Ortopedická obuv Santé. Ste s nimi spokojný?

tamia
17. mar 2008

ahoj,

poznáte túto obuv pre deti? Je to časký výrobca. Ak poznáte ste s topánočkami spokojené? Alebo aké znečky ortopedickej obuvi kupujete detičkám, ktoré sa práve začínajú stavať na nôžky. Zaujíma ma ortopedická obuv nie iná. Ešte by ste mohli pridať cenové relácie obuvi. Vďaka!

k1k2k3k4k5
20. jún 2010

u nas suchy zips nehrozi, to by boli topanocky viac vyzute alebo v puse ako obute ... inak najst sandalky na leto pre dieta, ktore zacina chodit bez sucheho zipsu je dost problem ... nastastie nasli sme Sante na 2 pracky, aj ked za 27 € 😒

zuzana76
20. jún 2010

@skimr my mame presne tie modro-bezove a su super

marionn
28. jún 2010

ahojte. a neviete poradiť, ktoré sú lepšie? Santé alebo protetika 😕 ? Ďakujem.

marionn
28. jún 2010

ahojte, neviete náhodou porovnať obuv Santé a Protetiku? Kto má s obomi skúsenosť? Dík

brinzulka
28. jún 2010

u nas lekaren sante a protetika od 15-25eur...trosku nadrzam sante

skynet
24. júl 2010

Protetika = výroba čína
Sante = výroba CZ , výroba SK - Bardejov a aj dovoz ale malo

Pekny den

mm1
26. júl 2010

Protetika nie je výroba čína.... neviem, kde ste na to prišli kočky.........
máme skúsenosti aj s protetikou aj so Santé.....
môžem odporučiť v podstate oboje.... moja dcérka má však vysoký nart takže u nás sa viac osvedčila Protetika.

juliagregor
26. júl 2010

ja kupujem Protetiku (vyrába sa na Slovensku) a kupujem v ich predajniach- zdravotníckych potrebách v TN, oproti nemocnici...často mávajú akcie a za pár korún sa dajú kupiť kvalitné topánky...
Sante sú výborné ale drahšie...máme ploché nôžky, tak kupujeme len takuto obuv...

bmmz
3. sep 2010

babeny sante ktore vyraba bardejov sa daju zohnat v ich podnikovej predajni slovobuvi od 10 do 14 euro boli sme v auguste na jesenne topanocky maju tam aj ine zdravotne topanky copredava bata a tak

fem
15. sep 2010

ahojte, nemate nejake skusenosti s kupou sante cez internet, nemaju nejaky e-shop...paci sa mi nova kolekcia zimnej obuvi, ale u nas v meste uz nechcu do toho ist a objednavat nove modely, ze im to neide... ☹ , ja som s tymi topanockami velmi spokojna

evka10
16. sep 2010

Nepoznáte niekto českú značku FARE?

skynet
21. feb 2011

@skynet
K VYROBE OBUVI NA SK:
na SLOVENSKU je uz len par firiem, ktore vyrabaju detsku obuv.
- TRIPOS, RAK, SLOVOBUV, WANDA
Tito vyrobcovia podla mna nebudu mat problem Vam vyrobu topanocky ukazat ak by ste mali zaujem.

Opytajte sa PROTETIKY alebo SUPERFITu-hoc su v Rakusku ci VAm vyrobu ukazu. Protetika vam ukaze vyrobu v cine kde cinske deti obuvaju Vase deti a Superfit v indii kde je to podobne.

Potom slovenske firmy klaknu ale ... hlavne ze deklaracia protetiky je ze vyrabaju na slovensku. NEVYRABAJU !!!!!!

miriamr
21. feb 2011

@skynet JELA- RICHTER je dosť veľký výrobca detskej ovuvy a vyváža ju aj von

skynet
21. feb 2011

tak tu vazne nepoznam... a vyrabaju na SK?

skynet
21. feb 2011

uz som nieco nasiel: neviem ci mozem ale snad ano: http://firmy.etrend.sk/firmy-nefinancny-sektor/...

Vyrabaju na SK podla trendu model vyroby praca v mzde cize ziadny vlastny produkt ale je to sto krat lepsie ako CINA a firmy ktore klamu ze nie su z ciny.

Dakujem za rozsirenie obzoru.

skynet
21. feb 2011

@fem skus im poslat maila do Ziliny, mozno Ti vyhoveju - napis im ze sa neda u VAs zohnat ta obuv a ze si si ju oblubila.

skynet
21. feb 2011

@juliagregor nevyraba na SLOVENSKU

nibia
5. jan 2013

pre damy je tu na najdenie mnoho zaujimavosti - zdravotna obuv http://www.nibia.sk/eshop/sk/biela-obuv-ortoped...

nibia
5. jan 2013

Ortopedická obuv