Ortopedická obuv Santé. Ste s nimi spokojný?

tamia
17. mar 2008

ahoj,

poznáte túto obuv pre deti? Je to časký výrobca. Ak poznáte ste s topánočkami spokojené? Alebo aké znečky ortopedickej obuvi kupujete detičkám, ktoré sa práve začínajú stavať na nôžky. Zaujíma ma ortopedická obuv nie iná. Ešte by ste mohli pridať cenové relácie obuvi. Vďaka!

susik77
17. mar 2008

ahoj, ja som mala pre seba topanky do prace, bola som velmi spokojna, je to kvalitne a pekny dizajn 😉

lululu
17. mar 2008

mam ich pre malych, tie sandalky .. su super, kupila som 650 sk/ks.. 😉

lusil2005
17. mar 2008

kukla som ich stranku a tei sandalky su kraaaasne. lululu kde si ich dostala kupit? maju niekde v ZA podnikovu predajnu alebo tak?

ingrid78
17. mar 2008

Baby hodte link na tie sandalky, mne sa na strankach sante nedari otvorit

jaduska
17. mar 2008

veru dajte sem link, aj nám treba poriadne topánky a poznám iba zn.Protetica

danu
18. mar 2008

my sme teraz kupili od f. Rak klasicke ortopedicke biele s kacickami cena 420,- Sk 😉

ena
18. mar 2008

my tiez kupujeme sante sandalky
zatial nas kazdy par stal presne 758 sk ( od cisla 19 do 24)

http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/katalog/1...

Sme s nimi spokojni, jeden par mame aj z Protetiky, ale tam je tusim nejake ine cislovanie. A sandalky 24 stali nejako okolo 500 sk.

lusil2005; v BA ich maju napr na Dunajskej v zdravotnickych potrebach, tusim MARMED sa to vola, je to tak na rohu

tamia
autor
18. mar 2008

baby,
vy ich kupujete tak lacno, ja ich neviem pod 790sk zohnať. Inak mi máme tie oranžovo béžové sandalky a za 2 mesiace mi z nich malá vyrástla. Tak som z toho prekvapená, teraz kupovať znovu na doma do vnútra sandalky a potom von topánky, pekný kopec peňazí. Ako to rieššite vy ked deti ešte nechodia iba sa postavujú? Ako dlho vyrdžia vaším drobcom?

ena
18. mar 2008

tamia: odkial si?
Mam pocit ze cim mensie topanky, tym kratsie vydrzia 🙂
Tusim sme tiez nejake cislo topanok mali na maximalne 2 mesiace.. Teraz mame 24ky a tie nosi maly uz fakt par mesiacov a uz je to aj vidiet na nich..

danu
18. mar 2008

tamia skus v zdravotnickych potrebach kupit tam su vzdy lacnejsie nez normalne v obuvach 😉

geegee
18. mar 2008

Ja kupujem Sante a Protetika v lekarni. Zimne Sante vysli 1 100, sandalky okolo 750,-, Protetika jesenne tusim do 700,-

erka12
18. mar 2008

baby ja mam na predaj sandalky sante c. 20/ kuk inzerat/, kupila som ich take akurat a maly ich potom nenosil ani mesiac 😉

petusko
18. mar 2008

my máme celé topánočky Protetiku, tiež sme kúpili v lekárni a stáli 670,- 😉

lululu
18. mar 2008

kupila som ich na Vlcincoch v lekarni pri kauflande, je to v tej poliklinike.. ale videla som ich aj v lekarni na kysuckej ceste 🙂

tamia
autor
19. mar 2008

enam
som z nitry. Kupujem ich v predajni zo zdravotnými topánkami. Včera sme malej kúpili topánočky 21, sú krásne ružové s vystrihnutými malými srdiečkami a dvomi kamienkami od santé. Na nete som ich nevidela. asi nový vzor. stáli 540Sk.

katia7
20. máj 2008

ahoj tamia to som zase ja 😉 kde je prosim ta v nitre ta predajna so zdravotnymi topankami? vdaka

mimakro
20. máj 2008

Hanka aj Ondrejko ich mali ako prvé sandáločky. Ondrejkove stáli 620 Sk (4 roky dozadu) a Hankine niečo cez 700 Sk. Už sa mi ich podarilo predať 😉

luci
11. sep 2008

Ozivujem temu....

potrebujem kupit synovi sandlaky sant.e..no nikde nemaju velkost 24....kde ich v ba alebo okoli kupit???

skusala som zdravotne potreby satne vo vrakuni, zdravotne potreby ruzinov nemocnica, zdravotne potreby marmed v meste......

neviete kde ic este maju???

danu
11. sep 2008

luci skus zdravotnicke potreby ako je Tesco na Dolnych Honoch oproti Tescu je poliklinika a tam sme my kupili sandalky Sante 😉

luci
11. sep 2008

tam som bola....tym som myslela tie zdr.potreby vo vrakuni 🙂 tam nemaju....teda maju ale len cervene 😒

zade
12. sep 2008

Ja kupujem Sante priamo u vyrobcu v Bardejove, nakolko vela z nich sa siju prave na vychode SR. A cena?
390 za cele topanocky, 390 za cizmicky. Jedine tam nie je logo sante. Ale mala som od nich prve sandalky a boli vynikajuce. Moju malicku doslova postavili na nozky a zacala v nich chodit. Su pevne.
Sice sme z nich po troch tyzdnoch vyrastli....

xxmargaretka
13. sep 2008

ahoj..v bardejove je slovobuv pokial viem..tym teda nechcem povedat,ze nerobia aj sante..to neviem..no kazdopadne slovobuv robi zdravotne detske topanocky a tam v bardejove v zavodnej predajni ich maju fakt za super ceny..sme tam boli nedavno a som malej pokupila na jesen..topanocky co v ba enikibeniki som minulu jesen kupila za 1000 a na jar som ich u batu videla tiez za 990tusim tam ma vyslii 420sk..

nikuliq_
17. sep 2008

prosím vás, neviete mi niekto povedať či už sa v lekárňach predávajú zimné topky Santé? alebo je to ešte skoro. fakt je ten že u nás sa teploty pohybujú už 5 dní okolo 6 stupnov a poltopankach je nam zimaaaaaaaaa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

hribikana
29. apr 2009

ahoj,
nechcem si robit reklamu, ale ponukam vam kvalitnu bardejovsku obuv, ktoru najdete u batu aj u sante, ale za vychodniarske ceny ... najdete si ma na mimibazare ako hribikana ... prajem pekny vecer

k1k2k3k4k5
12. jún 2010

Ahojte, vie niekto prosim poradit, kde v BA maju dobry vyber detskych sandalkov SANTE? Pozerala som na nete, ale v BA maju 21 predajnych miest....

zuzana76
12. jún 2010

ja som kupila nedavno v zdravotnych potrebach tu v NR sandalky pre maleho, zdaju sa mi este lepsie ako od Protetiky, ktore mali tvrdu akoby korkovu neohybnu podosvu a maleho otlacili na spodu chodidla do krvi, Sante ma podrazku z gumy, alebo neviem aky je to material a je to ohybne, som spokojna, su to kvalitne topanky.

sevzuz
14. jún 2010

prosim vas kde by som kupila tieto sandalky, stale mi to vyhadzuje len ceske stranky, ale mne sa strasne pacia a svk stranky som nenasla
http://www.detske-boticky.cz/obuv-detska-do-vel...

dosa
14. jún 2010

@sevzuz - ty si z trnavy tusim, ze? ja som este vlani pisala priamo na sante@sante-sk.sk ze by som od nich rada kupila topanocky, ale mi odpisali, ze oni predavaju len cez svojich odberatelov a konkretne mi dal adresu v trnave na Lekáreň a zdr. potreby MEDA, Štefánikova 35, 917 01 Trnava. tak jedine ze by si skusila si to cez nich objednat, lebo ja ked tam pridem, nikdy tam nic poriadne nemaju...

sevzuz
14. jún 2010

@dosa ahoj , presne tiez som tam nic zaujimave nevidela, a teda tieto sa mi zdaju velmi pekne, aj som na cz stranke nasla ze za 240 korun posielaju na svk, ale tak neviem ci sa mi to oplati:-/ keby nas bolo viacej ale takto ☹ pre dievcatka sa lahko kupuje, ale pre chlapcov su take otrasne topanocky, strasne obrovsky vsetky posobia a tieto su take chutnucke 😵

skimr
17. jún 2010

Kožené sandálky Sante s certifikátem žirafa pro trošku baculatější nožky za 450Kč (+poštovné 190) http://www.detske-boticky.cz/vyprodej-za-vyhodn...