Čo na nôžky pre loziaceho valibuka?

sjuzocka
22. jún 2009

Chcem sa poradit, ako mam riesit obuv pre svojho krpca.. mame plavajuce podlahy a dlazbu, sem tam nejaky kusovy koberec ale na nom aj tak sa dlho neudrzi, vzdy ufujazdi vselikade... kedze je to smyklava zem, davam ho naboso, lebo som mala dost hrozu z toho ako sa mu to smyka a ked sa uz pokusa aj stavat na nohy, tak sa bojim riskovat. ale ma stale nozky studene, vsak pochopitelne... skusala som aj protismykove ponozky ale ani tie nejak velmi nezaberaju... a topanocky? ma strasne tlstucku nozicku a ziadne mu nie su dobre!!! aj tak neviem ake by boli fajn ked hlavne lozi a sem tam sa chyti dacoho a postavi. sam este nechodi. Myslite ze ho mam nechavat naboso aj ked ma nozky studene?

roka96
22. jún 2009

tak my používame protišmykové ponožky alebo topánky, ktoré nechce vždy ich hned vyzuje beháva aj bosí ale nie dlho tiež máme koberec iba v jeho izbičke nechcem aby nachladol... ale myslím, že zoženieš topánky aj pre valibuka tvarované.. my sme kúpili také capačky v obuve a tiež máme tlstučku nožičku ono treba ttie topánočky poskúsat a nejaké mu sadnú..

lenka_da
23. jún 2009

ja som koli tomu prechodne dala na zem behune, pod ne protismykovu podlozku z ikea
zatial este nebehame, len lozime, takze topanocky neriesim a tie koberce som dala koli tomu, ze najviac lozi tam, kde mame dlazbu, potvorka a potom ma studene aj rucicky
ahoj roka, furt sme v rovnakych temach 😀

fifinna
23. jún 2009

protismykove ponozky stacia, a keby mal moc studene nozicky, tak dat pod ne este obycajne ponozky. Topanocky by som nedavala, a ani na prve kroky. O tom su tu uz temy.

lucia1004
23. jún 2009

sjuzocka ja to riesim pancuskami a na to protismykove ponozticky, tiez sa stavia vsade a hoc naboso by to bolo pre nôzku idealne, tak by mu bolo chladno... a ponozticky sa casto vyzuvaju, ale co uz... pri prvych krôckoch doma sa topanocky nemaju pouzivat

bezaz
23. jún 2009

zuzi pozri topanocky liliputi, je tema aj vo vybave, su aj ine znacky, daju sa kupit za pomerne dobre prasule na ebay 😉

sjuzocka
autor
23. jún 2009

a vam sa nesmykaju deti v tych ponozkach? moj sa tak zapre o tie palce a na tom nie su protismykove bodky, asi len zbytocne robim paniku :P zuzi pozerala som aj liliputi a aj inch blue na teehee, maju prijatelnu sumu ale moj ma fakt tlste nozicky a neviem ci to risknut... ten nart, ci ako sa to vola, ma tam taky kopcek a ziadne bezne dostupne boticky mu nie su dobre. ale sa utesujem ze este nechodi tak este netreba hadam. akurat sa uz zacal stavat na nozky a sem tam chce skusit spravit par krokov (za ruku) tak je neprakticke ked ma len ponozky ak trebars ho vezmem von a ze by skusil tam si pocupkat...

bezaz
23. jún 2009

zuzi ak chces, mam jedny robeezky, sice su dievcenske, ale ako priklad stacia, mozem ti ich helfnut a vyskusate 😉

martao
23. jún 2009

Ja som dávala len ponožky. Najprv sa mu to šmýkalo a potom si zvykol.

cessy
23. jún 2009

aj my davamelen protismykove ponozky, ale tiez sa mu velmi smyka 😒

stvura
23. jún 2009

podobne ako cessy, tiez ponozky alebo hola nozka...nastastie sme na stvtom pochodi, takze az tak chladno od zeme nie je {tiez mame len parkety a dlazku, velmi ojedinele koberec}

cessy
23. jún 2009

stvura, pravda, kobercu sa zasadne vyhyba.....teda nas to aspom robi...a nohy ruky aj tak studene 😵

bubatinko
24. jún 2009

nas najmladsi zacal lozit cca 3tyzne dozadu zozaciatku sa mu smykalo ale uz prisiel na to ako ma lozit aby sa mu nesmykalo a tak teraz mu davam normalne iba ponozky predtym som mu nechavala tiez hole nozky aby sa nesmykal .... tiez ich mal stale studene tak som zacala davat ponozky a naucil sa 😉

bubatinko
24. jún 2009

sjuzocka topanky kupuj az ked bude behat a bude ti ich treba aj na prechadzku.....tj ze bude na nochach stat/chodit väcsinu casu......... 😉