Detské topánky Little Blue Lamb

katkal1
30. apr 2012

Ma niekto skusenosti? Su urcene aj na sirsiu nozku?

danielitta6
22. sep 2016

@liviadanova tazko povedat, mojej dcerke som ich kupila, ma plochu nohu a su uzasne lahke. Ale napriklad kupila som ich aj mladsej a ta zacala velmi captat. To iste susedkina dcerka ... cize mozno su fajn, ale zalezi na typu, strihu topane.

mischelka7
27. okt 2016

Ahojte, mala mi nosi LBL, ale vsimla som si ze zacina v nich tak captat, pri chodzi dava spicky k sebe, mozu to orbit tie topanky? dakujem

danielitta6
27. okt 2016

@mischelka7 nedavajte jej uz tie topane.ja som sa uz poucila.kupila som aj zimne a idu rovno do kosa! Neuveritelne v nich capce

smajla27
27. okt 2016

ja som miesto LBL teraz kupila Freyco a zdaju sa mi byt ovela lepsie aj kvalitnejsie.

mischelka7
27. okt 2016

@danielitta6 a cim to moze byt, ja uz fakt neviem co je dobre, jeden povie ze pevna obuv, dalsi ze tieto, uz som zmätená 😒 dufam, ze sa to napraví a bude chodit pekne.

danielitta6
27. okt 2016

@mischelka7 no hlavne LBL su nekvalitne a fakt im uz babam neobujem. aj fyzioterapeut ma pekne za ne sprdol...

ivanina23
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiwi25
27. okt 2016

@smajla27 freyco su velmi velmi fajn, mame skusenost so zimnymi a nemozem sa stazovat. som rada, ze sa aj tebe pozdavaju

smajla27
27. okt 2016

zimne este nemam zakupene, uz by sa aj patrilo 😀

kiwi25
27. okt 2016

@danielitta6 noo, a co tak ich kolekcia originals... ani tie nie su kvalitne?

kiwi25
27. okt 2016

@smajla27 no to hej 🙂 a hlavne aby bola velkost, kt. potrebujes...

mischelka7
27. okt 2016

@danielitta6 no super, takze jedine jej ich dam uz len do kocika, nie na chodenie. A kupila si nejake ine? asi jej dam klasiku, pevnu obuv

haimi
27. okt 2016

@danielitta6 preco ta sprdol? ma problem s barefoot botkami, alebo s lbl. Ja som teda v lete davala babam freycoo a nasa fyzio s tym nemala ziadny problem. Sama malemu kupila barefoot tenisky

haimi
27. okt 2016

@labea capacky zvladnu nadmerok 1,5cm v pohode. POkial ma nohu 12cm dlhu, urcite nekupuj botky s vnutornou dlzkou 12,5cm. To je maly nadmerok. A hlavni mi odmeraj nohu aj do sirky v najsirsej casti. Pre moje baby su uz lbl nenositelne, su im extremne siroke.

danielitta6
27. okt 2016

@mischelka7 dd step su paradne,niektore su tvrde,ale pri niektorych mas napisane ze su lahke a podobne barefoot - suseda si ich kupila.A nohu pekne drzia.Akurat mne ich mala neobuje,ma buclatu nohu

danielitta6
27. okt 2016

@kiwi25 boli sme v obchode,skusali sme.tie taffy su cele zle.Ale kupila som odtial letne a tie boli ok.ako somspominala,zalezi od kusu

danielitta6
27. okt 2016

@haimi s mladsou pre lbl,a so starsou pre jej ploche nohy a vbocene paty neodporuca BF...

ninison
27. okt 2016

@danielitta6 my sme pri barefoot obuvi prisli o zub...
najskor sme mali livie&luca a potom LBL a captala v oboch. ma ale po mne velmi uzucku nozku, takze pre nas klasiku lebo vsetko ostatne je velmi siroke. a tiez captala...teraz nosime ddstep a vyborne su.

uhnakova
27. okt 2016

Obe moje deticky maju velmi siroku nozku vpredu v prstekoch. Topanocky LBL Originals im sadli ako uliate, su super siroke a lahucke, zaroven sa daju fajn stiahnut okolo uzkeho clenku. Uz som objednala aj dalsie na zimu. Odporucam kupovat s nadmerkom 1, 2 az 1,7 cm, aby mal palcek dost miesta a nestlacal ho ohyb spicky k ostatnym prstom.

mischelka7
28. okt 2016

@danielitta6 chcem sa este opýtat, a predtým ti nosila LBL v pohode, lebo moja mala sandalky na leto, a nezdalosa mi ze v nich zle chodi, az teraz, a upozornila ma aj mama uz na to

danielitta6
29. okt 2016

@mischelka7 no mala mi captala vo vsetkych lbl.Ale zase starsia mala v lete lbl originals a tie boli ok.No naozaj ked sme boli priamo v obchode a videla som na zivo vsetky topanky,mozno len jeden typ z originals na zimu bol fajn,vsetky ostatne topanky,najma pre mladsie deti boli tak usite,ze rozcaptali by ich deti hned.

katarinadei
9. nov 2016

Ahojte, zaujimave postrehy mate. Zacala som predavat topanocky po nete, tak ma tieto temy dost zaujimaju. Nasa prva nosila klasicke papucky, tie Kornecki, Renbut a tak, a dost rychlo sa v pevnej obuvi naucila chodit. Chodila ale sposobom, ze doslapovala tvrdo na nozku, neohybala ju, a zo zaciatku nevedela chodit bosa. Tak neviem - na jednej strane jej pomohli, spevnili nozku, ale cudne mi je, ze akoby skutocne chodit nevedela, len s tou "oporou"-topankami. Druhej som dala capacky vo vnutri a potom, kedze bolo leto, Freycoo exterierove, a chodit sa naucila o dost neskor, a tiez mi to pripadalo, ze chodi captavo. Na druhej strane chodila akoby naboso, takze predpokladam, ze nozku ukladala spravne, v nicom ju nebrzdili. Ked sme jej dali pevne topanky, nevedela v nich zo zaciatku chodit, pretoze v nich nemohla ohybat nozku. To uz bola velkost 21. Dnu chcela stale chodit bosa, ked sme uz nemali capacky. Mne z toho vychadza, ze zo zaciatku su lepsie capacky, barefoot a ked uz zacnu chodit viac, treba pevne, ale s ohybnou podrazkou. Mnohe topanky, ktore sa u nas volaju ortopedicke, maju podrazku neohybnu. Snazim sa im teda vyberat takto. O LBL viem, ze su sirsie, pre nas by neboli, mame uzke nozicky. Ale pri capackach do interieru by to nemalo prekazat. My predavame len interierove capacky, protismykove, pre tieto som sa rozhodla preto, ze nasej malej sa v tych na zaciatku dost smykalo na laminate (po case sa podrazka zosuchala). Predava ich zopar obchodov na SK, ked mate zaujem, mozete pozriet nas http://obuvbimbo.sk

victorialucia
28. jún 2017

Mamimy strasne sa mi lubia tieto sandalky len my mame normalnu nozicku a neviem ci by sasly..prosim poradte.Dakejem
http://www.littlebluelamb.sk/baby-leto/blache-p...

mischelka7
28. jún 2017

@victorialucia Ja si myslim, ze ano. Moja dcera mala ako prve sandalky tiez LBL a mozem povedat, ze boli paradne, tiez ma uplne normalnu nozicku. Pacilo sa mi, ze su siroke, takze noha sa tam pekne rozlozi a vytvaruju sa podla samotnej nohy. Teraz na leto som zas kupila LBL, uz vyssiu triedu. Treba vyskusat, lebo to sa neda povedat s istotou

victorialucia
29. jún 2017

Dakujem pekne za radu 🙂 ideme ich aj my vyskusat

1katicka
29. jún 2017

My sme kupili s gumenou podrazkou co piskaju a mala v nich uplne capce.podla mna je chyba v tej pate ze je taka makka a vykruca chodidlo do stran.inak vsetko super len keby tu bublinu na pate nemali a cela stielka bola taka ako pod prstikmi.jednoznacne pevnu patu treba.

ninison
29. jún 2017

aj mne v tom mala captala. moj drahy ich zakazal...
podla mna ak, tak na velmi siroku nozku...

danielitta6
29. jún 2017

presne,nevhodne na uzku a normalnu nohu.ani to nie je na velmi siroku nohu,problem je v prevedeni topanok,pata cela zla

mischelka7
30. jún 2017

@1katicka My nemame s tou piskacou podrazkou, tak neviem porovnat. my mame tieto http://www.littlebluelamb.sk/baby-leto/brenda-m... a minulý rok, ked mala 1 rok nosila tieto https://www.facebook.com/LittleBlueLambSlovakia...

danielitta6
30. jún 2017

@mischelka7 ano,tieto boli jedine dobre z tych co sme kupili.minuly rok ich nosila,tento rok uz boli siroke,ms normalnu nohu.v ostatnych topankach captali