Kde sa dajú kúpiť kvalitné topánky?

susik77
9. feb 2008

Ahojte, neviem, ci sa to zda len mne, ale mam pocit, ze uz par rokov sa nerobia nejake uplne obycajne, prakticke topanky.Aspon ich neviem zohnat 😎 Vsetko hrozne uzke, a vysokanske podpatky...Mam pocit, ze moda ide nad praktickostou 😎 Alebo som mozno uz stara 😕 😎
Ale kazdopadne, uz mam dost znicene a unavene nohy...Existuju este obchody, kde sa daju kupit kvalitne topanky? Pred par rokmi som si kupovala este u Bati, ale mam pocit, ze tiez tam dostat len hypermoderne 😎

lul
18. feb 2008

ano, skuste gabor - to su ako papuce. odporucam podnikove predajne, topanky su tam lacnejsie 😉 chodia tam aj nemci nakupovat.
http://www.gabor.de/

audreyd
18. feb 2008

gabor sa vyrába v bánovciach nad bebravou a mávajú tam aj super akcie!!!

marorlinko
22. okt 2010

@susik77 neviem,ale taketo topanky kupim j avsade ci n avysokom,ci na nizkom,ci teple cizmy,ci jesenne,staci kuknut viac obchodov,nie len jeden.

susik77
autor
23. okt 2010

@marorlinko: dnes som si kupila super zimne topanky-Tamaris. Kupujem si uz topanky v rovnakom obchode ako pre deti- su perfektne, velmi pohodlne. 🙂

susik77
autor
23. okt 2010

este mam tipy na dobre kvalitne pohodlne topanky: znacky, Ecco, Ara, Rieker.

martina46
23. okt 2010

@susik77 tento problem mam aj ja, tiez som kupovala u batu, no teraz tam nic poriadne nemali, no nie len problem so "strihom" ale mne ani hocico nesedi, mam nejaku diivnu nohu. styl ako deichman a humanic mi vobec nesadnu na nohu. garfield tiez nie. gaborky su fajn, scholl este, co sa mi podarilo obcas zohnat.
na napriklad deichman, kupovala som raz v rakusku a tam nebol problem, ze by mi na nohe nesedeli, akosi inej kvality strihovej boli. ale inac to bol smejd 😀
ano a este rieker su fajn.

marorlinko
5. nov 2010

@susik77 super,dobra znacka aj mne sa pacia cizmy tam,len daledy si neiem vybrat ktore,pacia sa mi viacere.

marorlinko
5. nov 2010

@susik77 rieker maju tiez krasne topanky,pozerala som na nete. ja malemu som stale kupovala od clarks,ale tuto zimu nemali ziadne cizmy pre maleho konkretne jeho velkost,tazko sa tuna zhanaju cizmy aspon po c;lenky pre chlapca.dake som zohnala,ale inde.

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka874
17. mar 2015
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.

baby poradte v rádiu som pocula reklamu ze v Exisporte maju akciu na topanky, pri kúpe jedných je na druhy zlava. Oplati sa tam kúpit topanky? ja by som potrebovala trekingove topanky a synátor by potreboval tenisky.

flipflopi
19. mar 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

@janka874 ja som tam bola predvcerom a oprali chodim rada do exisportu a vzdy tam kupim dobre topanky teraz chcem kuput manzelovi trekingove topanky k narodkám len este enviem akú znacku

janka874
20. mar 2015
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.

@flipflopi no ja sa tam chystam dnes pozriet aj so synom aj on by chcel nejake topanky na turistiku ked ze s manzelom chodia casto do lesa a do hor manzel ma topanky Everett ale ci najdem aj pre syna take neviem hadam áno

flipflopi
23. mar 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

@janka874 a ako je spokojný s tou znackou? ja som ich pozerala a vyzeraju dobre a su aj cenovo v ohode tie ktore sa mu pacili stali do 40€ len ako je to s kvalitou neviem a majú ich len v exisporte ci aj niekde inde?

harlinka
24. mar 2015
Používateľ harlinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od harlinka.

@janka874 ja si v exisporte kupujem topanky pravidelne vzdy si pozriem cez ich eshop a potom uz len idem vyskusam a zatial som vzdy kupila 🙂 aj malej tam chcem kupit tenisky 🙂

jamnicka
25. mar 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

@flipflopi ja som kupila vcera v exisporte everetty ideme na dovolenku a budeme chodit aj na turistiku tak sa mi hodia 🙂 su pevne a pohodlne

flipflopi
1. apr 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

@jamnicka ja sa tam neviem akosi dostat ale dnes ich chcem ist pozriet on chce take nejake obycajne ale tie mu zase vydrzia jednu sezonu a rozpadnu sa chcem nieco lepsie a ta znacka everet sa mi pozadava

jamnicka
2. apr 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

@flipflopi ja mam everetty prvykrat ale manzel uz ma druhe a je s nimi spokojne tie prve maj asi 3 roky a stale ich ma len uz chcel nove hentie nosi len do lesa ked je blato 🙂

janka874
2. apr 2015
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.

@harlinka manzel ma uz druhe everetty a kvalitou su dobre a pohodlne chcem aj pre syna lebo v tomto pocasi nie su obacajne botasky ono tak mu chcem kupit take aby mal suche nohy zajtra ideme na nakupy 🙂

1veronika125
7. apr 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@jamnicka ja mám už 3 everetty tie posledné som milovala ale niekto mi ich ukradol z pred dveri ked som bola u kamosky :( ale musim povedat ze kvalitou su super vyrovnaju sa topankam za 100€ ja mám tu značku veľmi rada

flipflopi
9. apr 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

@jamnicka manžel si ich vcera kupil ze ked ze mne kupil bicykel tak on si kupi topanky ale zaplatila som ich ja ze to mas k narodkam páčili sa mi dufam ze sa mu v nich bude aj dobre chodit

flipflopi
10. apr 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

@jamnicka dostala som mms od drahého 🙂 isiel ich vyskúšať 🙂

maryengela
21. apr 2015

Ahojte, ja som veľmi spokojná s internetovým obchodom www.totochcem.sk majú krásne topánky aj kabelky. Ak nesedí veľkosť alebo akýkoľvek problém hneď vymenia alebo vrátia peniaze. Za skúšku nič nedáte. Fakt odporúčam.

robco2801
18. júl 2016

Zdravím, ja s priateľkou neustále kupujem v magiclook.sk a zatiaľ sme boli maximálne spokojní

http://www.magiclook.sk/obuv/

adrian333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninok
21. nov 2016
Používateľ ninok je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninok.

dievčatá, švagriná minule kupovala gumáky pre synovca cez bambino.sk, dokonca mala zľavu s týmto kupónikom http://www.kuponyzdarma.sk/bambino-sk/ 🙂 dúfam, že aspoň trošku pomôže.