Tehotenské oblečenie. Kde kúpim na internete?

misa1
29. apr 2007

ahojte nemate nejake stranky na oblecenie?dakujem

lila75
26. aug 2009

Ahojte,
nevie niekto poradit obchody pre tehotne v Trencianskom kraji? V TN, Puchove, DCA, Ilave...? Pripadne aj kontakt alebo otvaracie hodiny.

danu
1. sep 2009

sixtine • 12tt • Dnes o 18:38
Ahojte baby, viete mi poradit nejake dobre obchody s tehu oblecenim v Ba??? Ja som si nakupila nejake veci v CR, teraz pozeram v Ba, ale nasla som len tie dva obchody v Auparku (Mutti a Mothercare), kde sa mi zdal sortiment uplne o nicom. Bratislavcanky, kam chodite??? A co kamenne obchody s kocikmi - take co maju co najsirsi vyber znaciek? Ja nechcem nakupovat cez internet...

julietka • 15tt • Dnes o 18:50
ahojki sixtine, ja som navstivila par obchodov pre tehule no mam pocit ze vsetko je site akoby pre stare baby,to uz v obchode pre moletky najdem krajsie
tak ma to nastvalo a nakupila som si par kuskov v klasickych obchodoch typu newyorker, reserved, promod, gate, v kazdom takomto obchodiku najdes pekne kusky s rozsirenym strihom, ktore su in a navyse sa daju nosit aj po porode, pretoze nie su tehotenske. V tehu obchode budem kupovat uz len podprdy a nohavicky.
V tehu ochode som si kupila iba nohavice, ktore v klasickom naozaj nenajdes 😉

sixtine • 12tt • Dnes o 18:57
presne tak, mne sa vyber v Ba obchodoch zda hrozny, hlavne v porovnani so sortimentom maleho obchodika na morave, z ktoreho som bola nadsena (zial, je trochu od ruky od BA). moj problem je, ze potrebujem hlavne elegantne oblecenie do roboty, kostym, bluzky a tak, a to v NY alebo gate nezozeniem ☹ a nemozem si proste kupit o cislo - dve vacsie sako, ako by som to urobila s trickom...

julietka • 15tt • Dnes o 19:05
no co som pozerala na nete tak celkom slusny vyber aj elegantnejsich veci bol v Auparku, ale ceny dost mastne a na vlastne oci som nevidela, takze neviem posudit ako to vyzera a ci cena zodpoveda aj kvalite
na vlastne oci som sa sla presvedcit do Babymarketu na Vajnorskej kde som si na nete vyhliadla par kuskov zn.Esprit a boli tam aj nejake saka, ale "zdochol tam pes" 🙂 no mozno boli pred tovarom takze neviem..
tehu nohavice som si kupila jedny elegantne a jedny rifle v tehu obchode v Trnave, predavacka bola velmi mila a aj ochotna

sixtine • 12tt • Dnes o 19:16
prčosim ta, kde presne je Babymarket na Vajnorskej? V ktorej casti?

julietka • 15tt • Dnes o 19:36
ked ides od Polusu smerom na zlate je to po pravej strane, ale neviem ti to presne vysvelit podla zastavok, lebo chodim len autom, ale ak sa nemylim je to za Jurajovym dvorom, ale 100percent ti to neviem povedat, je to skratka za takou velkou krizovatkou, pred ktorou si mala po lavej ruke Autoboat a na krizovatke sa odbaca dolava na zabi majer, ale ty pojdes na krizovatke rovno a hned po pravej strane cca 100 metrov je ten babymarket..neviem ci som bola dost zrozumitelna.. 😕

sixtine
4. sep 2009

Baby, ktore chodite cvicit ako tehulky, co si obliekate? Viete poradit obchod v Ba alebo stranku s tehu fitness oblecenim - najma tricka?

monique02
4. sep 2009

kocky ja som si ked som bola tehotna do prace nakupila veci v C&A maju zvlast tehotensku modu 😉 tiez som predtym zufalo obiehala tehotenske obchody a nic nemohla najst

kamenne obchody s kocikmi asi neporadim, vacsina uz predava asi hlavne cez internet, ale mozes si najst cez internet a ist kuk nazivo, napr. v slimaku tak maju, alebo v tom babymarkete atd.

nanka9
10. sep 2009

pre žilinčanky, výborný obchod s tehptenským oblečením je za mestským divadlom ul. Horný Val , predajna sa vola la femme a maju tam aj super spodne pradlo a fakt moderne veci, super rifle. vrelo odporučam

mamutka
10. sep 2009

dnes uz ma aj quelle aj bonprix kopu triciek ako stvorenych pre tehulky, je to nariasene pod prsiami, takze dost volne na brusko a po tehu sa to da nosit normalne zase ako triko. mne sa teda nechcelo behat a hladat kamenne obchody kde bude daco vacsie ako XXS pre nastrocne, tak som to riesila takto.

teodorka
10. sep 2009

a quele este existuje? vsak krachli,nie?

mamutka
10. sep 2009

no ja neviem, dnes mi dosli dve mile bodynka 😀

zuzitka
10. sep 2009

ja som objavila, že majú tehu rifle aj v sekáčoch .... v BA vedla starej tržnice na nám.SNP, aj oproti kinu Tatra, nám.1.mája

táto sukňa je zo sekáča, 11euro
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tieto gate sú zo sekáča, 13euro
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

🙂

zuzitka
10. sep 2009

na Medenej ulici je obchod Sedmokráska 🙂

megi93
10. sep 2009

Ja som nakupovala na mimibazare. Lacné a v pohode. Nezvykne to byť zodraté, žiadne oblečenie nenosí nikto 9 mesiacov a za tu chvilu sa to nestihne zodrať.

danu
27. okt 2009

kotecek • Dnes o 12:18
Potrebujem tehotenske nocne kosele, kedze termin porodu sa blizi🙂), ale nechcem nejake moc obrazkove, zvieratkove.🙂 avsak , ak to mam znicit a zakrvavit pri porode, tak by mali byt za normalnu cenu.
vdaka za tipy a pekny den.

sisa2 • 1d, snž • Dnes o 12:20
ja som kupovala v akcii v mothercare (aupark), hore je rozopinatelna na cvocky pre lahsie kojenie. mala som ju aj pri porode, prezila, v pohode sa vyprala, nic na nej nie je vidno. ale vacsinou sa rodi v erarnych koseliach.

alama • Dnes o 12:22
Ahoj, ja som si kupila v jednom obchode (neviem ako sa vola) pri trhu na Mileticke, je to v budove Scanquilt hore na poschodi. Mali vela druhov, pekne, jednofarebne, aj take na rozopinanie na gombiky a aj take co sa viazu na boku (na kojenie). Ceny boli velmi dobre, ale uz si presne nepamatam, tusim okolo 10 EUR. Tam som si kupila aj super podprsenky, take bezsvikove sportove, dodnes ich najradsej nosim, tiez boli za dobru cenu. Inak, ja som mala pri porode vlastnu koselu a prezila to, doteraz ju nosim a vzdy si spomeniem ako nasi krpci prisli na svet 😀

katy1979 • 1d, snž • Dnes o 12:25
ja som kupovala pred ruzinovom v tých obchodikoch so spodným pradlom

jankohrasko • 1d • Dnes o 13:02
ja som si jednu tehotensku nocnu koselu kupila na Hodzovom namesti v Exclusiv tusim za 8 eur a jedno pyzamko (uz neviem kolko stalo) 😀 😀

amisa
27. okt 2009

kotecek .. moj tp.. dve zastavky pred kramarmi proti simensu a vedla jendoty..obchodik s nazvom intimo. Kupila osm tam hned dve, maju zatail co som videla najvetsi vyber kosielok na kojenie. Aj podprdy maju na kojenie. MIle aj ked straaaasne ukecane predavacky a velmi ochotne. Jedna kosela ma vysla zhruba na 20E.

lul
27. okt 2009

kotecek - skus aj mimibazar 😉

zuzitka
27. okt 2009

ja som si kúpila nočnú košielku na gombíky ... na kojenie v tom Exclusiv ako píše aj jankohrasko 🙂 obchod je namiesto kina Hviezda pri Hodžovom námestí, bližšie na Kollárovom nám.

je to taký lacný obchod, majú tam aj veci pre miminka 🙂
tá košela stála 150sk 🙂 🙂
a mám odtial aj tehu tričko za 200sk s nápisom na brušku "kto to kope" 🙂
majú aj tehu tepláky, tehu rifle, kojaciu podprsku 🙂

mimkao
24. mar 2010

www.ma-ma.sk
na nete sú trošku drahší, ale v predajni v Nitre v OD Mlyny, alebo na Bajzovej v BA majú super veci aj ceny. A je lepšie vyskúšať...
A myslím, že sú aj v KE na Dominikánskom. 🙂

martapn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tehotka
15. okt 2010

ja poradím obchodík v Topoľčanoch - Tehotka alebo e-shop www.tehotka.sk 🙂
široký výber tovaru pre maminy a bábätká

lauricka
11. jún 2011

ja som dnes nasla na internete bublinka.sk

koran
11. júl 2011

Ahojte, chcela by som sa spýtať na nejaký dobrý kamenný second hand kde sa dajú kúpiť tehotenské rifle, svetre a pod. v Bratislave. Bruško budem mať cez zimné mesiace tak budem potrebovať nejaké to oblečenie, keby to bolo cez leto, vyriešila by som to pár šatami... Ešte sa chcem spýtať - nie je mi jasné, akú veľkosť potrebujem. Keď normálne nosím 40 tak aj tehotenské mám pozerať 40 alebo ako? Ako je číslované to tehu oblečenie? Ďakujem, Zuzana

koran
12. júl 2011

Dnes som bola v Kiku (Kik) a majú tam tehotenské oblečenie (pásy, dvoje rifle, nejaké tie vrchy. Rifle stáli tak 27 eur a vrchy cca 16 eur.

ramzesa
18. okt 2011

Teraz maju v KE v Kiku akciu na tehu oblecenie. 🙂

martina646
18. dec 2011

Ja som si objednala velmi pekne veci z bonprix.sk, len som skoro vsetko najskor musela vratit a objednat o cislo mensie ako normalne nosim, ale teraz uz sa tesim, lebo su to ozaj pekne veci a za dobre ceny - rifle okolo 25€, tuniky 15-20€, sukna tusim 17€. Len sa teraz predvadzam pred zrkadlom a kombinujem 🙂 Ale suhlasim, ze aj v KIK sa sa najst par kuskov napr. k leginam, dokonca v beznom obleceni za ozaj smiesne ceny - aj pod 10€.

lauricka
30. jan 2012

@koran no ved ta bublinka.sk

sisapetrigova
31. jan 2012

ahoj mojamoda.sk pekne veci aj kvalitne papa

zu2za3na
1. feb 2012

podľa mňa sú tehotenské veci hrozne predražené...ja si kúpim tak maximálnen nejaké nohavice širšie alebo legíny, lebo v lete budem mať veľké bruško, jedny voľné šaty a kúpila som si bielu ľahučkú blúzku ,ktorá nie je tehotenská ale vyšla ma na 10 eur a kúpila som si väčšie číslo..vyzerá dobre na mne aj keď ešte nemám veľké bruško takže sa dá vynosiť aj tak...viete kde majú veľké veci? :D v obchode KIK neznášala som ten obchod ale na tehuľky sa tam dá všeličo pozháňať a v dobrej cene a aj pre malé detičky

bublinka_sk
31. mar 2012

odporúčam bublinka.sk, kamenná predajňa v Bratislave, v Rači na Alstrovej 235, ceny sú rovnaké ako na webe

sykorka162
2. júl 2012

@misa1 a este na svadbach🙂

mamcaklara
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre