Prvé topánočky. Aké by mali byť?

ervotoc
13. aug 2006

jedine info čo mam zatial je-koženné,pevna patička,tvarovana klenba,tenka,ohybna podražka-teda pružna,aby sa nešmikalo este,no a široka špička,to je vsetko co mam o topankach..baby ale ake?aku znacku?ake cislo?lebo nas ked mal pol roka,dostal chutne papučky že od roka no uz vtedy ked sme mu priložili nožičku k papučke,tak nožička doooosť pretrrrrrčala 😀 teraz mu priniesol jeden nas znamy take peknucke sandalky,ohm,tie to iste,malilinke uz teraz a tak by ma zaujimalo,ako velkost zistim,tiez odmerať,či obkresliť,či čo?hm? 😕 😕 jaaaj a dnes som sa dozvedela v januarčatach,ze maju mať symbol žirafu 😕 tak mi poradte prosim ,ked pride na nakup ,comu sa vyhnuť,skusenosti,informejšššn 😀 no všetko,aj značky,ktore sa vam osvedčili,ktore nie 😕 diiiiky,bo nechcem zas dostať nejaké činanky od svokričky,zas vo vreci to skonči,jak skoro vsetko... 😒 tak by som sa tomu rada aj touto formou snad mohla vyhnuť.. 😕 ma napadlo,bo uz kuju plany,ake lacne topanočky dovleču z dovolenky...nič proti nim jasne,len si myslim,že topanočky su doležite,nechcem aby mi čaptal len preto že svokrovci ušetrili "dve kačky"neviem či sa tu niekto vytatáry,všetko naraz zas pišem 😀

biomama
22. nov 2014

Ahojte, ja by som urcite odporucala znacku Shooshoos. Su to jemne kozene topanocky s ohybnou podrazkou, velmi vhodne pre najmensie deticky. V sucasnosti sa daju kupit aj na Slovensku.
Pripadne pozrite aj u mna🙂

mizu89
4. máj 2015

Ahojte poradte mi kedy a aku obuv kupit na leto na plazenie,stvornozkovanie.Kupit teraz alebo tesne pred letom?Maly bude mat v juny 8 mesiacov a pravdepodobne sa bude uz posuvat,tak aby nebol s bosimi nozkami na trave. 🙂

sonya_12
22. jún 2015

Svojim deťom kupujem len kvalitnú obuv. ABy nemali nízku klenbu ani plochú nohu, som ochotná invesstovať viac. často objednávam z topankovo.sk kde to kúpim lacnejšie,teda najprv ich vyskúšamv obchode a potom objednám. http://zlavovekody.sk/kod/zlavovy-kod-10-na-nak...

julinkazel
1. okt 2015

Mate skusenost aj s Wanda obuv??? Dakujem