Ako vyberiem baletné špičky?

06zuzina04
18. nov 2017

Milé mamičky neviete mi niektora poradiť podľa čoho mám dcérke vybrať baletné špičky???veľmi ju to nadchlo a chceli by sme riešiť aj tanečnú..fakujem🙂

aluchm
18. nov 2017

A koľko má dcéra rokov? Na začiatok nosia deti iba baletne piskoty, v baletnej škole Vám povedia, aký tip preferujú.

06zuzina04
autor
19. nov 2017

Má 6 chcem ju teraz zahlasit nabbalet no uvidím či tu u nás niečo také najdem

jatva
19. nov 2017

Dcera mala iba balertne piskoty. Spicky dostavali az ovela neskor.

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tominko2612
19. nov 2017

ja som chodila na balet od 5 rokov a k spickam sme sa dostali, az ked som mala 14 a to tiez len sem tam na konci treningu. Spicky pre 6 rocne dieta, bez zakladov baletu urcite nie. Klasicke cvicky kozene.

kingstonka
19. nov 2017

So spickami sa zacina ovela neskor.. na zaciatku mavaju taketo "piskoty"
https://www.dancemaster.sk/tanecne-topanky/deti...

06zuzina04
autor
19. nov 2017

Ďakujem veľmi pekne.🙂

06zuzina04
autor
19. nov 2017

Môžem sa este opýtať veľkosť sa vyberá ako aj pri normálnych topánkach či??lebo vôbec sa nevyznám do toho 😀😂

yamaykaa
19. nov 2017

@06zuzina04
Spicky sa odlisuju podla toho ci su pre zaciatocnicku, ci su viac na skakanie alebo na tanec na mieste. Podla toho su spicky roznej tvrdosti. Okrem velkosti maju spicky aj roznu sirku aby sa co najlepsie prisposobili chodidlu. Plus kupuju sa aj silikonove vsadky dovnutra takze spicka nesmie byt nadoraz. Ak chcete malej poskodit nohu, len do toho... Chodilo musi byt pevne, nart silny a prehnuty. Pockajte ked bude mat odtancovane 3 roky baletu, spicky velmi bolia ked na nich stojite zle. Nic nejde hned.

kingstonka
19. nov 2017

@06zuzina04 ano,velkost klasicky ako pri beznych topankach... u piskot trosku vacsie nevadia, je tam gumicka co sa stiahne a prisposobi cvicku na nohu. Ako sa vyberaju spicky neviem, este na ne dcera nepresla.

stvura
19. nov 2017

@06zuzina04 mam dvojo piskot v ponuke ak sa rozhodnes pre piskoty.. ale ako ti pisali baby tak spicky su neskor.

06zuzina04
autor
19. nov 2017

Zato som písala sem a nechala si poradiť lebo sa do toho nevyznám a nevedela som ako sa to volá tak sa ospravedlňujem no to neznamená že
chcem malej zničiť nohu. .tak ďakujem určite malej zoženiem tie piskotky.😊 Malú to dosť chytilo tak pod stromčekom isto budu

tominko2612
19. nov 2017

videla som kozene aj v Decathlone

yamaykaa
19. nov 2017

@06zuzina04. Piskoty najdete aj v satenovom prevedeni. Ked na nich nasijete baletne stuzky, budu vyzerat ako spicky ;)