Poznáte dáke značky zdravotných topánočiek?

tamia
12. máj 2008

ahoj,
aké poznáte značky zdravotných topánočiek pre deti, prípadne www stránky? A aké kupujete vy drobcom? Vyberám malej topky a na nete skoro nič nemôžem nájsť. Pozerala som santé a protetika. Ďakujem!

dmonikad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hribikana
29. apr 2009

ahoj,
nechcem si robit reklamu, ale ponukam vam kvalitnu bardejovsku obuv, ktoru najdete u batu aj u sante, ale za vychodniarske ceny ... najdete si ma na mimibazare ako hribikana ... prajem pekny vecer

denisab32
30. apr 2009

u mňa topánočky vyhrávajú tieto 😅 :
http://www.boticky.sk/?tripos=baby&boticky=7

skvelý nápad-ochrana na detskú obuv 😵 :
http://www.big.de/de/produkte/big-bobby-car-fam...

Ak sa chce niekto dozvedieť, kde sa dá zohnať, napíšem do IP.

denisocka
30. apr 2009

hribinka,teba mama davno v oblubenych,len ešte nedozrel čas na objednanie

kolko take boty stoja v obchode, možeš aj do IP

dosa
30. apr 2009

... jeeeej, denisa, tie chranice su skvela vec, na odrazadlo ako stvorene - skoda ze to nebolo skor 😉

denisab32
30. apr 2009

dosa
ja viem 😅 , moji tiež podrali topánky, fakt škoda, že to nebolo skôr....

denisocka
30. apr 2009

možeš mi deni poslať konrakt do IP?

annouk
21. máj 2009

ahojte,
moja mala ma 9 mesiacov a uz zacina chodit,
nozicku ma 10cm dlhu, teda šlapu, kedze ma byt topka o 1,5cm dlhsia,
znamena to, ze by mala mat topanocku cislo 11,5-12?
ako je to s cislovanim?
zozeniem vobec take male? lebo vsade som zatial videla minimalne 18 ☹
dakujem za rady!!!pekny dnik

veronikahel
21. máj 2009

annou, tak 0,5cm by mala byť volnosť, nie až 1,5cm...
a kuk sem... tu je napr. tabulka velkosti http://www.bata.sk/poradna/ako-si-vybrat-obuv/t...

alusha
21. máj 2009

annouk, 12centimetrova topanocka je cislo 19, my nosime c. 20 a to je 13 cm topanka... a detske topanky su zhruba od cisla 17

annouk
21. máj 2009

veronikahel, ja som sa vsade docitala, ze topanocka ma byt o 1-1,5cm vacsia 😨
alusha, takze ak ma mala 10cm nozicku, potrebovala by asi 18? alebi je zbytocne kupovat take male cislo?
ako rychlo narastie nozicka 9 mesacnemu babu o centimeter?
sestrit peniaze samozrejme nechcem,len nech ma to zdravotne najlepsie

jannicka
21. máj 2009
alusha
22. máj 2009

ahoj, ked ma nozicku 10cm, tak kup topanocku okolo 11,5cm, co je asi 18, ved vyskusate a uvidis, ja som kupila malemu 20 ako prve topanocky, uz ich ma skoro 3mesiace a nozicka mu narastla minimalne, este stale su mu volne. Ten link, co hodila jannicka, su dobre topanocky, ja som odtial objednala sandalky a malemu sa v nich dobre bezka.

skynet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
24. apr 2010

Ahoj,poznate obuv Dr.Punto? že vraj sa predáva aj v zdrav.potrebách som sa dočítala,ale naživo som ju ešte nevidela,tak či mám po nej pátrať,či je dobrá pre plochú nôžku....pekný deň,J.

wandaslovakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marara
19. máj 2010

re wanda, pozrela som si vašu stránku a celkom ste ma presvedčili. Chcem sa opýtať, či odporúčate kúpiť topánky už pre 10 mesačné dieťa, ak ešte nechodí, ale už stojí a dá sa povedať, že asi polovicu času, keď je hore strávi na nohách, aj keď staticky. Kedy je ten správny čas prejsť z mäkkých capačiek (tiež kožené) na pevnú obuv? Ďakujem

wandaslovakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wandaslovakia
30. máj 2010
wandaslovakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
30. máj 2010

wanda,mne to neide otvoriť 😒

wandaslovakia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bobket
31. máj 2010

Ahojte!
Chcem sa spytat.Moja maly ma sice len nieco cez 7 mesiacov,ale ked sa mu da tak sa uz vytahuje pri gauci na nohy alebo sa chyta coho moze len aby sa mohol postavit. Mam mu uz kupit topanocky o akych sa tu bavite alebo nechat este capacky? a som aj trochu zmatena lebo niekde sa pise ze podrazka ma byt makka napr. ako liliputi, robeez a pod. a ine ze ma byt sice makka,ale ohybna nieco ako pediped a ja jedno aj druhe pediatri vraj odporucaju.Tolko info, ze to niekedy nie je ani dobre a clovek nevie co a ako.... ☹

katy1979
31. máj 2010

Bobket no je v tom troska chos. Ak zacne capat okolo nabytku mal by mat topanocky. Hlavne pevnu patu. Ja osobne som za klasicku podrazku ale ohybnu. Po vonku nech si kludne beha v liliputi to je na nozicky dobre ale doma by som dala topanocky.ale kazdy ti tu napise nieco ine.

katy1979
31. máj 2010

Wanda troska neskoro reagovat na rocne prispevky. My mame aj tak teraz ortopedicke od protetiky na prikaz ortopeda.

bobket
31. máj 2010

katy dakujem za odpoved, tak sa idem po niecom poobzerat.. som zvedava co najdem lebo maly ma nozicku velku( riadne plutvy na svoj vek,xixi) 11,2 cm takze nosime 19 tak hadam najdem nieco, skusim tie protetiky...

katy1979
31. máj 2010

Bobket tiez sme zacinali na 19-tkach. My sme nosili cicibany softy lebo splnali to co som od topanok chcela. Teraz budeme mat tri roky a nosi 28-ky.

bobket
31. máj 2010

@katy1979, nasla som na mmb take super sandalky ale spicka je zavreta protetiky 😉 a tie cicibany sa daju kde zohnat 😵

katy1979
31. máj 2010

Cicibany v ba. Maju aj netovu stranku. Chvalia aj elefanten tie maju aj v deichmane myslim a este superfity.