Tehuľky zo Zlatých Moraviec s termínom pôrodu júl 2012

susi201
25. jan 2012

🙂 ja mam termin na 19 jula a rada by som spoznala aj nejaku inu mamicku alebo buducu mamicku ktora ma spolocny termin somnou . Mozno aj na buduce spolocne prechadzky s nasimi drobcami ... dufam ze sa sen prida aspon par mamiciek alebo buducich mamiciek ktore maju spolocny termin ....

powerica1
24. okt 2012

Ahoj ja mam 7 mesacneho synceka, akurat tu na koniku bludim a hladam nejaku mamicku zo ZM a vyhodilo mi teba teda ak mozem tykat. Ak by bol zaujem mozme si pisat popripade sa stretnut ..

susi201
autor
2. jan 2013

ahoj ja mam 4 rocnu dcerku Viki a 5 mesacnu Dominiku . v pohode rada spoznam novych ludi byvam tu uz sice 5 rokov ale kamosky tu velmi nemam ..

susi201
autor
12. jan 2013
susi201
autor
12. jan 2013

@powerica1 ahoj ja mam 4 rocnu dcerku Viki a 5 mesacnu Dominiku . v pohode rada spoznam novych ludi byvam tu uz sice 5 rokov ale kamosky tu velmi nemam ..

powerica1
12. jan 2013

@susi201 ahoj som rada, ze si sa ozvala, rada spoznam maminky zo ZM, ja tu byvam odjakziva, len nejaku dobu som bludila po svete a kamosky sa tiez nejak vytratili po svete behaju takze ked som sa nakoniec vratila sem tak tu nikoho niet 😒 😉

susi201
autor
12. jan 2013

no ja niesom odtialto ja som z Detvy . ale tiey som bludila po svete tak som v Detve moc nebola potom som byvala v Piestanoch lebo som tam pracovala a tam som spoznala mojho manzela a tak som tu v Moravciach . byvam tu uz 5 rokov ale som tu za ten cas nespoznala nejake mamicky neviem mala som aj toho dost a nikam som v podstate nechodila s malou len tak po meste lebo sme mali psika a mala som toho dost lebo moj muz je od rana do vecera v praci a teraz ked uz mame dve deticky tak toho uz mam viac takze moje prechdzky su take ze rano do skolky zo skolky do mesta na naakup a co treba vybavit a domov to tak trva take 2 -3 hodiny a potom doma rychlo dat doporiadku malu dat jej papat dat varit upratat medzi tym varenim a upratovanim zasa davat papat astarat sa o malu a potom zasa utekat do skolky a tad ... to je moje kazdodenne nahananie . a ty ako . kedy sa ti narodil malinky a kde si rodila ?

susi201
autor
12. jan 2013

@powerica1 no ja niesom odtialto ja som z Detvy . ale tiey som bludila po svete tak som v Detve moc nebola potom som byvala v Piestanoch lebo som tam pracovala a tam som spoznala mojho manzela a tak som tu v Moravciach . byvam tu uz 5 rokov ale som tu za ten cas nespoznala nejake mamicky neviem mala som aj toho dost a nikam som v podstate nechodila s malou len tak po meste lebo sme mali psika a mala som toho dost lebo moj muz je od rana do vecera v praci a teraz ked uz mame dve deticky tak toho uz mam viac takze moje prechdzky su take ze rano do skolky zo skolky do mesta na naakup a co treba vybavit a domov to tak trva take 2 -3 hodiny a potom doma rychlo dat doporiadku malu dat jej papat dat varit upratat medzi tym varenim a upratovanim zasa davat papat astarat sa o malu a potom zasa utekat do skolky a tad ... to je moje kazdodenne nahananie . a ty ako . kedy sa ti narodil malinky a kde si rodila ?

powerica1
13. jan 2013

@susi201 tak to si z dobrej dialky, tak to mas vazne riadne perny dennny harmonogram, ono ked su uz dve deticky je to zas o inom ako ked je jedni 😵, u nas je to take, ze mame svoj kazdodenny ritual presne na hodinu co robit, cez tyzden sme sami doma s malym, manzel pracuje vo Viedni v Rakusku a tak chodieva domov niekedy vo stvrtok alebo az v piatok vecer domov 😒 Tiez tu nemam nejaku kamosku mamicku, vsetci znamy isli prec do velkomesta byvat alebo uplne mimo svk takze tiez chodievame na prechadzky po obchodoch co nam treba a domov. Obcas zajdem k mame mojej ta byva tiez v ZM a k bratovi ten ma dve deti tak maly sa ma aspon s kym hrat.
Moj maly vola sa Jurko volame ho Jujik, sa narodil 26.3.2012 cize bude mat coskoro 10 mesiacikov, je to taka gulka moja, taky tucniacik, a sibal riadny. Rodila som v Martine moj muz je odtial tak tam podla znamosti, tu v ZM porodnica nefunguje a Nitra to je katastrofa stacilo mi ked som tam lezala chvilu. A ty si kde rodila ?

susi201
autor
13. jan 2013

ja som rodila v Nr . ale prvu som rodila v Lv . bola som spokojna len v nitre sa mi nepacilo ze malu moj muz skoro vobec nevidel maju to tam prisne na toto .. ja chodievam len ku svokre lebo tu nikoho ineho nemam ale teraz ked uz mame dve deticky tak tam chodievam menej . aj ked byvame len o jednu ulicu dalej ako ona .. teraz cez zimu to je zlozite lebo mi kym sa dostaneme konecne von ked som na vsetko sama tak to dost trva .. tak to som rada ked sa konecne dostanem domov .. ked bude leto tak to bude dufam lepsie aj mala nam uz mozno bude behat a nemusime sa tak babusit .. ta nasa starsia Viki tak je ako sto certov ako mame malu Dominiku ale bude to asi zirlivost .. takze aj ty si na vsetko sama .. aj moj muz je stale v robote od rana do vecera .

susi201
autor
13. jan 2013

@powerica1 ja som rodila v Nr . ale prvu som rodila v Lv . bola som spokojna len v nitre sa mi nepacilo ze malu moj muz skoro vobec nevidel maju to tam prisne na toto .. ja chodievam len ku svokre lebo tu nikoho ineho nemam ale teraz ked uz mame dve deticky tak tam chodievam menej . aj ked byvame len o jednu ulicu dalej ako ona .. teraz cez zimu to je zlozite lebo mi kym sa dostaneme konecne von ked som na vsetko sama tak to dost trva .. tak to som rada ked sa konecne dostanem domov .. ked bude leto tak to bude dufam lepsie aj mala nam uz mozno bude behat a nemusime sa tak babusit .. ta nasa starsia Viki tak je ako sto certov ako mame malu Dominiku ale bude to asi zirlivost .. takze aj ty si na vsetko sama .. aj moj muz je stale v robote od rana do vecera .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre