Kam chodíte nakupovať kvalitné topánočky na východe?

livikiwi
27. okt 2008

Caute babenky,hlavne z vychodu,Snv a okolie ake mate skusenosti s kupou topanociek pre male ratolesti?mam na mysli kozene,v ziadnom pripade cinan?kam vlastne chodite nakupovat? 😅

ka4
27. okt 2008

ja som s vranova ,my musíme do košíc ísť lebo tu okrem čínských nie je nič

safiah
27. okt 2008

ja nakupujem u batu v snv som nekupovala tam chodim len na navstevu k rodicom. 😉

livikiwi
autor
27. okt 2008

a kde vlastne kupim kozene boticky okrem batu v PP?ma niekto tip?je niekde niejeka zackova obuv?

livikiwi
autor
27. okt 2008

Vychodniarky kde ste?

livikiwi
autor
27. okt 2008

Pozna niekto topanky Beppi?

ankam
27. okt 2008

Beppi som nepocula 😒
skus www.slovobuv.sk

fejusa
27. okt 2008

my kupujeme malej iba vo wiedni,lebo tu je sami sikmak a nic poriadne 😠

livikiwi
autor
27. okt 2008

ahoj ankam,diky za tip,pekne topanocky mas aj skusenosti s touto firmou?Dakujem..

domulienka
27. okt 2008

ahoj livikiwi ja sice niesom z vychodu ale skus po lekarnach ,detska obuv Sante ,videla som nielen u nas .Je to ceska firma a maju aj dobre ceny a su penucke.

domulienka
27. okt 2008

peknucke chcela som napisat

livikiwi
autor
27. okt 2008

diky domulienka,pojdem mrknut na nete,Pozri na stranku Beppi co ty na to?myslis ze mozu byt ok?nasla som ich
tiez nahodou na nete..

domulienka
27. okt 2008

Vyzeraju dobre a kvalitne ale ktovie kto je predajca na slovensku.

livikiwi
autor
27. okt 2008

to neviem ale slovobuv sa mi paci tiez.asi ich navstivim.Dobru nocku..

veronikahel
29. okt 2008

my sme kupili od tejto firmy http://www.dpk.cz/cz/ ale v predajni v žiline 😒

basado
29. okt 2008

mi chodíme kupovat bud do rena alebo deichmann 😉

livikiwi
autor
29. okt 2008

chcelo by to poriadnu obuv!sa cudujem ze ani v Poprade nic take nemaju,clovek sa len nahanat musi po inych mestach!!U nas na Spiši ani nehovorim!Katastrofa so vsetkym!

livikiwi
autor
29. okt 2008

celkom pekne topanky na dpk.cz ale do ziliny urcite nepojdeme

basado
29. okt 2008

ano to je pravda a hlavne ked deti potrebuju pevnu botu 😠 a večšinu byvaju aj tažke 😖

charlinka
29. okt 2008

Ahoj, sante doporučuju, už jsme od nich měli troje a byli perfektní. mají zdravotní podrážku a jsou jen kožené. Občas koupím i v deichmanu, prodávají značku elephant a ty jsou taky dobrý, minulý rok na zimu jsme tam sehnali nepromokavé, teploučké, lehké, dali se krásně obout a po měsících nošení stále vypadali jako nové.
Dobré obchody s dětskou obuví se dají nají i v madarsku, my jsme chodívali do komárna a tam měli velikánský výběr.

diddi
29. okt 2008

v protetike...zdravotne potreby

kingstonka
29. okt 2008

kamoska si velmi pochvaluje nejaku predajnu v Bardejove- asi to bude ta slovobuv.sk

julia225
29. okt 2008

som sice zo stredu ale nakupujeme yasadne v sportovzch obchodoch...

livikiwi
autor
29. okt 2008

ja tam pojdem..a dam vediet.

vivere
29. okt 2008

ahojte, a ja som zo zapadu a keby som mala deti, tak kupim asi od protetiky, chutne topanocky maju a dnes som videla pekne topanocky v zdravotnickych potrebach. myslim, ze to bola znacka sante. 😉

etuska
29. okt 2008

baby,cudovali by ste sa,ale tu v UK nosia niektore decka take hrozne topanky a tie kvalitnejsie su ozaj drahe 😒 Prave zhanam dcerke cizmicky a mam co robit

etuska
29. okt 2008

liwikiwi-my sme v SNV kupovali topanocky zn.Pinguin Kids z Imbiz-u a boli sme spokojni,a tiez tusim v jednej predajni v Hypernove?-taka malicka predajna s det. obuvou,ale tie boli dost drahe.
Vacsinou sme potom kupili v Kosicaich v Deichmanne,ale ten je tusim aj v Poprade,ze?

janinah
29. okt 2008

kupujem v Rene,ale sestra ma nalákala do Bardejova /aj na dospelé boty/ ale neviem názov

etuska
29. okt 2008

nie je to "slovobuv"? 😕

veronikahel
30. okt 2008

v bardejove je slovobuv. maju to na stranke

pancake
23. apr 2009

ahojte.neviete mi poradit na co sa mam zamerat pri kupe topanok pre mojeho syna? zacina sa ucit chodit neviem ake topanky by som mu mala kupit. dakujem