• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo na nôžky pre loziaceho valibuka?

24. júna 2009 
Chcem sa poradit, ako mam riesit obuv pre svojho krpca.. mame plavajuce podlahy a dlazbu, sem tam nejaky kusovy koberec ale na nom aj tak sa dlho neudrzi, vzdy ufujazdi vselikade... kedze je to smyklava zem, davam ho naboso, lebo som mala dost hrozu z toho ako sa mu to smyka a ked sa uz pokusa aj stavat na nohy, tak sa bojim riskovat. ale ma stale nozky studene, vsak pochopitelne... skusala som aj protismykove ponozky ale ani tie nejak velmi nezaberaju... a topanocky? ma strasne tlstucku nozicku a ziadne mu nie su dobre!!! aj tak neviem ake by boli fajn ked hlavne lozi a sem tam sa chyti dacoho a postavi. sam este nechodi. Myslite ze ho mam nechavat naboso aj ked ma nozky studene?
22. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my používame protišmykové ponožky alebo topánky, ktoré nechce vždy ich hned vyzuje beháva aj bosí ale nie dlho tiež máme koberec iba v jeho izbičke nechcem aby nachladol... ale myslím, že zoženieš topánky aj pre valibuka tvarované.. my sme kúpili také capačky v obuve a tiež máme tlstučku nožičku ono treba ttie topánočky poskúsat a nejaké mu sadnú..
22. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som koli tomu prechodne dala na zem behune, pod ne protismykovu podlozku z ikea
zatial este nebehame, len lozime, takze topanocky neriesim a tie koberce som dala koli tomu, ze najviac lozi tam, kde mame dlazbu, potvorka a potom ma studene aj rucicky
ahoj roka, furt sme v rovnakych temach :grinning:
23. jún 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
protismykove ponozky stacia, a keby mal moc studene nozicky, tak dat pod ne este obycajne ponozky. Topanocky by som nedavala, a ani na prve kroky. O tom su tu uz temy.
23. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzocka ja to riesim pancuskami a na to protismykove ponozticky, tiez sa stavia vsade a hoc naboso by to bolo pre nôzku idealne, tak by mu bolo chladno... a ponozticky sa casto vyzuvaju, ale co uz... pri prvych krôckoch doma sa topanocky nemaju pouzivat
23. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi pozri topanocky liliputi, je tema aj vo vybave, su aj ine znacky, daju sa kupit za pomerne dobre prasule na ebay :wink:
23. jún 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a vam sa nesmykaju deti v tych ponozkach? moj sa tak zapre o tie palce a na tom nie su protismykove bodky, asi len zbytocne robim paniku :P zuzi pozerala som aj liliputi a aj inch blue na teehee, maju prijatelnu sumu ale moj ma fakt tlste nozicky a neviem ci to risknut... ten nart, ci ako sa to vola, ma tam taky kopcek a ziadne bezne dostupne boticky mu nie su dobre. ale sa utesujem ze este nechodi tak este netreba hadam. akurat sa uz zacal stavat na nozky a sem tam chce skusit spravit par krokov (za ruku) tak je neprakticke ked ma len ponozky ak trebars ho vezmem von a ze by skusil tam si pocupkat...
23. jún 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ak chces, mam jedny robeezky, sice su dievcenske, ale ako priklad stacia, mozem ti ich helfnut a vyskusate :wink:
23. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dávala len ponožky. Najprv sa mu to šmýkalo a potom si zvykol.
23. jún 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my davamelen protismykove ponozky, ale tiez sa mu velmi smyka :unamused:
23. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podobne ako cessy, tiez ponozky alebo hola nozka...nastastie sme na stvtom pochodi, takze az tak chladno od zeme nie je {tiez mame len parkety a dlazku, velmi ojedinele koberec}
23. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stvura, pravda, kobercu sa zasadne vyhyba.....teda nas to aspom robi...a nohy ruky aj tak studene :dizzy_face:
23. jún 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas najmladsi zacal lozit cca 3tyzne dozadu zozaciatku sa mu smykalo ale uz prisiel na to ako ma lozit aby sa mu nesmykalo a tak teraz mu davam normalne iba ponozky predtym som mu nechavala tiez hole nozky aby sa nesmykal .... tiez ich mal stale studene tak som zacala davat ponozky a naucil sa :wink:
24. jún 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sjuzocka topanky kupuj az ked bude behat a bude ti ich treba aj na prechadzku.....tj ze bude na nochach stat/chodit väcsinu casu......... :wink:
24. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok