohe tehotne mamicky maju super tehotenske teplaky, leginy, tricka.
Vedeli by ste mi prosim poradit nejaky obchod s kvalitnymi vecami?

Dakujem 🙂

nelka1122
21. mar 2018

@mirkaknm ahoj,skús sledovať Lidl tam bývajú niekedy . Celkom kvalitné ,pohodlné

domi19
21. mar 2018

@mirkaknm Ahoj, ja mám legíny z Lidla, som maximálne spokojná. Rifle som si objednávala z internetu z HM, sedia super, vyzerajú tiež veľmi pekne.

momoqui
21. mar 2018

@mirkaknm ahoj HM sa daju celkom vybrat veci a zalezi z akeho mesta si. Ja mam daco aj v bazariku ak by si chccela

karmela
21. mar 2018

V H&m sú oblecka pre tehotná ja som nakupovala tam alebo cez net alebo tiež lidl

kubkovamama
21. mar 2018

Tiež odsuhlasim H@m.maju dobre strihy aj netehotenskych veci čo sadnú aj tehulkam.Od nas najbližšie je to 30km,objednávala som cez net, našťastie mi všetko sadlo.Tie origoš obchody pre deti a tehotné sú strašne predražené.Za gate 100€,no eeee

mirpet
21. mar 2018

Ja to tiež teraz riešim. a objednala som si tehotenské rifle z HM mama a sú fakt skvelé...majú tam celkom dobrý výber za pomerne ešte rozumné ceny v porovnaní s ostatnými tehotenskými predajňami...

mirpet
21. mar 2018

HM mama tehotenské oblečenie...moderné a pekné

kubkovamama
21. mar 2018

A super boli letné šaty...nosím ich doteraz.😀 Elastické,pohodlné,krásne vzory,100%bavlna a tuším 16€ som dala za ne.

skjatqo
21. mar 2018

Prve tehotenske gate som kupila v HM, dalsie som nasla v sekaci, hladala som znacku HM mama a mala som tak niekolko, aj kludne na spinavsiu robotu, do lesa a podobne.

loldi2
21. mar 2018

Hm a lidl je podľa mňa v tomto super, lebo majú aj pekné a taktiež cenovo dostupné veci, že napríklad mi nebolo ľúto si niečo kúpiť, keď som vedela, že mi to bude len na nejaký čas 🙂

gerfinka
22. mar 2018

Ja ešte pridám Bonprix, objednala som si stadiaľ bundy, rifle i tričko. Prípadne občas zbehnem do sekáčov 🙂 Minule som si tam kúpila super tehu rifle za 50 centov 🙂

mirkaknm
autor
22. mar 2018

Dakujem vsetkym velmi pekne.
Len pre inspiraciu pridavam aj ja stranky ktore som nasla : www.asos.com - da sa dorucit aj na slovensko 🙂

simonanitrianska
22. mar 2018

Ahojte, ja ešte pracujem takže úplne v legínach nemôžem chodiť :( a nakupujem oblečenie cez túto stránku http://www.lovely.sk/damska-tehotenska-moda 🙂 Nakupovala som na nej aj predtým než som otehotnela veľký výber a široké spektrum tovaru a značiek za mňa 👍

simonanitrianska
22. mar 2018

@mirkaknm asos je tiež super 🙂

littleslovak
22. mar 2018

mpje prve tehu rifle mam C&A. Ale vyber tam celkovo nemaju (aspon v tej predajni kde som bola, asi 2-3 rifli a asi 2 teplakov + nejake tricka). Odporucam urcite to H&M co sa vyberu tyka. A leginy a pod za mna Bonprix, ci tehu ci ne-tehu. Jedine na co nedam dopustit co sa znacky tyka su pancusky - to jedine Bepon (ano je drahsi, ale opat bezne pancusky ci teraz tehu pancusky su extremne pohodlne).

britanova
22. mar 2018

v poľsku na trhoch. majú tam aj veci nositeľné do práce. Rifle a leginy som si kupovala obyčajné, bedrové, vynosila som potom aj neskor.

domi19
22. mar 2018

Dnes je na HM akcia - 15 % na tehotensku modu, aj postovne je zadarmo ;)

suzie28
22. mar 2018

Podľa mna tehotenské veci sú zbytočne predražené a dosť zostaruju .. ja som fungovala na normálnych len pár čísiel väčšie ... veľa šiat je teraz moderných prestrihnutych pod prsiami takze mi super sadli a vyzerali normálne .... trička a svetre taktiež teraz letia oversize takze tie som tiež z normálnych kolekcií kupovala ...taktiež legíny ....kúpila som si v intimisimi klasické pod bruško len o číslo väčšie ako nosievam....

deniskap
22. mar 2018

Ahojte,kolegyna by chcela Hm kupit. Ako pasuju velkostne?Zodpovedaju velkosti,ci mensie kupit?

poire
22. mar 2018

Ahoj no zda Sa akoby okrem HM made in Bangladesh Nic ine neexistovalo :D Ak nechces lacny mainstream tak ja mam rada znacku Happymum. Maju kvalitnejsie veci, cenovo ani nie o vela drahsie. 🙂 good luck s bruskom!

mirpet
23. mar 2018

Dnes majú na stránke HM 15 percentnu zľavu plus doprava zdarma...tehotenské vecičky

makina78
23. mar 2018

ahoj, suhlasim s babami, H&M najlepsi vyber, ked mas cas pobehaj second handy alebo na bazariku. Tiez mam nieco v inzeratoch, tak sa skus pozriet. Vacsina je z H&M

kubkovamama
24. mar 2018

@deniskap bežné veci kupujem u nich o číslo menšie. U tehuľky asi radšej nie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre