Ortopedické topánky šité na mieru - skúsenosti

pillipilli
23. feb 2017

Ahojte. Dali ste si usit pre deticky ortopedicke topanocky? Boli ste spokojni ? Lebo mne dnes dosli jedny a som nesmierne sklamana.

vikuska2012
23. feb 2017

Aj ja som bola sklamaná
..lepidlo bolo vidieť a boli tvrdé,neohybne...dcérka mala zimné a boli tvrdé stielky bolo cítiť korok a tam kde sú členky bolo cítiť tiež čo malú oskieralo...viac nedám škoda 20 e to radšej doložim a kúpim suerfitky... Este sme mali sandále do skolky na tie si celkom zvykla ale vôbec neohne priehlavok... Za mna nie, nepáči sa mi ze sú ako sadra. Ako sa má nozka formovať. Pätu drzia dobre co potrebuje ale prsty neohne to mi vadi..

slavuska30
24. feb 2017

@pillipilli ahoj aj my mame šité na mieru a teda musím povedať,že sú výborné. Tiež som sa obávala zo začiatku aké budú, ale ok. Malý si sám vyberal farbu aj vzor, konkrétne má sandálky. Robili ich v Otropro Ružinov,dlho sme čakali na nich. Dokonca ich už aj rád nosí.

siska53
24. feb 2017

@pillipilli deti maj - sandalky,ktore nosia namiesto papuc. Sami si vyberali farbu. Tu nie je dolezita estetika,ale ucel,aky maju plnit.

Nasi naor.vlozky odmietaju,lebo ichvto tlaci,tak aspon papuce-cize sandale maju ortopedicke.

Ak sz ti nieco nezda,daj preverit u irtopedicky,ta to posudi. Nam takto prve pre malu prerabal,lebo jej dali naopak nieco vnutri.

pillipilli
autor
24. feb 2017

@siska53 ja viem na co su urcene otopedicke topanky a urcite nesuhlasim ze nemaju vyzerat dobre. Pridavam fotky , neviem ja som cakala nepkoreslene , neflakate a o tych suchych zipsoch ani nevravim... ja spokojna niesom

evina0
24. feb 2017

Moj syn nosi ortopedicku obuv od troch rokov.teraz je tomu uz 3.rok.mali sme taketo sandalky ale aj poltopanky a aj zimne topanky.2x do roka ma narok na obuv tak ako aj na vlozky.sandlaky nosi ako prezuvky teraz uz v skole. Nemali sme nikdy problem s obuvou ..zvyka si vzdy ked ma nove a troska sa rozchodia. Vlozky tiez ak kupim obuv do ktorych vojdu tak davam.
Zatial sa nam nestslo zeby dosli poskodene ci uz popisane alebo flakate..urcite by som ich vzala a sla s nimi k protetikovi co vam nohu obkresloval v akom stave dosli a reklamovat!!
Dolezite je aby dieta po tvrdej podlahe nechodilo bose inak nema vyznam davat takuto ortopedicku obuv.ja som takmer rok zo synom aj cvicila a chodili sne 2x tyzdenne k rehabilitacnej sestre aj ta s nim cvicila.vysvetlila mi preco su vladtne ploche nohy koli jtirym svalom

pillipilli
autor
24. feb 2017

@evina0 idem tam ako pises. Inak som im aj volala a vraj zapinanie skratia, ale mne vadia aj tie flaky.

janinah
24. feb 2017

@pillipilli toto reklamuj,tak nová topánka nemá vyzerať

siska53
24. feb 2017

@pillipilli tak to je ine,to treba reklamovat..ze co to ma znamenat..nech ti daju nepopisane a neflakate.. Ako asi by som tam riadny ciekus spravila..

evina0
24. feb 2017

@pillipilli nam zapinanie pasovalo vzdy ale naposledy tam bol iny protetik a topanky prisli a suche zipsy boli dlhe .aj podrazka uplne iny matetial nez sme mavali predtym.ked som tam volala tak v pohode ze mam poslat ze to skratia...ale nakolko som krajcirka a potrebovala som ich do skoly ako prezuvky tak som si to sama spravila.teraz cakame na dalsie tak snad bude vsetko Ok.ja normalne prezuvky malemu ani nekupim koli vysokemu nartu tak som rada ze usjiu na mieru ortopedicke.mne ortoped odporucil aj operaciu ze ma moooc ploche tie nohy ale po rozhovore s rehabilitacnou sestrou nezvazujeme zatial ziadnu operaciu.

pillipilli
autor
9. mar 2017

Tak topanky boli reklamovane a prislo mi to iste v ruzovom.

evina0
15. mar 2017

@pillipilli to je sila.nam sa doteraz take cosi nestalo.aj minuly tyzden dosli synovi sandale ako prezuvky to nosi a spokojnost.zistila som ze ortopedicku obuv sije viac firiem lebo teraz nam prisli s uplne inej a su este kvalitnejsie nez sme mali doteraz.vlozka uplne ina makksia,vnutro koza a celkovo aj podrazka je kvalitnejsia..zalezi asi s akou ma protetik zmluvu.mi sme boli uz o 3 protetikov nakolko v tej iste ordinacia sa striedaju a kazdy chodi v iny den.

pillipilli
autor
15. mar 2017

@evina0 verim tomu ze mi do mesiaca dojdu zasa taje iste ako som posielala naspat. Oni si tam jeden druhemu zakryvaju rite.

danielitta6
7. mar 2018

@evina0 dobry vecer,diskusia je sice starsia ale velmi vas prosim o odpoved.Pomohli vam papucky aspon trochu zmiernit plochonozie?

evina0
10. mar 2018

@danielitta6. Dodnes nosime.pravdu povedat ani neviem ci cosi zmenili.nemam taky pocit.ale v kole nisime sandalky a teraz ideme dat usit topanky.mi mame padlu az tak klembu ze kost tak padla a narastla.poslali nas na operaciu ale odmietla som aj po porade s rehabilitacnou sestrou. Vraj ma cas kedze mame 7 rokov.ja to davam sit ze syn si na sandale zvykol a nosi ako prezuvky su pevne pekne drzia nohu .nakolko mame aj vysoku klenbu jemu papuce ani nekupim aby ich dobre obul. Nam trosku pomohlo civenie s rehabilitacnou sestrou ale po roku som to vzdala.bola to vojtova metoda a k tomu cviky priamo sa posilnenie svalu co taha klenbu.narocne cvicenie aspon pre mba to bolo .

danielitta6
10. mar 2018

@evina0 dakujem pekne za odpoved,aj ked nepotesila :(

evina0
16. mar 2018

@danielitta6. Protetik mi pred par dnami povedal ze ma vyznam nosit ale poctivo ortopedicku obuv.mal osobne skusenosti ze pomohli nozicku napravit.kiez by sme tak aj my dopadli.pojdeme k dalsiemu ortopedovi na konzultaciu co zo synovimi nohami.ci nas fakt raz neminie operacia ktorej nechcem ani pocut.alebo mozne este teraz spravit a pomoc mu.