Tehotenské oblečenie. Kde kúpim na internete?

misa1
29. apr 2007

ahojte nemate nejake stranky na oblecenie?dakujem

luculka
29. apr 2007

ahoj ja si ani tehu veci kupovat nebudem okrem nohavic....ved teraz v kazdom obchode maju veci ako stvorene pre tehulky 😀 😀

misa1
autor
29. apr 2007

ahoj to ano ale neni pohodlnejsie poslat domov a lepsie ceny ako v obchode?prijala by som take nieco ako je quelle,alebo bonprix aby tiez mali taku modu.

sue
29. apr 2007

Misa, maderna myslím... však si zadaj do Googlu tehotenské oblečenie a vyhodí ti to tam strašne veľa stránok, len počítaj s tým, že špeci tehulkovské je o dosť drahšie ako normálne...

luculka
29. apr 2007

zdá sa mi ze quelle ma taký samostatný katalog 😉

misa1
autor
29. apr 2007

sue tam som pozerala a viem ze je to drahsie.ved obchody zarabaju na detoch,tehotnych a mrtvych.

luculka
29. apr 2007

tak ak neches drahe tak urcite ako som spominala v normálnych obchodoch...teraz frcia tie tricka k legínam...a to je perfektne tehu oblecko 😀

misa1
autor
29. apr 2007

luculka odkial si mala ten ruzovy kocik?a cena tam je aka?lebo je nadherny.ja som si tiez pozerala podla toho kalendara a vychydza mi dievca,je to spolahlive?

luculka
29. apr 2007

no ja by som chcela tiez dievca... 😒 to je tusim pegperego

martinka211
29. apr 2007

Ahoj Misa,ja len,ze na ten kalendar sa moc nespoliehaj,lebo mne tam vychadza dievcatko a lekar nam povedal,ze cakame chlapca 😀

zuz11
26. feb 2008

nika2 • 28tt • 3. dec 2007 o 10:52
Ahojte ,
neviem ci ti uz takato tema neni, ale chcem sa spytat kde v Piestanoch a okoli sa da zohnat tehotenske oblecenie okrem predajne Daniela a Sandra. Pretoze mam velkost 36 a mam problem zohnat nohavice.Dakujem

loss • 30tt • 3. dec 2007 o 17:15
a keby si skusila cez internet?

jarka70 • 31tt • 4. dec 2007 o 19:42
ja som tiez kupovala cez internet najdes tam viac predajni mas na vyber.skus v google tehotenska moda.

angua27 • 1d • 5. dec 2007 o 12:42
nika skús cez internet ma-ma. ja som u nich kupovala síce priamo v predajni, ale viem, že aj cez internet sú super rýchly. a veci od nich sú kvalitné. 😉

jastericka • 33tt • 29. jan 2008 o 16:46
nika2: ja som nohavice kúpila cez net, mimibazár, za dobrú cenu, zachovalé, veď tie tehuľky to nezničia a nohavky, čo v obchode stoja cez 1000, tam za 300-400. 🙂

maca28 • 1d, 36tt • 29. jan 2008 o 22:51
pozri mimibazar

maaja • 1d • 29. jan 2008 o 22:55
aj ja by som brala velikost 36 😀

babulina • 37tt • 30. jan 2008 o 11:32
butterfly vrelo odporucam, skvely obchod 🙂 je tam kopu nadherny veci

maso • snž • 30. jan 2008 o 11:47
😀 Dakujem babulina, si zlata
Drzim palceky 🙂 nech je vsetko v poriadku a narodi sa vam zdrava a krasna Ninka. My uz teraz snazilkujeme, tak drz palce.

Ahojte baby, viete mi poradit, kde v BA zozeniem pekne tehotenske veci na oblecenie? A za dobru cenu? 😉
Dakujem!

emily3 • 3d • Dnes o 08:49
sedmokraska na medenej ulici

bublinkajasminka • 37tt • 8. feb 2008 o 13:09
emjee - v ba som kupovala v auparku v mutti ale skvele som nakúpila ja v benetone, tam bolo oddelenie pre budúce maminky u nás v nitre, no v blave som to nevidela

skrecok • 10tt • Včera o 23:11
Ahojte babulky, chcela by som pozriet obchody v BA s tehotenskymi obleceniami a pradlom. Viem, ze je v Aupraku, ale zda sa mi maly vyber. Poradte mi, kde este v BA su pekne veci a s prijatelnymi cenami a kvalitou? mam konkretne zaujem o tehotensku podprsenku. Dakujem.

lublianka
14. júl 2008

ahojte, ja som bola v auparku a tam je to strašne drahe. ja som si nakupovala cez internet bambulky tam boli celkom super ceny a aj velky vyber. kamartka bola u nich aj v obchode na orave a tam mali super ceny a aj zlavy, spodne prádlo tam stalo uplne super. takže skuste tam,čaute

trpezliva
15. júl 2008

ahojte, ak vam mozes nieco doporucit, tak to je kojenecka podprsenka z quelle. Ja som si odtial v zivote nic neobjednavala, tak som sa trochu bala, aka to bude kvalita, strih...atd. Ale bola som velmi prekvapena, ked mi to prislo. Su to dve podprsenky spolu za 395 SK. Jedna so vzorkami, druha cisto biela..ale ma take pekne okraje, ako keby cipkovane. A sedia super (najmensie 75B potrebujem 🙂 ). Kupila som si aj take tielko na leto..tiez na kojenie, da sa zhora rozopnut, tak ako podprdy. To stalo tiez 395 SK (ruzovo biela).http://www.quelle.sk/sk/q4r
/damen/umstandsmode/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9zZWNvbmRpZD1xdWVsbGVfc2tfOTY1MD
AmZmhfdmlld19zaXplPTkmZmhfc3RhcnRfaW5kZXg9MTgmZmhfZWRzPSVjMyU5ZiYmZmhfbG9jYXRpb249JTJm
JTJmcXVlbGxlX3NrJTJmZGVfREUlMmZfYWN0aXZlJTNlJTdiMjAwODA0MTQlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJT
dicXVlbGxlX3NrXzE3X3F1ZWxsZV9zayU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfc2tfMTMxX3F1ZWxs
ZV9za18xN19xdWVsbGVfc2slN2QmZmhfcmVmdmlldz1saXN0ZXI=/

trpezliva
15. júl 2008

a este jeden dobry obchod som nasla na Obchodnej, vola sa Simonka..su tam len slovenske vyrobky...oblecko pre mimi aj pre tehulky. 😵 A tie ceny sa nedaju porovnat....

zuzitka
15. júl 2008

aj v tescu je tehu oblecenie

horalka777
15. júl 2008

Doporučujem nenápadný obchodík ma-ma na Bajzovej 4 v BA. Ja som až tam konečne zohnala podprsenku, ktorá mi sadla.

tinusa78
16. feb 2009

Tehulky, neboli ste teraz niekedy v Bratislave na potulkach po obchodoch s tehotenskou modou? Rada by som nieco, co sa podoba na normalne oblecenie 🙂. Hladala som po obchodoch s beznou modou tuniky prestrihnute pod prsiami, ale zrejme to uz nie je in, nenasla som nic ☹ Pozerala som tehotensku modu aj na internete, ale to je hruuuuuza.

inka04
2. mar 2009

ja som snorila po tehotenskych obchodoch v BA, ale vsetko mi bolo velke, prislo mi to casto "nevkusne" (moj nazor) a hlavne priserne drahe... ja som cele tehu prechodila v satach z HaM a Promod + Peacocks....pod to leginsy a nepripadala som si hlavne ako slon...ked som si skusala tehu rifle - vyzerala som ako v mechu - vsetko mi bolo dlhe, lebo nie som vysava a cena? cca 3000 a este by som si to musela skratit, cize peniaze navyse a vyuzitie po porode ziadne... takze ja som celu zimu s bruskom zvladla uspesne v upletovych satickach - odporucam🙂 samozrejme, pred tym som bola velmi chuda, takze tehotenske kila mi velmi nepridali 😉 takze da sa tehotenstvo zvladnut aj bez specialneho tehu oblecenia 🙂

siskah
27. mar 2009

www.ma-ma.sk
kamenny obchodik na Bajzovej 4

mischaki
2. apr 2009

a skvele materske podprdy su na www.saxana.sk - su nielen pohodlne a prakticke, ale aj velmi pekne - my s kamoskami maminami sme s nimi fest spokojne! 😎

iinuska
2. apr 2009

Ahojte, ja som si kupila dboje tehotenske nohavise a tym to haslo. 😉

ssissi
2. apr 2009

tinusa, v ba h&m - také tie tuniky medzi bežným oblečením, ani nemusíš hľadať a hlavne priplácať za tehotenskú módu.
nohavice, také čierne, hore na široký pás gumy, som si kúpila v newyorkeri, tiež medzi bežnou módou - tie som nosila až do konca tehu.
Také tie trakové to sa už tuším ani nenosí, ale hlavne pripadá mi to len také, že "zlaté", ale nič čo do nejakej elegancie, či moderného štýlu (chodila som celé tehu do práce).
Spodná bielizeň klasika, akurát v posledných týždňoch, keď ma už všetko tlačilo, som ju nosila naruby 😅 - ešte aj tie obyč. najjemnejšie švíky tlačili 😅 .
Záleží aj od toho, koľko chceš do toho zainvestovať. Ak pomenej, tak aj v sekáčoch sa dajú objaviť nejaké klenoty.

kacena33
8. apr 2009

tinusa78,
ja som si minulý týždeň kúpila v Rači na Alstrovej ulici (obchod sa volá Tuzex 😅 ) superné tehotenské rifle (s takým vyvýšeným bavlneným pásom a gombíkovou gumkou) a tehotenskú blúzku, je tam celkom slušný výber-už aj letné oblečko. Dajú sa tu objednať aj tehotenské tričká a pásy s veselou potlačou a čo ma prekvapilo aj tehotenská bielizeň (ale týždeń sa čaká). Pôvodne som si chcela kúpiť niečo lacnejšie, lebo majú aj sekáčové tehotenské oblečko - ale tu som si nič nevybrala.

tilly
17. apr 2009

a čo plavky? teda okrem tých litex?

roasha
17. apr 2009

tilly,spodne pradlo pre tehulky 😅

silvuskaa
19. máj 2009

odporucam terranovu, su tam super nohavice, sukne na siroku gumu a aj tricka a saty 🙂

zoskag
19. máj 2009

Ak by niekto mal zaujem o tehotenske nohavice,mam rifle na traky,v perfektnom stave a moderne.....lletne nohavice karovane uplne nove,cierne mensestrove nohavice a riflovu suknu,vsetko nove za lacno,kupovane za dost drahe peniaze...........

zuzitka
19. máj 2009

buducamamicka.sk

sedmokraska.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre