• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tlačia ma topánky. Ako ich zmäkčiť?

23. októbra 2016 
po lete je vzdy noha rozcapena zo zabiek alebo baleriniek, preto tlacia vsetky lodicky. Ale nikde som sa nedocitala ako sa roztiahnu lodicky ktore su z umelej koze
25. sep 2014 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ortopéd mi poradil - čo robiť ak tlačia topánky v prednej časti :
Do igelitového vrecúška napustíš vodu, vrecko uzavrieš (uzol). Dáš vrecúško do prednej časti topánok a topánky dáš do mrazničky tak, aby voda bola v prednej časi (podložiť opätok). Voda zmrzne, roztiahne sa a roztiahne topánku.

Teraz ešte vyriešiť čo robiť, ak tlačia topánky na päte....
7. apr 2015 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mokrú ponožku a vyfénovať :slight_smile:
27. apr 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby... funguju mokre ponozky, alebo lieh aj na semisove topanky? (len vonku semis)...
co sa toho liehu tyka nezostanu na topankach skvrny?? vobec nemam skusenost a rada by som to vyskusala. :slight_smile:
4. máj 2015 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tym alkoholom potierat z vnutra ci z vonka dakujem
17. feb 2016 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tym alkoholom potierat z vnutra ci z vonka dakujem
17. feb 2016 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.
@bumka fuu tak to som este nepocula, ale skusim to.. vzdy ma nove topanky tlacia
17. feb 2016 o 12:16  •  čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V obuve (ja som kupovala u Baťu) sa dá kúpiť rozťahovací sprej na topánky za cca 2-3 € a krásne sa topánky roztiahnu resp. prispôsobia chodidlu. Ak nepovolia na prvý krát, treba opäť nastriekať. Do vnútra sa nastrieka na miesta, kde najviac tlačí topánka, vytvorí sa taká biela pena a topánky treba hneď obuť. Chvíľu je to taký blbý pocit, lebo sú akoby mokré, ale tá pena relatívne rýchle schne a topánky povolia. My len toto používame hlavne pri nových topánkach aj pre deti a sme spokojní :slight_smile:
17. feb 2016 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
14. apr 2016 o 16:25  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamka277
ahoj prosímťa ako sa volá ten sprej?
alebo mohla by si sem dať foto prosím?
ďakujem
22. okt 2016 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikafarkasova Ahoj, pridávam foto, je to taký malý sprej, na foto možno pôsobí veľký :slight_smile:
23. okt 2016 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok