Koľko dní pred plánovaným termínom pôrodu vám robili cisarák?

mart1na26
3. dec 2013

Mam termin 8.1.2014 to uz budem podla gynokologa 40tt..... Tak ak Vas mozem poprosit napiste mi Vase skusenosti...... Vazne by sa mi pacilo keby som uz bola na silvestra doma 😀 p.s budem rodit v Nitre.........

znava
3. dec 2013

@mart1na26 Ja som mala určený termín na 13.1 a na sekciu ma objednali 7.1. Prebiehalo to asi tak, že ma poslali sa objednať na sekciu, sestrička otvorila zošiť, že kedy to chcete, siedmeho by mohlo byť? Ja že mne je to jedno, tak ma zapísala na siedmeho. Rodila som v Nitre, tam som chodila aj na rizikovú poradňu.

mart1na26
autor
3. dec 2013

No ja odpadnem 🙂 to by sa mi pacilo vybrat si datum 😀 prvu som rodila v topolcanoch a tam sa ma nikto na nic nepytal ,primar ma objednal a hotovka. Som zvedava ako mi to vymyslia lebo som hovorila mojmu gynekologovi ze by som nechcela byt na silvestra v nemocnici a on mi na to s usmevom , ze nebojte sa to vas urcite nedaju....... Myslim si ze na sviatky, hocijake, chcu mat co najcistejsie oddelenie..... teda co najmenej pacientok a teda aj roboty 😀 😀

luba28
4. dec 2013

ja som mala termin 3.6 a sekciu mi robili 23.5. je to na dohode s lekarom,.....

masinka
4. dec 2013

@mart1na26 ja som mala termin 11. 10, sekciu mi naplanovali na 6.10. rano. Ale moje dieta im na to kaslalo a rozhodlo sa prist na svet uz v noci predtym, tak sme tahali pana doktora z postele 😀

alexa507
15. dec 2013

ja som mala mat temrín 7.januára ale doktor mi povedal ze musím cisárskym a ten mi dal na 25 decembra :D

euka210
15. dec 2013

ja som mala 9.11. a sekciu robili 31.10. Myslim si, ze aj podla dovodu ku sekcii. Vela moznosti tu ale nie je...po 1.1., potom 27.12. alebo este by mohlo byt 23.12. ale to je podla mna este skoro.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre