Budeme mamičkami v októbri 2012

marianka0101
25. jan 2012

Cela nedockava zakladam tuto skupinu,zatial neviem ci sem patrim, ale velmi by ma to potesilo. Menzes ocakavam-vlastne neocakavam 2.2.2012. Kto je na tom podobne? 😉

katarina_st
28. jan 2012

@2mimi2 aha dakujem za info, a myslis, ze by ten vymenny listok mohol odniest aj manzel? A u Tvojej lekarky sa plati nejaky rocny poplatok?

2mimi2
28. jan 2012

@katarina_st urcite ti to moze odniest aj manzel...u mojej dr su ale dve jedna je mama a druha dcera mama neviem aka je ale pytaj sa ked tak ku dr, Fellnerovej....neplati sa ziadny poplatok len ked sa chces objednat nacas sa plati 7€a 2€ za jednorazove paky ona nesterilizuje ale vyhadzuje tie paky co sa davaju do pochvy co mne vyhovuje...ale neviem ako je to u nej ked sa chodi do poradne ci objednava na den ci cas netusim ...ona inak robi vraj vsetky utz aj velke neposiela nikam(aspon som tak pocula) dokonca ma tam aj 3D ten stoji 45€ ten ma vypisany na chodbe...ja som ku nej chodila do poradne ale vtedy robila v poradni co chodis do nemocky od 36tt tak bola v ruzinove...ja som si ju tam zamilovala a vtedy som si povedala ze druhe tehu u nej...ale tak vies ako 100ludi 100 chuti...

katarina_st
28. jan 2012

@2mimi2 dakujem za info 🙂, rozmyslam ze by som zmenila gynekologicku. Idem uz pomaly spat, dobru noc. Zajtra sa tu snad opat stretneme. PA

2mimi2
29. jan 2012

@katarina_st no tak potom daj vediet ako si sa rozhodla🙂

2mimi2
29. jan 2012

@monikapt
@silvuska47
no ako kocky mate kolajnicky???

mna stale boli priserne zaludok aspon ze mi neni za zvracanie ale aj tak je to velmi neprijemne aj v noci sa nato budim zaha tiez pali...ale tak pre fazulku vytrpim 🙂

zdenka270921
29. jan 2012

@2mimi2 dakujem za uvítanie 🙂 no k doktorovi idem stvrtok piatok, neviem,zavolam mu...to by som mala ist skor rano, ci mozem aj poobede? lebo neviem, ci vlastne len vezme krv, ci hned z nej su vysledky alebo ci sa za nimi caka, vobec neviem..

monikapt
29. jan 2012

@2mimi2 dobre ranko, tak otestovane 🙂 kolajnicky su tam,sice skoro o nic tmavsie ale su tam 🙂 🙂 🙂 zasa som urobila dva testiky a na oboch su kolajnicky 🙂 krasne zacina ranko,prajem vam vsetkym aby ste mali co najskor aj vy dve // 🙂 🙂

zdenka270921
29. jan 2012

@silvuska47 no uz si testla? 🙂 jaaj, ja som veru nevydržala po tych pocitoch a testovala som uz dva dni pred mrchou a uz boli // a na druhy den zas a a o dva dni zas // isto otestuj 😉

2mimi2
29. jan 2012

@monikapt tak parada 🙂 gratulka🙂
@zdenka270921 ja som objednana na 12:45 a povedala mi ze mi vezmu aj krv takze asi zalezi od dr ci doobeda alebo poobede ...ale istotu mas doobeda lepsiu ze ti vezmu krv a poobede budes mat uz aj vysledky ja budem mat asi az na druhy den...

monikapt
29. jan 2012

@2mimi2 dakujem krasne,stale tomu nemozem uverit 🙂 🙂 🙂

cantharis
29. jan 2012

Dobre rano, vcera vecer ste tu celkom popisali... Kym som to docitala tak uz ani neviem kto sem vcera pribudol 🙂 ale gratulujem vsetkym co si nasli dalsie II

marianka0101
autor
29. jan 2012

@zdenka270921 prosím ťa, ty vieš kedy si mala presne ovulku? Lebo ja viem že som mala 13-14 deň podľa ovulačných testov. Pýtam sa, lebo chcem vedieť keď si mala pozitívny už pred meškajúcim menzesom, koľko to bolo po uvulke, ďakujem. Ja čakám, či príde vo štvrotk - piatok, alebo nie...

zdenka270921
29. jan 2012

@marianka0101 vieš čo, ja mám vždy krátky cyklus -26-28 dní, tak ovulku tipujem na nejaký 10-11DC ..podľa príznakov aj pocitov 🙂 čiže prvý test som robila 14DPO..a už bol pozitívny 🙂

katarina_st
29. jan 2012

Pekny den prajem vsetkym dievcatam, ako sa citite? Snad fajn, tehotensky 🙂

@2mimi2 citala som, ze si objednana k lekarke na presnu hodinu. Tzn. ze teraz budes platit 7,- EUR za objednanie? Na jednej strane by som rada zmenila lekarku, ked aj hovoris, ze s touto si velmi spokojna, ale na druhej strane je to mozno pohodlnost 🙂. Ale asi zmenim. Pojdem sa tam pozriet, opytam sa, ci by ma vzala a pokial ano, tak si hned vypytam vymenny listok. Dam potom vediet.

katarina_st
29. jan 2012

@monikapt aj ja blahozelam k dvom //, super 🙂

monikapt
29. jan 2012

@katarina_st dakujem krasne 😀 😀 😀 velmi sa tesim

katarina_st
29. jan 2012

@monikapt tak to Ti verim, ze sa tesis 🙂. Tesime sa vsetky navzajom 🙂. To je super, ze existuje taketo forum, kde sa mozeme povzbudzovat, radit, tesit 🙂.
A mozem sa spytat, mozno si to uz pisala, nepamatam si. Dlho ste sa pokusali o babo?

monikapt
29. jan 2012

@katarina_st snazili sme sa naplno len dva mesiace a vyslo to 😀 dokonca sem sexikovali len ako kedy,nekolko prerabame byt a ovulku som cakala az o 10 dni pozdejsie...meriam si BT a podla toho som zistila,ze ovu bola 10 dni skorej ako minuly cyklus a dufala som ze sa to podarilo a hla...vykukavam od vcera testy a dvomi ciarkami 😀 😀 😀

katarina_st
29. jan 2012

@monikapt tak to je super, ze to tak rychlo vyslo 🙂

maminka86
29. jan 2012

Ahojte buduce maminky.Dufam,ze sa mozem k vam pomalicky pripojit.My uz jedno dietatko mame a po trojmesacnom snazeni som si dneska nedockavo urobila testik a mam tam maleho,,ducha' Mrchu mam sice dostat 3.februara ale kedze uz dva dni mi bolo tak zvlastne a jedlo mi moc nechuti tak som to dneska riskla.Dufam,ze te velmi,velmi slabulinka druha ciarka nie je ziadny zbytocny poplach,ale ja citim,ze nie 🙂

katarina_st
29. jan 2012

@maminka86 ahoj, vitaj 🙂. Ked tam je aj slabulinky duch, tak je to urcite tehotenstvo. Blahozelam 🙂. A kazdym dnom bude silnejasia a silnejsia druha ciarka. A mozem sa spytat, prve dietatko mas ako stare?

nana
29. jan 2012

ahojte, rada by som sa k Vám pridala, ja som to mala dostať dnes, ale pre nedočkavosť som si robila test už včera a boli tam dve //, síce slabšie ale boli, len dúfam, že mi to dr. potvrdí, lebo už teraz sa teším 😀

jarula25
29. jan 2012

VŠETKY nove tehulky srdečne vítam a Gratulujem 🙂 🙂 🙂
ja som si dnes spravila dalsi testik..ale to len tak pre potesenie ze vidim krasne dve ciarocky 🙂 ( lebo mi jeden ostal) 😀
ako sa mate,co mate nove??
ja som v noci nevedela spat,stale ma bolelo brucho 😖 uz by to aj prestat mohlo 🙂

aduska_ba
29. jan 2012

Ahojte babulky ja sa pripajam k vam.Termin mam 5.10.2012 ak sa nic nezmeni 🙂...Inac je tu nejaka tehulka z BA....potebujem poradit gynekologa,gynekologicku prosim

cantharis
29. jan 2012

@jarula25 🙂) aj mne este jeden ostal ale zajtra uz idem k dr. tak si mozno len tak do zbierky este dnes vecer spravim 😀
@nana @maminka86 vitajte!

cantharis
29. jan 2012

@aduska_ba Ahoj, ja som z ba, ale ku gyn chodim do devinskej a rozmyslam o zmene.. uvazujem nad Kochom. ozaj, nechodi tam niekto? a baby tu tusim vcera spominali nejake gyn. a vraj su spokojne

aduska_ba
29. jan 2012

ja chcem len niekde v ruzinove,alebo kramare.Rozmyslam nad MUDR Cunderlikom.Ma niekto z Vas skusenost s tymto lekarom?

lu2112
29. jan 2012

Ahojte tak ja asi budem patrit do tejto skupiny termin vy vysiel na 6 octobra a po troch testoch ktore ukazli dve ciarky idem v stredu na testy krv to dufam potvrdi drte palceky

lu2112
29. jan 2012

@aduska_ba ak si chces priplatit poznam dobreho lekara je na sukromnej klineke ale je aj porodnik mozem poslat detaili ak budes mat zaujem,

silvuska47
29. jan 2012

@zdenka270921 zatial som netestovala...až rano budem testovať..radšej..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre