Tehotenské oblečenie pre vysoké ženy. Kde ho zohnať?

cigaretka5
26. nov 2009

caute kocky by ma zaujimalo ako ste riesili nakup tehu veciciek. Mam 180 a uz teraz strach ako budem zhanat normalne tehu nohavice ktore mi nebudue po clenky 🙂

tilly
26. nov 2009

ahoj, ja mám 180 cm a zohnala som... a predávam, ak chceš...

cerkris
27. nov 2009

ahoj ja mám tiež 180cm a nakupovala som na inej stránke pre mamičky, nohavice som nosila aj 3/4 tam tú dlžku netreba rišiť, nosila som aj sukne , ale hlavne cez internet ved si to pomeráš a bude

cigaretka5
autor
27. nov 2009

tilly ako vsetko pojde tak ako ma tak za chvilku mam realny poblem zapnut nohavice. AK dovtedy nepredas ozvem sa predpokladam ze to bude tak v januari a mozno aj v decembri

tilly
28. nov 2009

kludne, mam nieco na aukciach aj na mmb... inak som nakupovala väčšinou v zare, tam majú také dlhšie veci 😉 len tie ceny 😝

cigaretka5
autor
28. nov 2009

a slovenskej zare maju aj tehu veci? som si nikdy nevsimla

tilly
29. nov 2009

iba v avione a len jeden vešiak a väčšinou tam nič nie je, ja som natrafila na riflovú sukňu a čierne elegantné gate....

sakura77
29. nov 2009

aj v Hm mali krasne tehu veci,,len treba poskusat...

cigaretka5
autor
20. jan 2010

Sakura a vktorom hm
maju tehu veci? Ja som bola v avione a teta na mna kukala jak puk ze co chcem

sakura77
21. jan 2010

ja som kupovala v nitre v obch.centre Mlyny 😉

zeleny_cajik
22. jan 2010

cigaretka, v BA na Medenej je obchod 4mama, predtym sa volal sedmokraska a tam mali dllllllllllllllhe gate, prvykrat sa m istalo, ze som si musela dat nohavice skratit 😉 mam este jedny rifle a jedny tmavozelene mancestraky, ak mas zaujem, predam 😉 inak som nosila casto normalne leginy a na to tuniku, saty a pod.

jasminet
22. jan 2010

v auparku pri mothercare je obchod s tehu obleckom. som si tam kupila gate a nosila som ich asi od 5 mesiaca do porodu. mam 178 cm a dalo sa tam zohnat, aj saty, bluzky, tricka... a v rakuskom c+a, tam sa tiez da zohnat vselico.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre