Kvalitné detské topánočky v Bratislave. Kde ich kúpiť?

bubilka
16. nov 2007

Ahojte maminky,poprosila by som vas o radu - kde by som mohla v BA kupit kvalitne topanocky avsak za prijatelnu cenu pre moju 2-rocnu dcerku...Respektive nemate nejaku skusenost s predajnou detskej obuvi v Karlovke - nasla som si letak, ze ja tam nejaka novootvorena od slovenskeho vyrobcu,ale my nie sme z Karlovky tak ked tam pojdeme nech sa nam to oplati..... PS: do BA sme sa len nedavno prestahovali....

tilly
16. nov 2007

na kramároch je Beni, je to blízko nemocnice
alebo klasika baťa, ono zimné topánky do 800 korún podľa mňa nezoženieš (teda ak chceš trošinku kvalitu)
inak ja kupujem topánočky cez mmb, nové...

bubatko
16. nov 2007

vo vyrobni Protetiky, na Bojnickej ulici, priamo v podnikovej predajni

vo Vrakuni na pesej zone na Polnohospodarskej ulici v obuvi

alebo aj v Deichmanne, Humanicu, u Batu, ale tam musis prikupit ortopedicke vlozky, lebo v tychto predajniach maju topanky len bez klenby

zuzipop
16. nov 2007

ahoj bubilka, ja som z Karlovky a od leta nam tu otvorili novu predajnu detskej obuvi (v novostavbe Nad luckami - vidiet uz z elektricky 😀 ). Je to predajna slovenskeho vyrobcu, ze vraj zatial prva 😕 ale za to maju tam perfektny vyber topanociek od najmensich az po velke a tiez ta, ktora z nas sa citi duchom mlado, sa tu obuje tiez 😎 Ceny na to, ze obuv je celokozenna, ma ortoklenky, su super. Pre malu som kupila uz za 720, pre mojho nezbednika ma tiez vysli pod 1000. Naozaj tu plati ich slogan - najdes tu "boticku na kazdu nozicku" 😉 . Fakt vrelo odporucam a nielen tebe...

bubatko
17. nov 2007

zuzipop, vies poradit www stranku tej obuvi??? vyzera to fakt zaujimavo

eji
17. nov 2007

deichman, alebo bata

bubilka
autor
28. nov 2007

Ahojte maminky - konecne som sa dostala k netu...Tak zuzipop dakujem za radu ohladne predajne v Karlovke.Bola som tam a normalne som malej ani nevedela z tolkych vzorov vybrat 🙂 maju tam velmi pekne topanocky. Uz viem kam budem chodit nakupovat. Inac ked som tam bola spytala som sa aj na ich webku a ta je: www.boticky.sk. Ja som mojej kupila tieto topanocky s plnym jazykom http://www.boticky.sk/?tripos=baby&boticky=7 a aj sebe som zobrala tieto cizmicky http://www.boticky.sk/?tripos=dospelaci&boticky=9. myslim ze sa tam oplati ist...pa

lenocka23
28. nov 2007

bubilka, ak sa smiem opytat, kolko si dala za tie Tvoje "boticky"..? oni nemaju na stranke ceny... ale mozno len ja som uz trossku slepa... 😎

bubilka
autor
28. nov 2007

ahojky za tie cizmy 699457 - celokozenne a vnutri kozusinka som dala 1500,-Sk, no na webke nie su ceny takze slepa nie si 😉 papa

igi24
30. okt 2012

Skus tu: http://www.shooos.sk/deti.html. prijemny obchod na karpatskej

abbie
30. okt 2012

toto je z roku 2007 😀 už asi nepotrebuje radu ...

igi24
30. okt 2012

heh 🙂

igi24
30. okt 2012

to uz za 5 rokov aj chodi do skoly🙂

mariankka
15. sep 2013

@eji Bata? Srandujes? Moja osobna skusenost je vyhnut sa Batovi ako mozes. Kvalita topanok ktoru predavaju je nie len podla mojho nazoru dost zla. Vid: http://blog.darkbyte.sk/?p=929132

eji
15. sep 2013

@mariankka ten prispevok je este z roku 2007 a bola to kvalitka....ale teraz tam ani nepachnem....predrazene smejdy

beatrix13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bosoriak
3. mar 2014

Rada by som obnovila temu. Kde kupite detom jarne/letne kozene poltopanky alebo tenisky, za ceny pre beznych smrtelnikov? Dajte rovno aj orientacne ceny, kedze kazdy mame hranicu niekde ide 🙂

clarissa
3. mar 2014

ja sice niesom z Ba,ale aj tam sa isto najde obuv CCC,kde maju topanky pre deti za celkom slusne ceny,ja osobne nakupujem bud tam alebo u Batu,aj ked tu citam na Batu negativa,co sa tyka topanok pre deti,nikdy ma nesklamali

bosoriak
3. mar 2014

@clarissa Vdaka, CCC tu je, pojdeme pozriet. S Batom mam aj ja zle skusenosti, takze toho nie.

marijanakatja
4. mar 2014

Ja som vel'mi spokojna s Vivobarefoot, objednam ich na internete http://www.lilijolie.com. Teraz čakam na model Neo Velcro

moni244
4. mar 2014

@bosoriak ja som tiež pozerala CCC, majú pekné topánky a teraz sa mi podarilo kúpiť v Rene, kožené topánky na jar za 7,49

andelok
4. mar 2014

@bosoriak My sme kupovali na ul. Šancova 29, je tam maly obchod: pozri supertopanocky.sk. Cena cca 17-20 eur za jarnu obuv, su kvalitne.

jasminet
4. mar 2014

@bosoriak ja kupujem bud v maximino a cipele, ale to uz su vyssie ceny - geox, superfit.. alebo d.d.step to su ceny za kozene do 30€ - maju napr. v kocke na seberiniho v ruzinove, alebo baby zo supertopanocky.sk ich predavaju na sancovej.

janocka
4. mar 2014

Kupovavame bud v Little Foot Eurovea alebo victoria Magic v Cubicone

bajuska222
22. feb 2017

Ahojte, chxela by som obnoviť tému. Neviete poradiť predajňu kde by mohol drobec vyskúšať topanky jarne najskor ortopedicke alebo ine kvalitne. ??? Presne Ba - ruzinov? Ďakujem

naduchka
22. feb 2017

@bajuska222 ahoj, este som tam nebola, ale uz dlhsie sa tam chystam kuknut
https://www.barefootovo.sk/Kontakty-a5_0.htm

bajuska222
22. feb 2017

@naduchka ďakujem krásne, musím sa tam zastaviť. Dúfam tam niečo najdem pre drobca. Zachránila si ma. Ďakujem😉👍

m_
22. feb 2017

@bajuska222 ta predajna beni na kramaroch stale funguje a je fajn hlavne obsluha - pomeria nozky pokuka nart a klembu... a podla toho navrhnu znacku topanok jaj aj podla sirky nozky🙂 o par eur lacnejsi je ale brendon pri kauflande v raci tam mavaju aj akcie na topanocky ked ju vymaknes daju sa kupit aj drahe znacky celkom lacno🙂 viem ze to neni ruzinov ale...🙂

eliskapa
22. feb 2017

@bubilka ja som kupovala v korze pri avione obchod -predeticky ... topanky slovenskej vyroby wanda alebo universal
Ja som za 2 papucky a jedny topanocky taku drevenu hracku, tanierik a pancucky zaplatila 29€
Mavaju tam zlavy 😉

bajuska222
22. feb 2017

@m_ Ďakujem Ti krásne, musím to obehať a čo sadne drobcovi lepšie tak to vezmem. Už sme skúšali niektoré topánočky ale nič nesadlo jedine shooshoos ale tak na toto obdobie niesu ešte. Snáď niečo vymáknem. Ďakujem 😋✌

bajuska222
22. feb 2017

@eliskapa ten obchod pre deti je aj v centrali, ale tam asi nemajú všetko ako v korze tam je určite väčšia predajňa. Pozriem aspoň čo maju v ponuke cez web a prípadne tam tiež zbehnem pozrieť 😋✌ ďakujem