• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte značku topánok Super gear?

16. októbra 2015 
Pozna niekto zn.super gear???Chcela by som kupt malej čižmičky,ale tuto značku som ešte nepočula,alebo su to činske?
7. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame platenky, derie ich hlavne na zahrade, ja som ich kupila v cinaku, neodolala som lebo su krasne (inak vsetky ostatne ma z normalneho obchodu), ale potom som si vsimla ze tam bola madarska visacka :confused: tak netusim...
7. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to jsem ještě neslyšel
7. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme mali plátenky super gear, kupovala som ich v detskej obuvi v maďarsku za pár halierov, za mesiac boli vhodné akurát tak do koša, ale svoju úlohu si splnili :grinning:
8. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ich kúpila u baťu a bola som s nimi spoko :slight_smile:
2. sep 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz neviem,chcem kupit malemu zimne snehule Super Gear,a toto som nasla zo SOIky,aj ked je to z minuleho roka a tyka sa to tenisiek... :confused: :confused: :confused:

http://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyrobky/Jednotny-trh-EU/Detske-tenisky-Super-Gear-povod-Cina.soi
15. sep 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno aj ja mám vyhliadnuté snehulky,ale asi sa na to vykašlem.....kúpim niečo drahšie a kvalitnejšie.... :frowning2:
20. sep 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som pisala tej pani,co to predava na MMB,lebo sa mi tiez tie snehulky velmi pacili, a poslala som jej ten link,nech mi napise,kto je vyrobca a tak,a odpisala mi,ze vie o tom,ze tam bol problem,ale ze to bola iba jedna varka,a ze tu zle usili a mali povolene remienky a tak,tak som cumela,lebo v tom linku zo SOIky sa pisalo uplne o niecom inom... :confused: :confused: :confused:

povolene remienky a vysoky obsah nejakeho chemickeho svinstva je dost velky rozdiel... :angry: :angry:

tak som si objednala snehulky z Nextu a je pokoj.. :grinning:
21. sep 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež som si vyhliadla na MMB snehulky tejto značky.Ale ako to tu čítam určite ich už nekúpim.Ani neviete ako ste mi pomohli.ĎAKUJEM :wink:
28. okt 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len na ozivenie, my sme mali snehulky tejto znacky kupovane tu na MB ako nove a urcite si ich kupeme aj tento rok. maximalna spokojnost, nozicka ostala vzdy v suchu a teple.
9. sep 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mate niekto aktualne skusenosti s touto znackou ???
9. sep 2015 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme mali snehulky minulý rok a boli výborné, nepremokli a nohu mal malý stále teplú.
16. okt 2015 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok