Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

manila421
2. črc 2012

@orovka no ved aj ja to takto mam, ale mnacko to ma inak

orovka
2. črc 2012

@manila421 ano ona tie pásy nemá cez striešku, lebo asi má krátku a keď má kočík v ľahu tak jej padá, preto to spravila tak.

orovka
2. črc 2012

@manila421 mne strieška nepadá, tak môžem to mať aj cez ňu prevlečené. Kde si kúpila tú clonu? Vyzerá super. 😉

manila421
2. črc 2012

@orovka ani mne nepada strecha tak tiez to mam prevlecen, ale ona mi poradila :Alex, daj kocik do uplneho lahu.....ten popruh, s ktorym sa polohuje len zapni na ten cvok a na na to pripni tie cvoky a tym pojde kocik do lahu a malemu nebude padat hlavka---a tomu ja nerozumiem ze co mam spravit... ☹

Slnecnu clonu si uz ani nepametam kde som ju objednala v ktorom shpe, ale vela obchodov ju predava, vola sa slnecna clona dooky-je naozaj dobra a sedi super.

renisco
3. črc 2012

špatně vloženo...

mmacko
3. črc 2012

@manila421 Alex, mam to ako orovka a len na tom cvoky zapnute, Cez strechu si to neprevliekaj, mozno aj ta to drzi. Ta clona vyzera fajn

luna13
3. črc 2012

No ahojky ked ti babenko sedi tak ked mas odopnute tie cvocky na bokoch co idu cez budu tak potiahnes ju dopredu a urobi ti slnecnu clonu pekne to das dolu ale musi to byt odopnute a mas to dobre pozapinane a mala nam v nom spinka super a je pohodlny vobec nemusis davat do uplneho lahu netreba a ked chces aby sa aj vzadu luftovalo odopni ten zips a pretiahni tu cast na prvy obluk to ti tam bude drzat a pekne slniecko nesvieti na hlavku zhora a vzadu sa luftuje my mame slnecnu univerzalnu lebo mam este golfove palice lyra 4 a tam si to davam tiez a na concord len vtedy ked mala lezi lebo vtedy sa ta buda neda tak natiahnut 🙂tak dufam ze som pomohla hihi pa

mmacko
3. črc 2012

@luna13 nemusia byt tie cvoky odopnute, len nesmu byt pretiahnute cez strechu, moze to tak byt stale, ze len zapnute a nepretiahnute cez strechu, potom to ide stale k madlu v polosede a sede.

luna13
3. črc 2012

Alebo aj tak to moze byt ja osobne som moc spokojna stym kocikom bugina je super velka autosedacka bola perfis bezpecna hlboka cast uplne parada no nemam vyhrady akurat teda ze som dokupila zimny nanoznik ale to je detail 🙂

karinka2105
3. črc 2012

OTAZKA KOCKY nevadilo vam na sprotaku ze sa neda otocit v oboch smeroch ked oblo babo male,a nevideli ste na nehoo?

mmacko
3. črc 2012

@karinka2105 ono teoreticky to trosku vadi, ze nevidis na babo, ale da sa na to zvyknut. Problem je podla mna pri tychto novych vanickach, ze tam babo vydrzi velmi kratko a 4 mesacne v sportaku je sice ok s tou zmensovacou vlozkou, len na neho nevidis. Zas tie otocne su skoro vsetky uzke (myslim, ze len hartan a cam su otocne a siroke, inak nic moc). Ja som to riesila kupou aj concordu Neo (aj viacere baby tu), niekedy sa da zohnat aj len samotna sportova sedacka z nea a to sme naklikli na fusion podvozok (pripadne sa da kupit lacne neo starsej kolekcie za lacny peniaz, ktore ma sice uz opotrebovanu konstrukciu , ale to nevadi.) Idealne je fusion s proton vanickou (to je zo starsej kolekcie, da sa kupit aj na bazare aj nova, alebo tak isto jane capazo ). Pripadne pozri moju spravu na predchadzajucej strane, segra predava fusion sportak 2012 pouzity asi 7 krat a vanicku jane capazo (uplne nova) a vajicko jane (pouzite tiez len parkrat, v podstate nove).

zuzkal99
3. črc 2012

mamicky chcem sa vas spytat ci mate v sportovom kociku nejaku podlozku, lebo ja mam sportovy LAVA a chcela by som ho trochu spestrit

tanija133
3. črc 2012

@zuzkal99 ja mam klasiku od EMitex a velka spokojnost.... http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

manila421
3. črc 2012

@mnacko
@renisco
Ahojte kocky, ja som tu niekde citala vcera ze Nanoznik Jane pasuje na fusion tiez, co je na tom pravdy?

renisco
3. črc 2012

@karinka2105 mě nevadilo, že na něj nevidím. ale vadilo mi, že na něj fučelo

renisco
3. črc 2012

@zuzkal99 mám šitou přímo na míru - až ke konci zádovky (což všechny nemají, jsou kratší) malinovou s puntíky...

renisco
3. črc 2012

@manila421 ta je krásná, ale krátká... ☹
jasně že pasuje i nánožník Jane - vždyť ty kočary jsou stejné ...

manila421
3. črc 2012

@renisco takze ta podlozka mi nebude sediet? som to este nemerala 😒

renisco
4. črc 2012

@manila421 já koukala hlavně na zádovku. concord má 58cm a ta podložka 44cm, což je rozdíl 14cm... na mě je to hodně málo...

manila421
4. črc 2012

@renisco tak to je skodaaaaaaaaa, taka pekna podlozka ☹
a tieto jane neviem ci budu sediet: nevidela si nahodou na neakom concorde
http://www.123baby.sk/kociky/doplnky-ku-kocikom...

inak idem rozsirovat vozovy park 😅
http://www.maclaren.sk/?en_techno-xt,23
na dvolenku sa mi nechce trepat s concordom, k bazenu bude fajn golfac.

renisco
4. črc 2012

@manila421 neviděla, ale ta je taky kratší /rider má zádovku 48/ a nikde u té podložky ani nejsou rozměry...

jj - maclareny kupují hodně /jen akorát nevím který ten typ/ , si myslím, že budeš spoko - já už nikdy nechci nespojenou rukojet, takže golfáče jdou mimo mě...

vivaca
4. črc 2012

Ahoj, jsem spokojenou majitelkou fusiona, nevíte kam se ted dá poslat na serizeni? Vypadá to , že v Praze už nefunguje servis...diky

renisco
4. črc 2012

@vivaca jako že AGS sport už nefunguje?

vivaca
4. črc 2012

@renisco funguje, ale vypadá to , že servis už ne. Volala jsem tam a odkazali mě na slovensky ags sport, nemám uz kočárek v zaruce a potřebuju par věci seridit. Na Slovensko se mi teda posílat nechce

renisco
4. črc 2012

@vivaca je pravda, že jsem o tom něco zaslechla - že se stěhují na Slovensko, ale přiznám se, že sem tomu věřit nechtěla... jestli je to fakt, tak jsou to fakt píp píp píp píp píp

vivaca
4. črc 2012

@renisco docela me to štve,malému jsou dva roky a budem chtít druhé a začínám mít do acka kolečka,Nevis,jestli to uz někdo řešil,zkoušela jsem prohodit kolečka,ale efekt nula :(

renisco
4. črc 2012

@vivaca to bohužel nevyreklamují, to je běžné opotřebení kočárku vzniklé používáním. to by se muselo stát leda hned po použití, tak by to mohly posoudit jako vadná osa...

vivaca
4. črc 2012

@renisco no jo je fakt že jezdíme hodně......

renisco
4. črc 2012

@vivaca ono tohle kola jak u concordu tak i u jane dělají hodně...