Termín máme júl 2011

nawal
22. okt 2010

Ahojte, pred dvoma dnami som nasla //. Termin vychadza na zaciatok jula. 😵

koriatko
23. okt 2010

Gratulujem... a držím palce, nech to výjde 🙂

nike8
24. okt 2010

@nawal gratulujem,ja musim pockat este aspon do piatku a potom testujem.dufam ze sa potom pridam do tejto skupiny 😀

alca85
24. okt 2010

ja som ešte len pred pár dňami zistila, že patrím do júnoviek 😵 😵 a to už začínajú aj júlovčiatka 😀 😵 ?
Tak držím palce, nech vás je tu čo najviac 😉 😉

lucka1987
24. okt 2010

drzkam vam palce nech vas tu rychlo pribuda
@nike8 dzim palce... my sme cakali rok a pol... a to ze som tehu som vedelaskor ako mi zacala meskat 😀 😀

nike8
24. okt 2010

@lucka1987 ahoj mi sa snazime presne rok,mozem sa spytat ake si mala priznaky este pred mrchou?mna pobolievalo podbrusko a vcera som mala slabulinke spinenie,ale od dnes uz nic ani ma nic neboli pravdaze okrem prsnikov,tie mam zvacsene.mozu to byt priznaky tehu?

lucka1987
24. okt 2010

@nike8 hej ako vzy pred mrchou ale cely mesiac ma bolelo v podbrusku a raz som aj zvracala v praci 😅 aj prsniky som mala napnutejsie.. no a citila som sa malatne akoby po opici.. no citila som ze to nie je ako pred mrchou.. tak som si v den ako mi mala prist urobila test a bol pozitivny.. som sa riadne roztriasla. a tiez som mala jednodnove spinenie 🙂

zdenush88
24. okt 2010

...dufam že po víkende sem pribudnem aj ja.... 😀 a aj dalšie zo snažiliek..

nike8
24. okt 2010

@lucka1987 drzim ti palce nech ti vsetko dobre dopadne 🙂 ja si musim este pockat a uvidime,len sa mi zda divne ze dnes ma uz podbrusko neboli,co ak sa mu nepodarilo uhniezdit? ☹

lucka1987
24. okt 2010

@nike8 keby sa mu to nepodarilo, tak by si dostala menstruaciu.. to ze neboli.. moze znamenat aj to ze uz je zahniezdene.. a mozno ta zacne za chvilku ked sa zacne maternica roztahovat.. aj ja citim sem tam take stahy 🙂 tak nech ti to vyjde drzim palce...

nike8
24. okt 2010

@zdenush88 ahoj kolko DC si dnes,aj ja sa chystam testovat na konci tyzdna,

nawal
autor
24. okt 2010

ja som si spravila testik na 24DC vecer a hned // , mala som tusaka, lebo vzdy pred menstruaciou mam par dni spinenie a teraz som nic nemala. a na 27DC krasne silne dve ciarocky. 😀

alca85
24. okt 2010

baby, ja si tiež myslím, že keď ste mali tak skoro pred MS pobolievanie podbruška, tak je to na dobrej ceste 🙂 ....aj ja som po tom príznaku, začala uvažovať, žeby niečo mohlo byť 😉

mirinda123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danula2
24. okt 2010

@mirinda123 mohli by sme vediet o aky projekt ide?

mirinda123
24. okt 2010

@danula2 jedna sa o projekt v oblasti sexualnej vychovy, mozno nebolo az tak spravne nazyvat to projekt, jedna sa skor o vyucovanie v oblasti uz spominanej sexualnej vychovy. Tema sa tyka tehotenstva a samozrejme aj zaciatkom tehotenstva, ake priznaky je potrebne si vsimat, ako mozno zistit, ze je zena tehotna a vsetko okolo toho.

nikus14
24. okt 2010

ahojte baby mohla by som vas poprosit o radu?? ja s manzelom sa pokusame o babatko a den MS som si robila test ktory mi vysiel negativny, dnes je 6 den co mi MS meska. Myslite si ze test mi moze este ukazat dve //??

alca85
24. okt 2010

@nikus14 ešte ti nemuselo ukázať.....ja som si robila v deň MS a bola úplne slabučká. Tak vyskúšaj teraz ešte raz a uvidíš. Držím palce aby tam boli // 😉

nikus14
24. okt 2010

@alca85
do teraz som mala pravidelnu MS ale posledne 2 mesiace som mala MS na 31 den. Dnes je 33 den a ja MS som este nedostala, test som si robila na 28 den kedy obvikle mam MS. ale prsniky mam tak tazke take naliate a na dotyk bolestive..

zdenush88
24. okt 2010

@nike8 no ja mam dnes 22DC ( teda ak to dc chapem dni od zaciatku poslednej mrchy) tak preto cakam, lebo mrcha by mala resp NEMALA 😀 prist buduci piatok a teda mam take vseliake priznaky, ze by to teda mohlo vyjst... 🙂 uz ma sice priatel prinutil urobit si test ale bol negativny, lenze to bolo len 5 den po ovulke .... byva mi zle, páli ma záha, mam bolesti v podbrušku, a prsia jak melony myslím si že aj väčšie ako inokedy, lebo su mi tesne vsetky podprsenky... 😀 a to som nepribrala skor trochu shudla,lebo mi nechuti jest ako mi je zle

nike8
24. okt 2010

@zdenush88 ja som dnes 24DC a tiez planujem testovat v piatok,na testovanie bolo este skoro,ale s takymi priznakami si urcitr tehu. 😉 potom sa ozveme ako sme dopadli 😀

zdenush88
24. okt 2010

@nike8 tak dufam, ze nam to obom vyjde, dc mame skoro rovnake... =) a dufam aj ze som, velmi by sme si s priatelom priali julove bábo,lebo on je julovy (9.7.) a ked som si len tak dala vypocitat termin porodu na nete tak vyslo 8.jula... 😀 😀

nike8
24. okt 2010

@zdenush88 ja si este stale nechcem nahovarat,lebo uz som aj predtym mavala hocijake priznaky a nic z toho.Ale tento mesiac sme sa riadne posnazili,tak zostava len dufat.Ja mam termin podla kalkulacky 7.7.2011 😀

maxiberuska
24. okt 2010

Čaute, pripájam sa aj ja k vám, už som v skupine jún 2011, ale idem aj k vám , skor to vychadza na júl, ak teda všetko dobre dopadne 😉 🙂

zdenush88
24. okt 2010

@nike8 no akože ani ja si moc nechcem nahovárať, lebo saa bojím, že keď nič tak budem veľmi sklamaná ale tak.. uvidíme o tyždeň.... ale ak sa naštvem skúsim si spraviť testík aj o trochu skôr.. 😀

mirinda123
24. okt 2010

@danula2 bola by ste nam ochotna pomoct? alebo potrebujete este nejake info? je mi jasne, ze to vyzera zaujimavo, ale nikde inde neviem zohnat takuto "ucebnu" pomocku.

alca85
24. okt 2010

@mirinda123 treba otehotnieť a hneď bude aj učebná pomôcka 😀 😅 😔

mirinda123
24. okt 2010

@alca85 pravda pravda, ale ja sa tak skoro nechystam 😀

traktor
24. okt 2010

@mirinda123 tu ucebnu pomôcku si môzes aj vyrobit..ako som ti uz pisala /kup cisty test a ciarku dokreslis, deti to nerozpoznaju ci je to prave ci nie/..ale cele je to take divne...

mirinda123
24. okt 2010

tak to ma nenapadlo, dakujem 🙂

danula2
24. okt 2010

@mirinda123 no a problem vyrieseny 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre