Nákup detských topánok cez internet. Máte stým skúsenosti?

janavyk
15. feb 2009

ahojte,chcem sa spýtať či má niekto skúsenosti s nákupom cez www.101topánočiek,kvalita topánok,spoľahlivosť stránky.

kubankakubanka
15. feb 2009

mam skusenosť je nemenova na stranka na ktorej ked chcete kupovať nieč cez internet musite najskor zaplatiť až potom vam pošlu balik to je podla mna blbosť a jasny ofajč no a kvalita toje ozaj od nahody podla toho na akeho predavajuceho natrafiš cez 101 topanočiek nakupuje moja znama ona je spokojna ,ale vravim ,zavisi to od korektnosti predavajuceho

petrark
16. feb 2009

ja som tiež pozerala tuto stránku a tam kde je ten certifikát je napísané made in china,takže sú to topánky vyrobené v číne možno sú o niečo kvalitnejšie, ale ja čínu nemusím, a tiež si myslím, že obuv je lepšie si vyskúšať, a keby si ich potrebovala reklamovať, máš zase náklady na poštovné

bihan
16. feb 2009

Ja som istého času kupovala topánky pre malú cez net, keď mi bolo jedno, či jej sadnú teraz alebo o dva mesiace, ale momentálne by som si trúfla kúpiť cez net len u Baťu.

Kubanka, okamžité platenie za tovar cez internet je úplne bežná praktika, ktorá funguje všade vo svete...cez net kupujem prekticky všetko o vždy platím vopred.

robodracica
16. feb 2009

Kubanka: Ja tiež predavam nejake vecičky cez net, a požadujem platbu vopred. Dobierka pri neprevzatí je drahý špás. Pri neprebratí adresátom, odosielateľ po doručení späť zaplatí druhykrát poštovné. A mňa veru vo vrecku 3,3 € nesvrbí.
Ako píše Bihan, je to bežná vec...... 😎 😉