Čo na zimu. Zateplené topky alebo čižmičky?

tamia
11. sep 2008

Ahoj,
mám dilému. Neviem čo mám kúpiť mojej malej na zimu čižmičky alebo zateplené topky. Koľko zviknú cca 2 ročné deti chodiť vonku cez zimu? Nepresedia viac v kočíku ako chodia? Čo ste kupovali vy?

Používate pre 2 ročné deti fusak alebo deku? Ak fusak tak aký? Ja rozmýšlam nad emitexom.

majula
19. sep 2008

Ja som ho práve objednala 😉

maruschka
20. sep 2008

dievčatá,ja som tento fusak videla len v RICO BABY..A tam sme ho aj kúpili.On je síce troška šmykľavý,lebo je nepremokavý,ale dá sa zafixovať šnúrkami a na popruhy je tam 5 malých otvorov.Takže sa nezošmykne v žiadnom prípade-a to viem,o čom hovorím,lebo máme 3 kočíky,rôzne materiály a fakt drží.Ak si kliknete na tú inter.stránku-link je vyššie,tak je tam aj kontak na tú predajňu.Ja ho už mám na kočíku-lebo fúka a malá ešte stále spáva vonku,takže je to super.Ale je zaujímavé,že nikde na internete som ho nenašla..Neviem,odkiaľ ho teda dovážajú.. 😕 😕

psyxooo
10. nov 2008

jajaj, ale som sa zasmiala pri citani tohto prispevku, ale nemyslim v zlom. Moj drobec totiz od 10 mesiacov nepouziva kocik, momentalne ma 16mes a idem ho predavat, lebo je totalne zbytocny. Ja normalne nechapem deti ktore maju 2-3 roky a sedia v kociku, a trochu aj zavidim. ALe kupila by som asi radsej vyteplene 🙂

maruschka
10. nov 2008

psyxooo, vieš naše baby boli od narodenia také spiace Ruženky..Takže vždy, keď ideme na prechádzku, tak si tá mladšia rada pospinká v kočíku...A to isté robila aj staršia...Deti sú rôzne, takže nemôžeš ich porovnávať,pretože sa to v žiadnom prípade nedá...

A ja úúúúúplne chápem 2-3 ročné deti, ktoré sa ešte vozia v kočíku..a nie je mi na tom nič smiešne... 😉 😉 😉 a tiež to nemyslím v zlom....

marcela.m
15. nov 2008

My mame cizmicky vyse kotnika s kozusinkou,ale chcem este kupit aj snehule,vyssie.Do kocika davam deku na spodok,aby mala teplo zo spodu,a aj jej prikryjem nozky druhou dekou.Fusak mame taky velky este po mne,ale to by som ju musela vyzuvat,ked by som ju dala naspat do kocika.Ked ideme vonku,ide sama vedla mna,vonku sa vybeha,a potom naspat nevladze,tak beriem aj kocik,ktory vonku tlacim prazdny 🙂 Niekedy sa mi ho nechce brat,a potom lutujem,lebo ju musim brat na ruky.

katy1979
16. nov 2008

my ideme kupit zatial kozusinové goretexy t.j. snehule, druhé topánky budeme riešiť priebežne závisí aká tu bude zima. ak nenasneží tak ostaneme len pri jednych.
fusak emitex som predala a kupila som od TFK je dlhý 110 cm a má vyberatelnu vložku je super, teplučký a hlavne dlhý. Ale aj eisbarchen je super.

my chodíme vacsinou s kočíkom, pešo mi vela neprejde to sa chce nosit, samozrejme ked ideme s kočíkom tak zasa nechce dlho sedieť a zasa chce behať. iba na ihrisku či v parku lieta sám niekolko hodín,

dobromila
16. nov 2008

Moj syncek ma 1 rok a 4 mesiace a nastastie po kratkom prechodnom obodbi, kedy nechcel byt v kociku (to mal cca 11 - 13 mesiacov), sa teraz vozi velmi rad a dlho v nom vydrzi 😉

Topanocky sme mu kupili teplucke Batovky - pisu, ze je to tiez priedusny a nepremokavy material, tak som zvedava, ci aj naozaj, ak nie, skusim nasprejovat impregnacnym sprejom a hotovo. Su to tieto:

http://www.bata.sk/artikel/72868

Mame super fusak, velikansky a velmi teply - na styl Eisbärchen, len ma jednu chybicku, ze spodok nie je zvnutra umyvatelny. Ale da sa odzipsovat spodok, takze topanocky mozu trcat vonku. Je to Freeline - samozrejme s otvormi na pasy. Tento:
http://www.poruke.sk/produkt/doplnky_ku_kocikom...

A tu je pre porovnanie ten Eisbärchen: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

evita24
22. dec 2008

ja by som odporucila radsej fusak emitex ako ten eisbarchen pretože emitex ma celkovu dlžku 110 cm a eisbarchen 98cm takze emitex vyuzijete dlhsie ja mam emitex a som spokojna .

zuzana030
14. júl 2009

a aká je šírka prosím?

zuzana030
16. júl 2009

ahojte, čo ste dávali do kočíka na nožičky do fusaka, tak 8 mesačnému bábatku? kupovali ste čižmičky? v podstate ešte nechodia vtedy, nepostačili by aj nejaké hrubé ponožky na pančušky?
no poraďte svoje skúsenosti

chasencha
16. júl 2009

zuzana v zime mala dcera pol roka cca a davala som hrube ponozky a este capačky na to ale my sme mali fusak z ovcieho runa takze teplo až az 🙂

martao
16. júl 2009

My sme mali fusak.Dávala som pančušky, ponožky a pletené papučky alebo kožišinové capačky.
Keď boli väčší a chodili, tak topánočky a deka.

marianka79
16. júl 2009

to je dobrý skok z 22.12 08 do14.7.09 už som sa zlakla že teraz v lete idete kupovat zimné veci 😒 😲

tamka84
7. nov 2009

Ahojte baby, obnovujem túto tému, lebo zháňam pre malú zimné čižmičky. Síce ešte moc nechodí, len tak okolo nábytku a radšej lezie, ale neviem či mi celú zimu vydrží v kočíku tak preto chcem kúpiť čižmičky.
Poradte kde kúpiť a akú značku. Deichman, Baťu, Hummanic, Reno, som už pochodila a nič som nezohnala. Bud sú všetky na suchý zips, také nechcem alebo len také členkové, alebo nemajú naše číslo. 17, 18.
Prosíííím o rady. Ďakujem.

mywiel
7. nov 2009

Teplé cizmicky, do snehu mame snehule, do kocika fusak ktory sa da otvorit na nohy ak ma dieta cizmicky cize ich netreba vyzuvat, lebo casto este si pospi vonku v kociku alebo ked je unavena z prechadzky, na hranie do snehu mame kombinézu. 😉

evicka75
5. nov 2015

Ahojte. Kto daruje mamičke čižmičky a zimné oblečenie pre svoju 21mesačnú dcérku? Som v zlej finančnej situácii.Ďakujem.