Poznáte značku topánok Super gear?

inhotep
7. okt 2009

Pozna niekto zn.super gear???Chcela by som kupt malej čižmičky,ale tuto značku som ešte nepočula,alebo su to činske?

denduska
7. okt 2009

my mame platenky, derie ich hlavne na zahrade, ja som ich kupila v cinaku, neodolala som lebo su krasne (inak vsetky ostatne ma z normalneho obchodu), ale potom som si vsimla ze tam bola madarska visacka 😕 tak netusim...

nobody
7. okt 2009

tak to jsem ještě neslyšel

tilly
8. okt 2009

aj my sme mali plátenky super gear, kupovala som ich v detskej obuvi v maďarsku za pár halierov, za mesiac boli vhodné akurát tak do koša, ale svoju úlohu si splnili 😀

zuzkagonos
2. sep 2010

ja som ich kúpila u baťu a bola som s nimi spoko 🙂

cora73
15. sep 2010

tak teraz neviem,chcem kupit malemu zimne snehule Super Gear,a toto som nasla zo SOIky,aj ked je to z minuleho roka a tyka sa to tenisiek... 😕 😕 😕

http://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyrobky/Jednotn...

winona24
20. sep 2010

mno aj ja mám vyhliadnuté snehulky,ale asi sa na to vykašlem.....kúpim niečo drahšie a kvalitnejšie.... ☹

cora73
21. sep 2010

som pisala tej pani,co to predava na MMB,lebo sa mi tiez tie snehulky velmi pacili, a poslala som jej ten link,nech mi napise,kto je vyrobca a tak,a odpisala mi,ze vie o tom,ze tam bol problem,ale ze to bola iba jedna varka,a ze tu zle usili a mali povolene remienky a tak,tak som cumela,lebo v tom linku zo SOIky sa pisalo uplne o niecom inom... 😕 😕 😕

povolene remienky a vysoky obsah nejakeho chemickeho svinstva je dost velky rozdiel... 😠 😠

tak som si objednala snehulky z Nextu a je pokoj.. 😀

marcelecka
28. okt 2010

tiež som si vyhliadla na MMB snehulky tejto značky.Ale ako to tu čítam určite ich už nekúpim.Ani neviete ako ste mi pomohli.ĎAKUJEM 😉

kasiopeja01
9. sep 2013

len na ozivenie, my sme mali snehulky tejto znacky kupovane tu na MB ako nove a urcite si ich kupeme aj tento rok. maximalna spokojnost, nozicka ostala vzdy v suchu a teple.

elenapol
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nez
9. sep 2015

Mate niekto aktualne skusenosti s touto znackou ???

duda999
16. okt 2015

aj my sme mali snehulky minulý rok a boli výborné, nepremokli a nohu mal malý stále teplú.