September 2012

mojkamoj
26. dec 2011

Ahojte čerstvé tehulky a čakateľky na dve čiarky 😉 dúfam,že nás tu postupne pribudne,že tu nezostanem sama a budeme si spolu vymienať krásne zážitky 😉 ja som dnes 26DC a našla som si minidúšika na teste ,zle mi je už 3dni ,tak som zvedavá čo z toho nakoniec bude,len dúfam,že v septembri krásne zdravé bábo 🙂 Podla tehotenskej kalkulačky mi termín vychádza 5.septembra 🙂

suncana
26. dec 2011

@mojkamoj ahoj ja som si nasla dve čiarky den pred Vianocami 🙂 teraz som 17 DPO, uz mam riadne silne čiarky. ale nemam to potvrdene od lekara, idem tam az po sviatkoch. termin mi podla kalkulacky vychadza na 31.8., takze to bude na rozmedzi 🙂 teda teraz neviem do ktorej temy sa pridat, ci august alebo september 🙂

natalii6
26. dec 2011

je to mozne ze uz september 2012? 😉 to ale leti ja mam doma septembrovciatko tak vam zelam krasne tehulkovanie a aby ste to zvladli do uspesneho konca 😉 🙂

manamani1
26. dec 2011

@mojkamoj
@suncana ahojte babenky, ja ak som tehulka tak podla poslednej mrchy mi vychadza termin na 12. septembra. Berem clostilbegyt na ovulku, tu mi vsak doki tento mesiac vylucil, ale bolesti a hlien bol. Dnes som 22DC.

sasena033
26. dec 2011

waw 🙂 uz september......nedavno som sa hlasila do marcoviek 🙂 prajem vela stastia nech pekne dostiahnete do uspesneho konca

georgina12
26. dec 2011

@suncana
@mojkamoj ahojte! držím baby prsty, nech nám to pekne v poriadku všetko ubieha!ja volám zajtra doktorke a počítam, že ma objedná po sviatkoch, nemôžem sa dočkať, keď nám to potvrdí...

manamani1
26. dec 2011

@mojkamoj
@suncana veľmi Vám držím palce a dufám že budem patriť medzi Vás dve🙂))

nelicefo
26. dec 2011

Wow...že september 2012...tak teda krásne tehuľkovanie....a to sú teda ale krásne vianočné darčeky 😵

sjusiquatro
27. dec 2011

Krasne tehulkovanie a zdrave deticky vam prajem ja som septembrovka 2010.....fuuuu ale to rychlo letiiiiiiii 🙂 🙂

suncana
27. dec 2011

@georgina12 ahoj gratulujem 🙂 tak daj potom vediet. ja tiez pojdem az po sviatkoch. ako sa citis? pozeram ze si tiez z okresu Trnava, ktorej doktorke chodis?

georgina12
27. dec 2011

@suncana ahoj. praveze sa citim uz druhy den dobre, zo zaciatku ma pobolievalo podbrusko, citila som prsia a teraz okrem unavy a chuti do jedla 🙂 nic, dufam, ze je to ok, lebo sa kvoli tomu trochu obavam...ty sa ako citis? ja chodim ku chovanovej a ty?

evuu84
27. dec 2011

ahojte kocky! tak pokial bola nasa "stefanska zabava" s mm uspesna, tak sa k vam pridam 😉 😝

suncana
27. dec 2011

@georgina12 ja sa citim dost unavena, prsia ma bolia, ale uz o nieco menej a v podbrusku ma obcas zaboli, ale da sa to zatial zvladnut. prezivam to prvykrat, tak je vsetko pre mna nove. zacinam si zvykat bez kavy, zistila som ze nie som na nej az tak zavisla 🙂 ja chodim k dr. kovačičovi.

mojkamoj
autor
28. dec 2011

@suncana
@manamani1
@georgina12 Ahojte babulky,tak mne sa spúšťa mrcha ☹ dúšik sa stratil,radovala som sa predčasne,ale keďže už doma 2deti mám,budem sa tešiť aj za ne 😉 Vám držím palčeky nech to dotiahnete do úspešného konca-začiatku-pôrodu 😀 Prajem nech sú bábatká zdravé a silné a vy máte krásne a pohodové tehotenstvo 😉

manamani1
28. dec 2011

@mojkamoj Ďakujem moja, tak ale snažilkou mozes byt aj nadalej,nie?

mojkamoj
autor
28. dec 2011

@manamani1 tak my sme sa nesnažili,akurát viem že mu pekne ušlo viackrát...tie príznaky boli silné,aj ten duch ma zmiatol,tak som si bola istá že je to tam...antiku neberiem,akosi ju nechcem,tak ktovie možno sa raz dočkám aj tej dcérky 😉

oceanka
28. dec 2011

Ahojte som myslela ze sa pridam aj ja ale bohuzial mrcha sa dnes rano dostavila naplno ☹ Je mi z toho smutno ale co uz , pockat kym skonci a sup znovu skusat 🙂 Tím ktorím to vyslo gratulujem a prajem bezproblemove tehotenstvo do stastneho konca 🙂 a tím ktorím nie tak sup budeme skusat dalej a stretneme sa trosku neskor 🙂

evuu84
28. dec 2011

@mojkamoj no tak to ma mrzi....., ale sak aj o mesiac bude ovulka, nie? 😉

mojkamoj
autor
28. dec 2011

@evuu84 jasné každý mesiac budeee 😉 len či muž bude rovnako divoký a nezodpovedný 😀

evuu84
28. dec 2011

@mojkamoj 😀 😀 😀 si spomen co predchadzalo tomuto pokusu a zopakuj 😉

st2
28. dec 2011

@evuu84 takze vy sa neplanovane chystate na dalsie 😅

evuu84
28. dec 2011

@st2 eeeeeejha kto ma to tu nacapal 😀 😀 😀 😀 😀 nooooo, bolo to ozaj v sekunde ze MOOOZES, tak uvidime co z toho... nejak si to nepripustame, nech je ako ma byt 😉 ved eli je este malinka... ale ak by sa zadarilo, tak preco nie 😉 ale pssssssst! 😎

st2
28. dec 2011

@evuu84 jasneeeeeeeeeeeee 😉 😎 ja som tu inkognito 😀

evuu84
28. dec 2011

@st2 a vy ako?

st2
28. dec 2011

@evuu84 joooooj mojka to nadhlo, tu medzi nove buduce maminky sa to nehodi rozoberat moje trampoty

st2
28. dec 2011

@evuu84 asi len jedno chystame sa na ivf a bude ti vsetko jasne

evuu84
28. dec 2011

@st2 moja, verim ze sa to uz podari, musi!!!! hlavne ze su stale moznosti..

petraas
30. dec 2011

ahojte baby,tak mozno sa k vam pridam aj ja. Mrcha stale neprisla a tak som na stedry den robila test len bola len 1 ciarka.vcera som robila 2 test a tam uz boli 2 ciarky len ta jedna bola slabucka.zajtra spravim 3 test a uvidim ze ci ciarka zosilnela alebo sa stratila.ja dufam ze zostane. Inak bk by sa zadarilo tak by som mala mat termin podla poslednej m. 28.8. ale posunuli sa mi plodne dni tak by to malo byt nakoniec 7.9. Tak sa narodila aj moja 1 dcerka. Tak drzte palce nech ciarka zostane aby som sa mohla k vam pridat

manamani1
30. dec 2011

@petraas na stedry den si bola kolky den cyklu? Drzim palceeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

petraas
30. dec 2011

@manamani1 na stedry den to bolo 34 DC ale ja sa nemozem riadit podla poslednej mrchy lebo sa mi posunuli plodne dni mala som ich 14 ci 15.dakujem no snad to konecne vide a najdem ciarku aj zajtra

manamani1
30. dec 2011

@petraas huha, tak to dobre neskoro, ja som mala ovulku 17DC a to zajtra uz chcem testovat,budem 28DC,myslis ze skoro???? Ako sledujes ovulku? Len podla bolesti???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre