Koloidné striebro v tehotenstve

weja07
30. aug 2019

Ahojte kočky, chcem sa opýtať či má niektorá z Vás informáciu o koloidnom striebre, či sa môže v tehotenstve alebo nie? Niekde píšu že zásadne nie, inde že môže. Ja neviem. Bojím sa. Mam už vyše týždňa nádchu a veľmi boľavé zapálené hrdlo. Alebo mi skúste poradiť dáke "babské" recepty. Skúšala som kloktať slanou vodou, aj naparovat sa v slanej vode, mam pocit ze mi to ešte viac podrazdilo a to hrdlo je veľmi zapálené.. Ďakujem za každú radu 🙏🙏🙏🙏

pribinak
30. aug 2019

@weja07 prečo nejdes normalne k doktorke? Zápal dokaze v tehotenstve narobiť dost problémy

weja07
autor
30. aug 2019

@pribinak myslela som ze to mam z alergie najskôr nos ale teraz už aj hrdlo. Musím ísť v pondelok.

nikpa
30. aug 2019

@weja07 ak to chces len kloktat na hrdlo a do nosa, nebudeš to piť tak myslím že kľudne môžes

evitka83
30. aug 2019

@weja07 do nosa a na kloktanie ok, ale nepit. A max koncentraciu 20pmm

weja07
autor
30. aug 2019

Dakujem Vam 🙏

danka19
17. nov 2019

@weja07 ako si vtedy pochodila, pomohlo to koloidne striebro? Mam zapalene hrdlo a som tehotna, tak citam po internete, co pomaha...

weja07
autor
17. nov 2019

@danka19 nakoniec som vyskúšala Septilen - cmulacie tabletky pre tehotné a dojčiace ženy a sirup názov momentálne neviem. To koloidné striebro som nevyužila.

obleceniepetra
21. nov 2019

@danka19 Ja som teraz tiez tehu (6tt) a moja dr. mi odporucila do nosa koloidne striebro, vincentku a predpisala mi pamycon. Na hrdlo septilen a kloktat repikom a este mi odporucila nahrievat sa infralampou alebo horskym slnkom. Hadam ti to pomoze ;)

danka19
23. nov 2019

@obleceniepetra dakujem, si zlata, tiez podobne praktizujem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre