Nosíte ortopedické vložky?

aksulvap
11. júl 2009

Lekár nám predpísal ortopedické vložky proti plochým nožičkám. Ak máte mamičky skúsenosti, poraďte, kde hľadať vhodné topánky a hlavne papučky. Sandálky som už kúpila, ale papučky sú všetky plytké a vyzúvajú sa. Susedia sa u nás už boli niekoľkokrát sťažovať, že "malý behá" a to sme nosili mäkké papučky..., tak neviem, ako to riešiť. Podeľte sa so skúsenosťami, ďakujeeeem.

nika80
14. máj 2015

Ahojte, dnes nam prišli z Protetiky vložky do topánok pre dcéru. Ešte nikdy sme ich nemali, tak neviem ako jej ich mam dat do topánok. Treba vybrať povodne vložky a tieto tam vložiť alebo ich možem dat na tie povodne. Dakujem

mik3333
14. máj 2015

@nika 80 my sme povodne vybrali a nove upravili podla tej povodnej... trosku tazsie sa ti tam budu davat, ale da sa to. Maly najskor nechcel nosit tie topanocky, kde ich mal. Ale zvykol si. Dokonca mal na pate odtlacok z vlozky :( Drzim palce, aby ste to zvladli 🙂

nika80
14. máj 2015

@mik3333 išli mi tam celkom ľahko aj ked tam bola ta Stara vložka, len sa mi to zdalo take natlačené. Tak ich teda vyberiem a budem dúfať, že to zvládne nosiť. Dakujem za poradenie

danulaus
20. aug 2015

@helulicek dobryden, chcela by som sa vas opytat ohladne tych topanociek ortopedickych, o ktorych tu pisete hanak boty,ako vyzeraju, lebo ja som dala vyrobit na slovensku na mieru syncekovi 3 rocnemu v ortho pro a vyzeraju ako lyziarky, sstrasne skarede a vobec mi ich nechcedat na nozku:(

nikusa008
14. aug 2017

@andrejka1974 ahojky zlepsili sa nozky dcerke po noseni ortop.tolanok a vloziek?

neverendinglove
14. aug 2017

Dievcata. Chcem sa opytat ako to funguje s tymi vlozkami pripadne s ortopedickou obuvou. Lekar nam dal pre deti predpis na vlozky. Ale u toho ortoprotetika sme doplacali cca 3,50€ za 1 par. Dokonca maju deti tak ploche nozky ze odporucaju skor obuv. Idem k lekarovi opat na predpis. Budem doplacat cca 17€ za par. Myslela som si ze to je plne hradene poistovnou. Vraj kazdy polrok maju deti narok aj na vlozky aj obuv. Neda sa nejako obist tie doplatky? Poradte prosim

gulolicko
31. aug 2017

@mayap pôvodné vložky vyberte, jej ortopedické má na mieru akú potrebujete