Aké topánočky na doma pre 8 mesačné bábätko?

standu
12. dec 2013

Prosím o radu, dcérka bude mať 8mesiacov, ale už stojí a presúva sa okolo nábytku. Máme drevené parkety a dlažbu, šmýka sa jej. Mám také kožené botky, ako liliputi, šmýkajú sa. Rovnako papuče Rak. Máte nejaký tip na mini topky s gumovou alebo inou nešmykľavou podrážkou na také malé nôžky? Ďakujem

luba28
12. dec 2013

nas maly ma croxy a tiez mame dlazbu a podlahu,.....a nesmyka sa mu a to uz chodi,....ale tiez su dobre tie protismykove ponozky,....,...ale takej malej slecne by som dala nejake sandalky,.....

dasenabb
12. dec 2013

idealne kozene capacky s makkou tenkou podrazkou

radkanika
12. dec 2013

Ja by som tiež asi dala hrubé protišmykove ponožky...

efci
12. dec 2013

kozene capacky, tiez mame aj dlazbu aj podlahu a nesmyka sa mu kuk sem http://www.shoeszoo.com/servlet/the-Cow-Leather... odporucam tie z kravskej koze, nie z ovcej. A dorucuju aj na SK.

22beba
12. dec 2013

mne doky hovorila že pokial dietatko nechodi samostatne tak len ponožky(ta sa najlepšie klenba vyvíja a ked zacne chodit tak capačky .... a v lete čo najviac chodit bosí či po trave alebo po ceste .... 🙂 a dobre som urobila lebo tým sa buduje imunita na zimu som mu kupila klasice papučky 🙂 inač su aj ponožky s nesmýkavým povrchom 🙂 a všade mame drevenné podlahy a dlažbu . 🙂

567silvinka
12. dec 2013

moj maly beha v pavuku ma 7 mesiacov a ja mu obuvam zdravotne papučky. mame dlažbu a plavajucu a nešmýka sa mu 😀

81beruska81
13. dec 2013

Ja klasicke papuce s ortopedickou vystelkou...napr. znacka RAK...take ako sme my kedysi nosili...zacali sme takymi a nosime doteraz a to ma dcera viac ako tri roky...je v nich nozka najpevnejsia...

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bzzzz
13. dec 2013

My máme z www.sbotex.sk, ale väčšinou dcérke dávam len protišmykové ponožky, teraz v zime naťahujem na pančušky, máme dosť chladno. Inak dostali sme dvoje kožené topánočky aj od švagriny (z Tesca), že ich malá ich nosila ale ja ich svojej dcérke nedokážem obuť. Tie papučky z botexu sa obúvajú omnoho ľahšie. A sú pomerne lacné, zoženieš asi od 5 Eur.

henikav
13. dec 2013

My sme kupili fantasticke topanocky u Batu na prve krocky biele kozene s takym cervickom a spodok je z takej tvrdenej peny; cize topanocky lahucke, vysoke, drzia clenok, dobre sadnu a nesmykaju sa. mame asi 20 parov topanok na paradu a tieto jedine nosime, lebo Emmka sa nam uz stavia na nozky http://www.bata.sk/web/kategoria/web-katalog-sk...

azbestica
13. dec 2013

nasa sa zacala vstvat na jar cize bolo teplo tak protismykove ponozky a teraz ma take super kozene polske papucky...mnohe mamicky si povedia ze preboha polske ale su super makkucke teplucke prirodny material a ziadne farbiva uz ssu jej pomaly male :( a nikde jej nemozem uz take zohnat
nedavno som jej kupila v deichmane uz o par hodin boli spat v obchode co sa malej tak spotila nozka v nich