• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ortopedická obuv Santé. Ste s nimi spokojný?

5. januára 2013 
u nas suchy zips nehrozi, to by boli topanocky viac vyzute alebo v puse ako obute ... inak najst sandalky na leto pre dieta, ktore zacina chodit bez sucheho zipsu je dost problem ... nastastie nasli sme Sante na 2 pracky, aj ked za 27 € :unamused:
20. jún 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skimr my mame presne tie modro-bezove a su super
20. jún 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. a neviete poradiť, ktoré sú lepšie? Santé alebo protetika :confused: ? Ďakujem.
28. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete náhodou porovnať obuv Santé a Protetiku? Kto má s obomi skúsenosť? Dík
28. jún 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas lekaren sante a protetika od 15-25eur...trosku nadrzam sante
28. jún 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Protetika = výroba čína
Sante = výroba CZ , výroba SK - Bardejov a aj dovoz ale malo

Pekny den
24. júl 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Protetika nie je výroba čína.... neviem, kde ste na to prišli kočky.........
máme skúsenosti aj s protetikou aj so Santé.....
môžem odporučiť v podstate oboje.... moja dcérka má však vysoký nart takže u nás sa viac osvedčila Protetika.
26. júl 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kupujem Protetiku (vyrába sa na Slovensku) a kupujem v ich predajniach- zdravotníckych potrebách v TN, oproti nemocnici...často mávajú akcie a za pár korún sa dajú kupiť kvalitné topánky...
Sante sú výborné ale drahšie...máme ploché nôžky, tak kupujeme len takuto obuv...
26. júl 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babeny sante ktore vyraba bardejov sa daju zohnat v ich podnikovej predajni slovobuvi od 10 do 14 euro boli sme v auguste na jesenne topanocky maju tam aj ine zdravotne topanky copredava bata a tak
3. sep 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemate nejake skusenosti s kupou sante cez internet, nemaju nejaky e-shop...paci sa mi nova kolekcia zimnej obuvi, ale u nas v meste uz nechcu do toho ist a objednavat nove modely, ze im to neide... :frowning2: , ja som s tymi topanockami velmi spokojna
15. sep 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepoznáte niekto českú značku FARE?
16. sep 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skynet
K VYROBE OBUVI NA SK:
na SLOVENSKU je uz len par firiem, ktore vyrabaju detsku obuv.
- TRIPOS, RAK, SLOVOBUV, WANDA
Tito vyrobcovia podla mna nebudu mat problem Vam vyrobu topanocky ukazat ak by ste mali zaujem.

Opytajte sa PROTETIKY alebo SUPERFITu-hoc su v Rakusku ci VAm vyrobu ukazu. Protetika vam ukaze vyrobu v cine kde cinske deti obuvaju Vase deti a Superfit v indii kde je to podobne.

Potom slovenske firmy klaknu ale ... hlavne ze deklaracia protetiky je ze vyrabaju na slovensku. NEVYRABAJU !!!!!!
21. feb 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skynet JELA- RICHTER je dosť veľký výrobca detskej ovuvy a vyváža ju aj von
21. feb 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu vazne nepoznam... a vyrabaju na SK?
21. feb 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som nieco nasiel: neviem ci mozem ale snad ano: http://firmy.etrend.sk/firmy-nefinancny-sektor/jela-produkt-pod-novym-vlastnikom-rastie.html

Vyrabaju na SK podla trendu model vyroby praca v mzde cize ziadny vlastny produkt ale je to sto krat lepsie ako CINA a firmy ktore klamu ze nie su z ciny.

Dakujem za rozsirenie obzoru.
21. feb 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fem skus im poslat maila do Ziliny, mozno Ti vyhoveju - napis im ze sa neda u VAs zohnat ta obuv a ze si si ju oblubila.
21. feb 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliagregor nevyraba na SLOVENSKU
21. feb 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre damy je tu na najdenie mnoho zaujimavosti - zdravotna obuv http://www.nibia.sk/eshop/sk/biela-obuv-ortopedicka
5. jan 2013 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ortopedická obuv
5. jan 2013 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok