Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
13. kvě 2012

@lucenek tak já chápu, že chceš zas zkusit něco jinýho 🙂 Jsem zvědavá co já vymyslím na druhý mimi 😀

lucenek
13. kvě 2012

@mpavlinka mno zkusit, já ti nevím s pegem max spokojenost ale druhý mě látá ten city elite navíc bez pruhů a s korbou....hmmm když vvemu že tři děti nebudou a budou dvě.... fakt jsme na brutálních vážkách.....

mpavlinka
13. kvě 2012

@lucenek hele koukám na něj a je pěkně skladnej 🙂 a kompatibilní z Maxi cosi - to je fajný 🙂

lucenek
13. kvě 2012

no.... právě....

ivianocka
14. kvě 2012

Ahojte. Citala som si tuto diskusiu a mam otazku. Uz davno som rozhodnuta pre Peg perego GT3, ale neviete mi neikto povedat, ci sa zmesti do Nissan Micra? Skusal to niekto? Ja to zatial nemam moznost odskusat (az niekedy v septembri)a chcela by som zeleny z kolekcie 2011, takze by som ho chcela kupit kym ho maju a nemozem cakat do septembra kym ho budem moct vyskusat ci pasuje do Micry.

ivett
14. kvě 2012

@ivianocka nezkoušlea jsem nissan micra, ale když se chce všechno jde, každopádně ti zabere celý kufr pokud se tam vůbec vleze a hl. korba bude muset na sedadlo, někdo ho tu narval do fabie krátké, takže asi by se tam vléz mohl, určitě když sundáš kola tak snad jo, ale přeměř si kufr, GT3 má na délku 110cm tuším, takže podle toho poznáš jak se ti tam vleze...

ivett
14. kvě 2012

@lucenek co to čtu? láká tě BJ Elite? dobrá volba 😉 Jen ta barva bych být tebou zvolila jinak, matroš je to perfektní a omyvatelný, ale já mám jen ty véžové pruhy a zvlášť v nožičkách jsou furt jak prase...😉
jinak perfiš kočár, určitě zkus, my ho teď měli 4 dny v Praze a na těch kostkách tam a tak, perfektní, manža nadšený víc než doteď jak super se s ním jede a na to jak je velký, je prostě lehoučký a snadno manévrovatelný, fakt jako nelituju, že ho mám a u prvního kočáru váhám, zda na druhé měnit nebo si dokoupit korbu 😀

ivett
14. kvě 2012

@veronikabussolengo k tvojím dotazům, já za půl roku, co jsem ho měla, jsem defekt taky neměla, přesto bych do nafukovaček po zkušenosti s gelovými koly nešla, ale defekt jsme neměli...do prvního patra se dá unést v pohodě, ale mákneš si, mě by to osobně nebavilo dlouho...neotáčecí sedací část vůbec nevadí, mám to i teď a jsem spokojená jak já, tak dcera, naopak díky tomu je v kočáru víc místa...jen k tomu bruslení, mě se super jelo s hl. korbou, se sporťákem to změnilo těžiště a jelo to dost blbě, navíc bacha na to, kočár už výrobcem není určen pro sportovní aktivity, je to napsané i v návodě, kdyby se ti něco popsulo, nevemou ti to jako reklamaci 😉

mpavlinka
14. kvě 2012

@ivianocka nevím, máme velké auto. Ale je to hodně velký kočár i jako složený a osobně bych nešla do kočáru, kterýmu bych pokaždý musela sundavat a nandavat kola, to je megaopruz...

lucenek
14. kvě 2012

@ivett jj láká ku.evsky 😀 stone je šedivá nebo red nebo černá tu zas nechcu moc....

mpavlinka
14. kvě 2012

Holky pěkně ho odzkoušejte a já si ho pořídím na druhé 😀

ivett
14. kvě 2012

@lucenek já s ečerné bránila podvědomě, že jako v tom bude hic, ale ta střecha je tak perfektní a prodyšná z boku, že není důvod se bát, jde odendat i zadní část, je tam síťovina, takže perfiš...já jsem za tu černou ráda, dobře se k ní hodí všechny barvy...
mě osobně ještě hodně láká na druhé Brio go, bílá konstrukce a černý kočár, ať se dá doladit barevnými doplňky, ale to se uvidí až to nastane 😀 nic jiného se mi zatím nelíbí nebo mě neláká, Elite je prostě jednička...

lucenek
14. kvě 2012

na briu by mě srala ta rukojeť...to nepřenesu a ty malé kolca , přijde mě to jako nákupní vozík s tím spodkem...no 😀 , hele uvidím jaké barvy budou v roce...až budu těhule

ivett
14. kvě 2012

@lucenek jj, ale mě se líbí a láká mě, jsem vysoká, rukojeť mi právě přijde super, kolca zas tak malá nesjou, to na Bee+ je mám podle mě menší a pohoda...hlavně jsou taky gelovky, nepíchnou se, nesjedou, pohoda...ale to je zatím jen úvaha, láká mě jako jediný, jinak krom Elite mě neláká už nic, Elite se bude těžko něčím srovnávat 😀

lucenek
14. kvě 2012

já asi vím co myslíš tím gelová kola janečko energxy mě přijde že má takový pěnový? fajný nehrkající....ne plastový.....ty gelový asi budou extratřída

ivett
14. kvě 2012

@lucenek no gelový, ony jsou plněné gelem, nahoře je duše, takže vypadají jak nafukovačky, ale jsou furt ideálně nahuštěné, nejdou sjet a ani píchnout, což je paráda...většina golfek má kola pogumované, ty jsou taky fajn, nepíchneš, ale sjedou se, plasťáky jsou úplně příšerný...

lucenek
15. kvě 2012

@ivett už chápu

pikusa
15. kvě 2012

@lucenek co ty zase řešíš s kočárkem????? 😀 😀

lucenek
15. kvě 2012

@pikusa no.... co ti mám říct na to 😀

kacka.l
15. kvě 2012

Luci, za mě máš blbé fotky!!! Podle mě bys to měla přefotit. A do nadpisu napiš top stav, nebo tak něco. A nepiš jetý rok, vždyť jsi s ním skoro nejezdila. 🙂

ivett
15. kvě 2012

koukla jsem taky na lucčin inzerát a taky bych to přefotila, korba super, ale kočár v té tmavé kočárkárně působí zašle, podle popisu top stav, podle fotek bych tomu osobně nevěřila, taky bych to přefotila doma, vypulírované, vyčištěné 😉

kacka.l
15. kvě 2012

@ivett 😉 Souhlas, přesně tak to působí i na mě. Máš tam vysokou cenu, chápu, že odpovídá stavu, ale prostě to nezaujme. 🙂

lucenek
15. kvě 2012

@kacka.l mě se nechce fotit vytahovat rozkládat.....momentálně nee

kacka.l
15. kvě 2012

Chápu, nespěcháš. .-)

lucenek
15. kvě 2012

jj

pikusa
15. kvě 2012

Kde je ten inzerát???????

valentinuska
18. kvě 2012

Ahoj holky, tak mě napadlo k vám po dlouhé době také nakouknout 🙂 Ale vzpomněla jsem si, až když teprve chci celé Peg Perego prodat. V zimě jsme ho vzali na hory, použili 1x a zbytečně jsem ho doma skladovala a nejezdila. Tak mi mezi tím aspoň spadly ceny - docela čučím za kolik se teď ty kočáry prodávají i nové ☹

ivett
18. kvě 2012

@valentinuska to naštve, že? ale třeba se ti povede ho prodat dobře, ztratná budeš tak jak tak, to se nedá nic dělat...korbu už jsi prodala, nebo jako komplet až teď?

valentinuska
18. kvě 2012

@ivett ne, komplet až teď ... chtěla jsem to vždy prodávat dohromady, tak jsem čekala 🙂
nebo myslíš, že je lepší prodávat po jednom? asi ne že?
mě štve i to, že spousta lidí neví, co je isofixová základna a myslí si, že je to ta obyčejná báze pod autosedačku, která není bezpečná 🙂 tak tu asi nabídnu samostatně ...

lucenek
19. kvě 2012

taky budu muset jít dolů s cenou když budu chtít prodat...furt nevím, ten elite mě láká , ale barvy nif mof-