Kde sa dajú kúpiť kvalitné topánky?

susik77
9. feb 2008

Ahojte, neviem, ci sa to zda len mne, ale mam pocit, ze uz par rokov sa nerobia nejake uplne obycajne, prakticke topanky.Aspon ich neviem zohnat 😎 Vsetko hrozne uzke, a vysokanske podpatky...Mam pocit, ze moda ide nad praktickostou 😎 Alebo som mozno uz stara 😕 😎
Ale kazdopadne, uz mam dost znicene a unavene nohy...Existuju este obchody, kde sa daju kupit kvalitne topanky? Pred par rokmi som si kupovala este u Bati, ale mam pocit, ze tiez tam dostat len hypermoderne 😎

bubba
9. feb 2008

to su ake obycajne topanky?

susik77
autor
9. feb 2008

s nizsim opatkom, cierne-najlepsie sa mi hodia ku vsetkemu-univerzalne a skor nizsie, nie vysoke cizmy...

susik77
autor
9. feb 2008

hlavne teda som zhanala zimne-este tak v novembri-a strasne ma prekvapilo, ze ani v jednom obchode nemali ziadne teple-len akoby prechodne-uplne tenke...

etuska
9. feb 2008

Ja som take kúpila v obycajnej predajni obuvi.Ale su skor na jar/jesen 🙂

kamilecka
9. feb 2008

Susik ja som si take kupila 😉 takze sa este daju kupit,cierne,bez opatku,len trochu vyssia podrazka ale to necitit a su super aj na prechadzky 😉

susik77
autor
9. feb 2008

neviem pochopit, ako moze niekto normalne chodit v zime na lade na 10 centimetrovom tenkom opatku 😕
😎

susik77
autor
9. feb 2008

a v akych obchodoch? Ja tu mam humanic, batu a nic 😎

zuz11
9. feb 2008

tiez mam pocit ze take tie obycajne topanky ( nie vykriky mody) uz nikde nie je dostat 🤐

susik77
autor
9. feb 2008

Ja som bola nakonec odkazana kupit si u Deichmana-boli lacne ale nekvalitne 😒 teraz sa mi rozbili a ziadne zimne uz nie je dostat 😎 tak som si musela uz kupit jarne.dufam, ze uz nebude sneh 😎

kamilecka
9. feb 2008

Kupila som ich u John Garfield,ja som z Bati sklamana,je to otras obchod,kolko krat tam idem tolko krat je tam otrasna obuv dokonca aj pre deticky a jedne topanky c 21 stoja 1200sk sialeneeeeee

susik77
autor
9. feb 2008

aha, taky obchod som v Prahe nevidela...mrknem na nete. Inak, este som pocula ze Ecco je dobre-mate skusenosti? Inak, viem, ze je dobre drahe 😔 Ale keby mi tie topanky nieco vydrzali a boli pohodlne, tak by som nelutovala...

susik77
autor
9. feb 2008

kamilecka: dakujem za odkaz, take nieco hladam 😉

kamilecka
9. feb 2008

No nemas zaco,na tej stranke su aj predajne v CR aj v Prahe...... Ja som tiez bola zufala ked som zhanala cizmy na zimu.....

susik77
autor
9. feb 2008

ja nekedy nechapem, kam smeruje ta moda...asi k operacii noh-ze vraj v amerike si uz davaju operovat, aby mohli nosit najmodernejsie topanky 😎

ada78
10. feb 2008

susik, zle hladas. 🙂
ja mam normalne, teple ,krasne cizmy bez opatku (obuv-john garfield) a minuly tyzden som si uz kupila balerinky bez opatku (andre), nech nebeham za kocikom stale len v teniskach. 😎

u deichmana su tie topanky hrozne a maloktore su kozene. 😠 aspon ja si na to potrpim, ze bota moze byt len z koze.

julia225
10. feb 2008

ja nakupujem vylucne cez internet... nove topanky... skuste eby alebo mimibazar 🙂

bibinka
17. feb 2008

sussik77- u nás v Martine sa šijú topánky zn.ecco, majú tam aj podnikovú predajňu. my tam chodíme cca 2-3x ročne, majú tam pekné topky,kadejaké vzory-ale všetko,aspoň sa mi tak zdá, že na jedno kopyto-myslím,tvar, opätky,podrážky. a sú strašne drahé,aj detské nad 1200sk.ale veľmi veľa tam nakupujú poliaci, vždy keď tam sme, tak ich je tam plno. ja som si tam ešte nič nekúpila,vždy ma odradila cena 😖 .
s Johnom-garfieldom som aj ja spokojná.Viem, že majú predajne aj v ČR.

tilly
18. feb 2008

baby, ja neviem, ale ja si kupujem topky skoro len u baťu a ja nosím len pohodlné topánky, žiadne výkriky módy, vždy čo najpohodlnejšie, najlepšie sú také, že flexible sa to volá, majú to len u baťu, sú úplne mäkkulinké a jedny nosím už druhú zimu a stále sú super... ale zas je pravda, že ja moc zateplené nenosím, lebo idem z auta do kanclu a potom z auta domov...
nosím nizučké opätky, lebo mám skoro 180 cm a môj muž trošku menej, tak keď pri ňom nechcem vyzerať ako yetti, tak musím mať nizučké topánky

a ešte zvyknem kupovať topky v rakúsku vo vogele schoes

tiež nechápem kočky, čo chodia po lade v 10 cm ihličkách, to ja už by som ležala na ortopédii 😀

carmeny
18. feb 2008

treba sa pohrabať na internete, tam je toho spústa 😉

otrivinkajanka
18. feb 2008

kazdy nosi topanky ake mu vyhovuju a v akych sa citi dobre ja nosim aj opatky aj tenisky zalezi kam idem ale najcastejsie nakupujem cez internet a z victoriassecret zboznujem topanky na vysokej platforme

susik77
autor
18. feb 2008

ahojte a su vam potom dobre tie topanky, ked ich kupite na nete? ja musim vyskusat...pred porodom som nosila 39 a teraz si kupujem 39, al. 40...

otrivinkajanka
18. feb 2008

niekedy je uvedene aku ma vnutornu dlzku topanka a inokedy to risknem a radsej si objednam o pol cisla vacsie

adetka
18. feb 2008

a kde sa daju kupit slusne damske topanky velkosti 35? 😕 ... ja si musim casto pozerat topanky v detskom oddeleni 😢

junovka
18. feb 2008

susik, ty mas taky problem???Ja mam problem aj s velkostou a aj s vyskou opatku 😅 😅 😝 😉

otrivinkajanka
18. feb 2008

adetka tak to je problem mas malu nohu a mas to tazsie asi musis dost hladat aby si nasla slusne topanky na seba ked mas taku malu nohu vacsinou su lepsie topanky od cisla 38

junovka
18. feb 2008

otrivin, myslis?? 😀 😀 praveze, nad c.41 nie su absolutne ziadne normalne ☹ 😝 😉

otrivinkajanka
18. feb 2008

ved pisem,ze od cisla 38 su uz normalne topanky vacsina zien ma nohu 38-39 a v tychto velkostiach sa zozenu topanky lahsie ako mensie alebo vacsie topanky

tweety22
18. feb 2008

ahojte, skuste BAMA shoes, predavaju ich v predajnach Reno ( aupark, shopping palace...), su drahsie, nemaju velky vyber ale su nenormalne pohodlne 🙂

audreyd
18. feb 2008

mne najviac vyhovujú topánky od gabora, pre deti jednoznačne z protetiky!!!