Poznáte dáke značky zdravotných topánočiek?

tamia
12. máj 2008

ahoj,
aké poznáte značky zdravotných topánočiek pre deti, prípadne www stránky? A aké kupujete vy drobcom? Vyberám malej topky a na nete skoro nič nemôžem nájsť. Pozerala som santé a protetika. Ďakujem!

danu
12. máj 2008

tamia napriklad Rak. Alebo zajdi do zdravotnikych potrieb a tam ti poradia.

katia7
12. máj 2008

my mame protetiku a myslim ze su dobre a dalsie sa chystam kupit bata

tamia
autor
12. máj 2008

katia,
my máme baťa a nie som s nimi nadšená. Nedržia nôžku tak ako by osm si predstavovala. tak preto idem kúpiť nové.

jaduska
12. máj 2008

nooo, slovobuv zlepšila sortiment 😉 My sme teraz malej kupovali topánočky u Baťu, sú na suchý zips, takže sa dajú upevniť podľa potreby, predavačka nám poradila, ktoré sú kvalitnejšie (s mäkkou podrážkou), stáli síce 999 Sk, ale našťastie sme mali kupón z DM,tak sme zaplatili iba polovicu. Ale vyskúšané ich ešte nemáme, lebo malá zatiaľ nechodí 😉

zuzla2
12. máj 2008

my mame zatial Batu...na kupon kupovane...este sa xystame kupovat jedny, lebo mam este jeden..a potom uz budeme xodit nakupovat iiba od fi Slovobuv...

jaduska
12. máj 2008

zuzla a majú niekde predajňu v Prešove?

zuzla2
12. máj 2008

jaduska ja viem iba o tej v BJ... 😎

jaduska
12. máj 2008

a v BJ to je iba na tej adrese, ktorú majú na stránke?

zuzla2
12. máj 2008

pokial viem,tak ano..my sme tam este neboli..ale kamos vravel...a maju otvorene len pondelok-piatok..vyhovovalo by mi keby aj sobotu,ale tak co uz...

zuzla2
12. máj 2008

je to na konci BJ smerom na Poprad 😉

jaduska
12. máj 2008

nooo, asi pošlem mangelovu sesternicu na prieskum, ako to tam funguje 😉

deni84
12. máj 2008

ahojte, ja som prvé kupovala v BA na Kramároch http://www.beni.sk/, bola som s nimi spokojná a ďalšie sme kúpili tu: http://www.cipele.sk/galeria.php?menu=leto a s nimi som veeeeľmi spokojná, sú veľmi mäkučké, malému sa v nich veľmi dobre chodí, takže ich odporúčam 🙂

filipa
12. máj 2008

my kupujeme malemu v GEOX-e, priamo v podnikovej predajni v PD. len nie som si ista, ci maju topanocky aj pre uplne malicke nozicky... cislo 22 uz mali. su velmi kvalitne a super je to, ze maju technologiu dychania, takze nozicky sa nepotia. urcite odporucam pre vacsich drobcov 😉

sanicatko
12. máj 2008

ahoj ,my mame prve topanocky,zn.WANDA,som s nimi spokojna su super,stali 560

luci
13. máj 2008

my mame zatial sandalky na doma zn. SANTE www.sante.sk kupujem v lekarni 🙂
a jarne sme kupovali v beni na kramaroch.....su tam vselijake znacky,mile predavacky...a vedia poradit 🙂

tamia
autor
13. máj 2008

ahoj,
sortiment slovobuvi vyzerá naozaj dobre. Len neviem či to zoženiem aj v nitre. Neviete náhodou?

sonoga
14. máj 2008

tamia, niektore topanky slovobuvi sa predavaju aj v normalnych obchodoch s obuvom, a nie som si ista,ale niekto mi hovoril, ze si kupil tie topanky u batu, tak sa treba opytat.

val01
15. máj 2008

ahojte,
sanicatko, a kde sa predavaju topanocky zn. Wanda ? v lekarni ?

ilijanka
15. máj 2008

ahojte, my sme kupovali v zdravotníckych potrebách zn.Protetika, majú veľmi pekné moderné topánočky, stáli 590 Sk, zatiaľ sme spokojní

katia7
15. máj 2008

tamia vdaka radsej dobre popremyslam. nemate este niekto skusenosti s tymi bata topankami? ked uz bolo tolko tych dm kuponikov snad ich mate viaceri 😀 vdaka

danu
15. máj 2008

alebo aj napriklad school topanocky 😉

jaduska
15. máj 2008

katia7 ako som už písala vyššie, máme kupónkové od Baťu, mali teraz celkom dobrý výber...ale obuté ich mala iba raz, aj to ešte nechodí. Staršia dcérka mala topánky od Baťu asi pred dvoma rokmi, trochu sa ošúchali, ale tvar držali dobre, aj teraz má sandálky a zatiaľ pohoda.

katia7
15. máj 2008

jaduska vdaka, my s manzelom nosime len batu a sme spokojny len pri drobcekovi sa bojim. to moje sidielko je v kuse na nozkach ale doma ho nechavam boseho. ozaj trochu mimo temy ale neviete ci musi byt doma obuty? dost sa hneva na to

lyongirl
15. máj 2008

katia7 - ja malého obúvam aj doma, má papučky s klenbou, síce koľko doktorov, toľko názorov, ale ide o to, že detská nôžka sa vyvíja do 3 rokov a dieťa by malo mať pevnú, čiže kotníkovú obuv a s klenbou. No a ja sa bojím, aby náš malý nemal šmatlavé nožičky po tatíkovi, ktorý ich má neskutočne ploché, klenba žiadna a má kvôli tomu problémy aj s chrbticou, takže ja obúvam.
No a taký malý postreh, bola som obehať obuvy a či boli sandálky za 500 Sk, alebo za 1200 Sk, boli bez klenby 😠 , alebo klenba taká, jak poď ma ... Asi nakoniec kúpime v zdravotníckych potrebách. No a natrafila som na parádne za 399 Sk, aj sú krásne, ale asi ich budem musieť oželieť ☹ a vysoliť viacej peniažkov 😠 , len nech je drobec zdravý

jahodka11
15. máj 2008

lyongirl a preco ozeliet? tie su tiez bez klenby? a vies mi poradit, ideme malemu kupit papucky, lebo uz chodi v choditku, a chcem ist batovi...maju tam poriadne papucky? ci kam mam ist?

katia7
16. máj 2008

vdaka lyongirl ved prave ze kolko lekarov tolko nazorov tak uz neviem co a ja som mala tiez problemy s nozkami ked som bola mala aj my topanky obuvali naopak len mi tie nozky stale idu trochu k sebe aj ked to nevidno ale vzdy viac zoderem podrazku znutra 😒 tak sa neviem rozhodnut ci mi tym pomohli ci nie. no a tiez by ma zaujimalo kde ist na tie poriadne papucky.vdaka

tigri
16. máj 2008

ja som teraz kupila malej sandalky protetika, su celokozene aj zvnutra, maju klenbu a stali 630 Sk

doteraz mala cele topanky, zn. Bambino (vyrobca Trencin)...aj s tymi som bola spokojna

dadka212
16. máj 2008

My nosíme zn. Pegres, aj máme troška problémy s nožičkami malý našlapuje na vnútornú stranu nožičky takže musíme nosiť ortopedickú obuv, len sandálky nemajú veľmi pekné a čo som videla Slovobuv tak tá klenba je na každých botičkách iná oni to majú také prešívané (niekde sa mi zdá trocha sfušovaná robota) takže sandálky ešte budem musieť pohladať nejaké len nechcem zasa také čo majú vpredu úplne otvorené prstíky lebo mám v živej pamäti čo sa nám robilo ako deťom sme zakopli a sa nám oddelil necht od bruška a nenormálne to bolelo 😝

katy1979
16. máj 2008

jahodka u batu som papučky s klenbou nevidela a tie čo tam mali sa mi nepáčili.
ja som mu kupila ciciban papučky. Stoja síce 500 Sk, ale sú také sandálkové na leto a sú super. Aj klenba aj pata. Držia dobre a lahučko sa obúvajú.
Aj rozmýšlam že či by mu zatial nestačili aj také na von. Zatial ešte sám nechodí.
A sú krásne.