Aký kočík na zimu na rozbité a zasnežené chodníky?

eva9711
13. okt 2011

Ahojte kocky,
chcela by som sa poradit aky kocik je vhodny na zimu na zasnezene a hlavne rozbite chodniky V BA. Chcela by som nejaky stvorkolesovy, ktory by mal aj dost velku vanicku a hlavne bol dobre odpruzeny a syncek v nom necitil kazdy hrbol a jamu (rozbitych cestach v BA je ich neurekom).
Diky

andreah25
13. okt 2011

My sme mali Atlantic, a ten bol super práve na deravé a zničené chodníky a ešte aj s hŕbou neodhrnutého snehu, no pozor, ak máš auto, najprv si zmeraj kufor, aby sa ti tam v prípade potreby vošiel lebo je dosť mohutný.

tea333
13. okt 2011

my sme na zimu kupovali steggi luxair, pretoze som chcela velku vanicku, velke nafukovacie kolesa a aby "hupal".kupili sme ho len ako hlboky na zimu, sportiak sme uz vyberali z lepsich znaciek.So steggim som bola spokojna, je to vacsia kostra, ale priestranna vanicka, dobre pruzenie..

betina1984
13. okt 2011

Ja mala šporťák s nafukovacími kolesami. My sme hrboly zase len vyhľadávali, lebo keď sa nenadtriasala, tak nespala. Budeš vďačná za rozbité bratislavské cesty...🙂.

martuska75
13. okt 2011

Ja som mala hlbokáč Peg Perego clasicco a to je na zimu ako tank 🙂 fakt prejdeš všade. Mám štrkovú cestu a ešte aj do kopca a bez problémov aj s neodhrnutým snehom. Vanička oooobrovská tam naprace akýkolvek fusak a babateno má ešte stále kopec miesta. Len pri týchto väčších kočíkoch si ho isto premeraj aby sa ti zložený zmestil do auta ak ho budeš prevážať. U mňa maximálna spokojnosť.

jendralka
13. okt 2011

my mame Patron apollon alux ... velka vanicka, nafukovanie odpruzene kolesa, a z vlozenej prenosnej tasky vies urobit fusak 😀 byvam na dedine a kazdy den chodim pre starsieho do susednej dediny do skoly, takze si diery tiez uzijeme, no som spokojna 🙂 maly mi vyspi celu cestu tam aj spet

hoota
13. okt 2011

ahoj, suhlasim s @matuska75 tiez mame peg-perego "tank" :D aj ja som z bratislavy, na vysoke obrubniky a kadeco ine je super nas podvozok classico velo. a vanicku mame young auto, je najvacsia aku som dosial videla. ja som ten kocik chcela odkedy som ho prvy raz zbadala vo vyklade v auparku a pozrela som kopu inych a nakoniec som sla kupit tento prvy. chvilu sme pouzivali aj starsie perego s malymi kolieckami nieco na styl Pliko P3, ale na nase velke nafukovacie kolesa to nema, hrozne to hrkotalo. toto je nas https://www.modrykonik.sk/fotoblog/hoota/album/...
my mame velke auto, takze ho bez problemov dam do kufra, ale do maleho kufra si to neviem predstavit natrepat :D

gucz
13. okt 2011

klasický kočík hlboký peg perego, je perfektný. A trojkolu sme mali a aj máme cam cortinu 3x evolution a tiež som spokojná, má veľké kolesá a zvláda aj otrasný terén, dokonca aj cez kolajnice (máme tu vlakovú stanicu) sa s ním ide dobre

anjelicek26
13. okt 2011

Myskusaj maxi cosi mura, nie je to az taky tank, ale ma dobre tazisko, 4-kolka je lahunko ovladatelna a aj ked ma 14 kg - ked s nim ides, necitis to. Jasne, ze to nie je na kazdodenne X-krat vyberanie z a do auta. Aj ked sa da fakt pekne zlozit. My sme ho mali minulu zimu a fakt me boli spokojny. Jeho vanicka je OBROVSKA, jedna z najväcsich, aku som videla a sportak je fakt super, takze len odporucat 🙂