Malé kolieska na kočíku v zime. Dá sa kočíkovať?

takyna
15. aug 2010

Mám kočík NEONATO, je super skladateľný, ale kolieska sú malé a maličká doslova cíti každý hrbol na našich rozbitých chodníkoch a cestách 😝 , a prichádza pomaly zima a nemám skúsenosti ako v zime s malými kolieskami budeme kočikovať, nemáte skúsenosti? ďakujem za každý príspevok 🙂

livijja
15. aug 2010

dobry den ja som mala babypoint trojkolku z malymi kolieskami v zime a super sa mi kocikovalo z dovodu lebo co som mala chicco s velkymi kolieskami tazsie isli a malinke je to super moj nazor mozno ina maminka ma iny naozr

renab
15. aug 2010

Záleží od toho, kde bývaš a koľko mávate snehu. U nás v Martine by si asi neuspela. Hoci v posledných rokoch je toho snehu menej, ale na neodhrnutom chodníku s malými kolieskami neuspeješ. 😢

bershka
15. aug 2010

NIE. preto sme taky predali a neolutovali

berus222
15. aug 2010

my sme mali chico liteway a islo sa mi dobre. teiz som sa bala, ale som si myslela, ze u nas v tt aj tak sneh nebyva. a prave tuto zimu tam bolo rekordne moc snehu. po cerstvom snehu sa mi islo dobre, ale po ustupanom to bolo horsie.

newyorkgirl
15. aug 2010

aky neonato reverso? ja prave nad nim uvazujem a zima a kockovate chodniky ma odradzaju a zvolim asi cam cortinu prave kvoli kolieskam, len zas sa mi nepaci dat maleho polrocneho na zimu do sportovej verzie, rada by som do vanicky este co uz clovek si nevyberie niekedy, idealny kocik proste neexistuje, to viem uz davno 😀 😀 😀

atrami
15. aug 2010

Nám sa neosvedčili. Nie vždy je odhrnuté, cez obrubníky tiež ťažko.Osvedčili sa mi veľké kolesá, a nie 2 vedľa seba.

miracko
15. aug 2010

Nedá sa , malé kolieska nikdy viac ak nakydá snehu neprejdeš ani poriadne cez cestu ☹
My sme jeden taký mali a sme poučení na celý zivot a aj kazdej kamoske co caka babo radím ked kočík ,tak čo najväčšie kolesá

tatiana1985
15. aug 2010

ahoj 🙂 podla mna sa neda... ked vidim tie mini kolieska a predstavim si sneh 😨 😨 😉 😉 no podla mna to nejde 🙂
..ja mam nafukovacie kvoli snehu a tiez presne preto ako pises, aby sme z prechadzky nechodili doslova vyklepane 😉
takze urcite velke 😉

andrea142
16. aug 2010

my máme Peg Perego -Pliko 3 tiež to má malé kolieska a v zime na snehu som s tým nevedela ísť. sestra mi požičala svoj kočík oná má Tako s veľkými kolesami s tým sa dalo.

oacka
17. aug 2010

takyna, nejde len o veľkosť kolies ale aj o to,či sú plastové, pogumované, nafukovacie alebo komorové. plastové viac hrkajú, ak chceš teda tomu hrkaniu predísť. nafukovacie sa zas môžu prepichnúť,ale neviem,či sa to aj reálne stáva. ja som kvoli tomu kupovala teutoniu spirit s veľkými gumenými ale nenafukovacími.

medyna
17. aug 2010

mne raz jedna predavacka v predajni kocikov poradila, ze aky kocik pre zimne babo - s co najvacsimi kolesami a najlepsie nafukovacimi, aby lepsie tlmili nerovnosti na chodnikoch, ci ceste, alebo sa brodili do neodhrnutych chodnikoch (co je u nas pravidlom). Ja osobne to este nemam vyskusane, ale priklanam sa k nazoru, ze cim vacsie a nafukovacie.

veronika81
17. aug 2010

mám PP GT3, nedám za nič! 😉 Tri veľké nafukovacie kolesá. V zime pohoda, samozrejme so zaretovaným predným kolesom. Na leto sme kúpili golfáč (chicco liteway) a rozdiel cítim už aj na rozbitých nerovných chodníkoch, neviem si predstaviť chodiť s ním zime. Ale možno som len zvyknutá na PP, myslím si však, že s malými to ide oveľa oveľa ťažšie.

kattija
18. aug 2010

Ahojte, ja som si kupila x lander XA 2010 a tiez som zvedava ako to pojde v zime s nim 😖 dufam, ze sme vybrali dobre. Nemate niektora takyto kociarik?

mateson
19. aug 2010

ja som mala Inglesina magnum, podvozok allum. Malý je septembrový a bolo to v pohode. Ja som chcela lahký kočík ale nie malé kolesá. Toto bolo niečo medzi tým.