Kam chodíte nakupovať kvalitné topánočky na východe?

livikiwi
27. okt 2008

Caute babenky,hlavne z vychodu,Snv a okolie ake mate skusenosti s kupou topanociek pre male ratolesti?mam na mysli kozene,v ziadnom pripade cinan?kam vlastne chodite nakupovat? 😅

miri.b
23. apr 2009

pancake pozri aj https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... - 48k -

najlepsie kozene, vysoke, s tvarovanou vlozkou 😉

emogeon
23. apr 2009

pancake nam poradili v specialnej obuvi topanky na prve chodenie ked sa dieta ucit chodit,boli zn. super fit-ziadna cina 😉

pancake
23. apr 2009

poviete mi co su to ,,capacky,,? aby som sa pred nimi vystrihala.

titkovamiriam
23. apr 2009

myslim si ze to su len tie latkove ,,boticky do kocika,,urcite nie na chodenie

norik1
23. apr 2009

presne tak ako pise miriam, maju latku na spodku 😉

ivec79
23. apr 2009

moj Kubko zacal chodit hned, cize hned mal pevne topanocky z obchodu zo zdravotnickou obuvou, myslim, ze sa to nema zanedbat. 😉

pancake
23. apr 2009

a teraz v takom teple co mu mam dat na nohy? kozene topanky?? 😕 😕 😕

etuska
23. apr 2009

pancake-su aj kozene sandalky
a ako baby pisete-ano ta predajna Slovobuvi je v Bardejove-na MMB je pani,kt. vam preda konkretny model a velkost a poslala mi aj adresu do firmy,tak mi sa tam v lete urcite vyberieme,lebo su to kvalitne topanky za super cenu

ivec79
24. apr 2009

inak poradili mi v obchode, obkreslite nozicky vasho babetka, vystrihnite a trosku si to ulahcite v mierach a vyberiete o to lepsie opanocky...

ivec79
24. apr 2009

...sorry - topanocky - ... 😀

bzuco
24. apr 2009

ivec..ja si to tak urobím doma, ale potom si ju len zmeriam a v obchode už viem, aké topky - teda akú vnútornú dl. potrebujem

sarianah
24. apr 2009

link na eshop s detskymi topanockami ..pekne, ale dost drahe..
www.topanocky.sk

zitaje
24. apr 2009

Skoro som spadla zo stolicky z tych cien! 😕

sarianah
24. apr 2009

..tiez som pozerala jak puk, ked som prvy krat videla tie ceny..ale ako inspiracia su tie topanocky fajn 🙂

bzuco
25. apr 2009

no tie topánočky...za tú cenu by mali aj samé chodiť...a ten dizajn je taký normálny, nič moc na niektorých...určite sa dá kúppiť kvalita za podstatnejšie nižšiu cenu 😉 - slovobuv, protetika, baťa, tripos wear - tieto kupujem ja najčastejšie pre deti 🙂

sasiki
25. apr 2009

ale bacha!!!!!! akcia 2 za cenu 1 😀 😀 😀 😀 😀

hribikana
19. jún 2009

ahojte mamičky, pozyvam Vas ku mne do e-shopu, kde mam topanocky od firmy slovobuv-sk s.r.o. E-shop mam na mimibazare a najdete ma pod takym istzym nickom ako mam tu. Rada Vam poradim a obsluzim Vas. hribikana

bebebrumik
19. apr 2010

ahojte,ja rozmyslam nad kupou detských sandalok na leto normalny obchod nie cinak - no neviem ci s otvorenou alebo uzatvorenou špickou... ake mate skusenosti,ktore sedeli vasim detom na nozke lepsie,ci nezakopavali,ci sa im nepotila nozka...viem,je to individi,no napiste prosim svoje skusenosti...

bebebrumik
20. apr 2010

babky, to nikto nekupuje,nenosi sandalky? 😀 😒 🙂

alusha
20. apr 2010

bebebrumik, kupujeme, ale este je skoro na ne 🙂 my sme mali vlani od batu, lepsie su pre male dieta s uzavretou spickou, si myslim... a mali sme aj od slovobuv, tie boli s otvorenou, zodral aj jedny aj druhe minule leto 😀

bebebrumik
26. apr 2010

babule, už je teplooo-už sa chystate kupovat sandaliky na leto? Ake? Otvorena či uzatvorena špica?

bebebrumik
30. apr 2010

...ešte stale nič? ☹

janka_k
17. júl 2010

ja som kupila pre moju neterku na tejto stranke www.dupidup.eu velmi si pochvaluju 🙂

murinka
28. sep 2010

ahojte.chcem sa opytat ake mate skusenosti so znackovymi botaskami z deichamnnu?pocula som zevraj ta obuv nie je velmi dobra 😒 ja by som chcela kupit malej botasky nike za 22eur 😒 manzel ma od toho odhovara...poradte

barbis
28. sep 2010

@murinka v deichmane som malému kúpila minulú sezónu zimné čižmy a môžem len odprorúčiť...boli skvelé. Tenisky kupujem len Nike, sú veľmi pohodlné, malý ich nosil celú jar, leto (ak nemal sandále), aj teraz ich nosí a vyzerajú stále ako nové, vôbec nie sú vyčaptané ani zošúchané. A 22 eur je skvelá cena, my sme mali za 4O ale v akcii sa dajú kúpiť aj lacnejšie.

murinka
28. sep 2010

@barbis ahoj.22 eur nie je akcia ale normal cena 😉 manzel ma odhovara kvoli tomu ze vo vnutri nie je vobec vytcarova vlozka-moj nazor je taky ze tie tenisky su predsa len na jednu jar alebo jesen-nebude to nosit dva roky v kuse 😒

barbis
28. sep 2010

tak to dobre keď 22 🙂)no jasné, že na jednu jar, veď tie deti rastú tak rýchlo, že 2 roky nebude nosiť nič a topánky už vôbec nie..ja som s nimi spokojná a určite budem kupovať aj budúcu jar a aj tú ďalšiu...veď aj prvé topánočky keď sme sa učili chodiť boli nike a boli super (len mi rýchlo vyrástol tak sme ich mali až 2 mesiace), nožičkú má v poriadku...a vložka sa dá dokúpiť a myslím, že to ani nie je drahé, niekde som čítala, že nejaké 3 eurá

lyongirl
28. sep 2010

@murinka ja tiež kupujem svojim deťom len značkové tenisky, starší syn mal aj neznačkové z Deichmanu s ortopedickou vložkou/dokupovanou/, ale hneď sa zničili, síce sa nerozpadli, ale zošúchali sa. Značkové nezničil ešte ani jedny a tiež kupujeme tie značkové aj v Deichmanovi. No a my musíme mať ortop. vložky, tak ich dávam do tých značkových, dávam ich do kvalitných tenisiek, veď tenisky s klenbou veru ani nezoženieš...

lyongirl
28. sep 2010

a 22€ je super cena, aj my tam tak kupujeme 😉

opica
31. jan 2011

potrebovala by som poradit. zhanam nejake snadaly (crocsy...neviem) pre syna do vody. dnes som obehla vsetky obuvy, co mi napadli a nikde nic. nasla som len jedny crocsy (ale 30 eur mi pride dost). nemate nejaky napad, kde by som nieco take zohnala. vdaka