Tehotenský pás. Na čo je to dobré?

lul
14. mar 2009

nasla som inzerat s takymto textom "Vyborna nahrada tehotenskeho oblecenia.
Nevahajte a objednajte, ja som momentalne v 30tt tehotenstva a doteraz som si nepotrebovala kupit ziadne tehotenske oblecenie.
Obrazky na pasoch su velmi mile a vtipne a kazdy okoloiduci sa na nich pousmeje: o))) "

len neviem, na co je to dobre, a ako to moze sluzit ako nahrada tehotenskeho oblecenia 😕

zitaje
14. mar 2009

😎 To je dobre! Ja som take tiez este nevidela! Predstavujem si to tak, ze mamine spod obycajneho tricka vytrca tento pas... alebo ako? 😖

egyptanka
14. mar 2009

ja som si kupila tehotensky pas priamo na telo. A velmi mi pomohol ako podpora padajuceho bruska, spodna cast je spevnena a preto poskytuje spominanu podporu. Tym padom nemam take problemy s bolestami panvoveho dna a najme bedrovych klbov a krizovej casti. Takze preto su dobre tehotenske pasy dobre.
Je ovsem dobre preverit ci sa jedna o imidzovku (teda len o obycajny pas latky bez spevnenej spodnej casti) alebo o pas, ktory ma uz spominanu spevnenu spodnu cast.

Ja som si objednala tento a maximalna spokojnost:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

terezka044
15. mar 2009

tie farebne a vzorovane sa davaju na tricko a pomahaju spevnovat (avsak nie tak ucinne ako to pradlo na telo co dala egyptanka), a hlavne vsetci pochopia, ze si tehotna, ked ti to bude presne ohranicovat miesto bruska. mne osobne sa to vobec nepaci 😀

tanaja
15. mar 2009

Ahoj, ja som si kupila cierny pas. je vyborny, da sa to pekne zladit hlavne s trickami, ktore su ti male. hlavne mi nefuka na krize, ked mije kratke 😉 ja to neznasam.

hilaris
15. mar 2009

urcite to nie je nutnost! Moze to podporit brusko ak ide o spodne pradlo a zene to vyhovuje (ja si neviem predstavit ze by som to mala nosit). Trickove pasy moze byt dobre do zimy k bedrovym nohaviciam alebo k tehu nohaviciam pod brusko... aby nan nefukalo. Pochopim ak si dotycna nekupovala tricka ale ak zena pracuje vo firme kde maju stanoveny dress code byt slusne oblecena tak tam sa takyto pas isto nehodi. Je to individualne!!! Urcite to nezavrhujem len nech sa z toho nestane nieco co vsetci tvrdia ze kazda tehula musi mat... vianoce, velka noc, valentin, tehotenstvo, novorodenec.. z toho vsetkeho sa stava riadny business!!!

Napriek tomu si neviem predstavit chodit v nohaviciach ktore som nosila mimo tehu takze som dost krutila hlavou nad tvrdenim "doteraz som si nepotrebovala kupit ziadne tehotenske oblecenie". Asi chodila stale v teplakoch 😀 (tehotenske teplaky sa naozaj neoplati kupovat).

lul
autor
15. mar 2009

diky za odpovede, trochu mi to objasnilo, na co je to dobre. nik nevravi, ze je to nutnost. len som nevedela, na co je to dobre. ked ta kocka pisala, ze este si nepotrebovala kupit ziadne tehu oblecko. mi to neslo do hlavy 😀 diky za odpovede

suhlasim, ze aj z tehotenstva sa stava strasny biznis... ked som na jeden stranke pozerala body-cko s vlastnym textom za cca 250 sk a v tescu pozrela tie krasne body s obrazkami v baliku za 120 sk viac ako 1ks (uz neviem presne kolko) tak je to postavene na hlavu. ved to baby to nosi aj tak chvilku... ale je to pekne a originalne. to treba uznat 🙂

ikke
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre