Termín júl 2017

melanka13
31. okt 2016

Ahojte.Tento mesiac som ešte založený nenašla 😉.Uvidíme či to bude aj keď testy sa už tvária"duchovo"😃.Ak to nevide mne dúfam ,že téma poslúži ostatným a verím že nás bude veľa,Tak ktoré uz tušíte? Čakáte?

miriama11
16. jan 2019

@zuzacka16 teraz brala antibiotika mala zaplal v hrdle az na hlasivky.inak len sople a kasel ale sople skoro 2mesiace , teraz je lepsie, ale tak uz mala 2x zapal mocove cesty, alergia na jedlo, ekzemi a take veci.a vyslo jej z krvy ze ma oslabenu imunitu, tak ideme,

vallll
16. jan 2019

Kocky, dakujem za odpovede, ste zlate. @jarunka, drzim prsty, nech malicka este v brusku vydrzi a nech ta netrapi 🙂

zuzacka16
16. jan 2019

@miriama11 aha tak to potom áno, to moja našťastie takto zas až nie je na tom.. Držím palce, nech sa jej to upraví 😉

jarunka102
16. jan 2019

@vallll dakujem krasne 🙂 dnes som bola na poradni,tak uz je otocena hlavickou dole,je v poriadku,tak som rada. Vystraja az privelmi,dr nechapala jed ju pozerala co to nacvicuje. Strasne bolesti z tej jej gymnastiky dostavam,ale nevadi,lepsie to uz nebude 😂 krcok stale pevne drzi,takze snad sa uz nic nevyskytne a dotiahneme to 🙂

vallll
20. feb 2019

@jarunka102 ako sa mate s babatkom? 😉

jarunka102
20. feb 2019

@vallll ahoooj ;) boze ja som taka rada,ze na mna myslia zienky aj z tejto skupiny 😍 vies co,tahame uspesne dalej. V pondelok som mala poradnu,vsetko ok,mala hlavickou dole. Troooosku ma zacina pobolievat jazva,ale nie je to nic hrozne, co sa neda povedat o kontrakciach,krcoch a bolestiach noh :/ a tiez sa mi uz vecer tazko dycha,bambula velmi tlaci nozky pod rebra :( uz par noci som nespala....co uz,ale krcok drzi tak tahame dalej...este 6tyzdnov do porodu...u mojej gyndy ma caka este posledna poradna 7.marca a potom smer nemocnica...som zvedava co nam povedia tam,teda ako sa k tomu postavia. Mne dr od zaciatku vravela,ze zase bude cisarsky,tak snad tentokrat ma nebudu natahovat a stanovia hned termin...takze my takto 🙂

olylili
20. feb 2019

@vallll ja idem zosiviet aký bol dobrý taký je teraz zlý papuluje kričí bije sa absolútne nepočúva a to ešte príde tretí rok si to nechcem ani predstaviť

jarunka102
20. feb 2019

@olylili ai my to mame s nasou...otrasne daco,ako sa zmenila,na pubertacku drzu

kattky
21. feb 2019

@jarunka102 Ahoj. Ako sa mate? Ani neviem kedy som vypla asik omylom upozornenia na tuto skupinu. Zdravy ste? My uz sme vsetci po chorobe.

jarunka102
21. feb 2019

@kattky ahoj...no aj my sme po chorobe,chvalabohu konecne...7.marca nas caka posledna poradna...mala sa uz neuveritelne tlaci von,ale krcok este drzi,tak uvidime dokedy to potiahneme 🙂

kattky
21. feb 2019

@jarunka102 dufam, ze potom nam tu podas info ked sa ti mala narodi

jarunka102
21. feb 2019

@kattky jasne,ze ano 🙂 potesi ma,ak sa potesite somnou 😘

kattky
21. feb 2019

@jarunka102 jasne ze aspon ja sa budem tesit. Aj teraz v januari sa sesterke narodila mala Eliska a budem jej krstna, ta som stastna jak blcha

jarunka102
21. feb 2019

@kattky super 🙂 gratulujeeem 😍

blondie257
21. feb 2019

ahojte babenky... dlhooooo sme tu neboli....
tusim som tu bola naposledy ked @jarunka102 ohlasila ze je tehu 🙄🤣
tak. drzkame palce nech to dotiahnete uspesne dokonca... uz vam. vela nechyba...

@kattky
@jarunka102
@olylili
aj vy prezivate predcasnu pubertu? 😮😮🤦‍♂️
my tiez... vzdorovita je Em neskutocne... tvrdohlava... nepocuva...
a k tomu sa este furt trapime so zubami stale nemame 3ky a 5ky....akurat teplotuje okolo. tych 37....obcas hnacka... mrzuta..umravcana....tak cakam ci zuby... ci chranboze rotavir(i ked sme ockovani) lebo. u nas v dedine akurt ta pliaga bola v skolke....a sa to sirilo vsade....
nestiham vas citat lebo sme. stale same... tak dom aj domacnost na mne.... plus som sa dala. na handmade dekor aj dekor hracky a veci pre deti.. tak. vo volnom case aspon daco ine robim inak by ma kleplo na. totalku....
pozdravujemee

blondie257
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jarunka102
21. feb 2019

@blondie257 ahoj,dakujem pekne🙂 snazim sa,ale uz meliem z posledneho...
A ano,aj my mame doma pubertacku od kedy mala rok je to horor... A teraz uz mam stavy,ze nevladzem sa s nou ani hadat,ani ju karhat a ona len vrieska,bije sa...ach jo,je to tazke...
Tiez bola chora,chytila laryngitidu,takze sme tri tyzdne bojovali :( a ja som sa chytila od nej :/ strasne co to v tom ovzdusi koluje,kazdy je chory :/ clovek sa uz aj boji na niekoho co i len pozriet,aby nieco nechytil...

kattky
21. feb 2019

@jarunka102 dakujem

kattky
21. feb 2019

@blondie257 Jeeeej tak teba tu velmi rada vidim. A ake vecicky este sijes pre deticky?

kattky
21. feb 2019

@jarunka102 aj Damianko sa teraz len bije. A ked na neho pokricim alebo akoze placem, tak hned pusu dava a chce sa postiskat.

jarunka102
21. feb 2019

@kattky zlatyyyy 😍

kattky
21. feb 2019

@jarunka102 len rozpravat sa mu nechce. Napodobnovat bide kadeco ale rozpravat ee

jarunka102
21. feb 2019

@kattky cosiii,ale presne ako nasa Bianka...no nedostanes z nej slova keby co bolo...a tie co vie,tak nepovie ich spisovne...napr. Auto-ona hovori atm

kattky
22. feb 2019

@jarunka102 on ani tak nevravy ako Bianka. Boly sme u sesterky co ma tu malu a dost tam vystrajal ale ked zbadal, ze malu mam na rukach, tak spustil taky rev, ze som musela dat malu sesterke a zobrat jeho na ruky k sebe

jarunka102
22. feb 2019

@kattky joooj ziarlivy je? Och,tak pri dalsom to s nim budes mat tazke.svagrina ma presne takeho milacika naviazaneho na seba a teraz sa im tiez narodila dcerka,tak maju doma horor.
A si praveze myslum,ci nejako nezaostava s recou. Ved minule sme stretli mensie dievcatko od nej a tak uz rozpravalo pekne :/ ale ked ta nasa opica sa zatne a nedostanes z nej nic

kattky
22. feb 2019

@jarunka102 A ako to mate zo spinkanim? Damko ked na obed ide spat, tak pospi cca 2 az 3h a potom vecer ma ptiblem zaspat. Hoci pojdeme na postel o 21:00h, tak zaspi az okolo 22:30h

jarunka102
22. feb 2019

@kattky ozaj? Tak nasa Bianka vstava o pol7-7 a potom ide spat o pol12,ked zje polievocku. No a vecer chodi spat o pol7-7...uz straaaasne dlho mame tento rezim a zatial nebol problem. Obcas si zmysli,ze na obed spat nejde,ale inak v pohode.

kattky
22. feb 2019

@jarunka102 tak Damko vstava od tej 7:15 do najneskor 8:00h na obed tiez spapa polievku a ide spat no vecer katasrtofa

jarunka102
22. feb 2019

@kattky tak snad si coskoro osvoji nejaky rezim 😉

jarunka102
22. feb 2019

Moja 😍😍😍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre