• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topánky na kolieskach. Aký je váš názor na ne?

3. apríla 2013 
Ahojte, nevedeli by ste mi poradit ci v Bratislave v Auparku predavaju heelys??? Ak hej ako sa vola ten obchod a kolko stoja??? Vopred Dakujem :wink:
24. sep 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako dlho sa na nich učí íst??
24. sep 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem v utorok so skolou na vylet do Blavy :wink: ... budeme mat rozchod v auparku tak si ich asi kuupim :slight_smile: uz sa tesiim len neviem ako dlho sa na tom uci ist :confounded:
24. sep 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano maju ich v auparku, obchod Scarlett, pri elektro NAY :wink:
24. sep 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cena sa pohybuje od 2000 do 4000sk za tie Heelys :sunglasses:
24. sep 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Topánky na koliečkach sú podla mňa úplne ssssssssssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuppppppppppppeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!! :slight_smile: :grinning: :dizzy_face: :sweat_smile: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
12. okt 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som min. týžden akurát kúpila nove za 520 aj s poštovným, sivce nie Heelys, su to nejaké z USA s Dorou, ružové
a už usilovne trénuje :wink:
12. okt 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to mam je to festi sranda radim vam kupte si to lebo je to fejsti sranada sranda ako kraava ti vole kupte si to aj ked to je drahe ale stoji to za to a je to aj bezpecne
1. nov 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludia neviete mi poradit kde sa take topanky daju kupit lacnejsie?
26. nov 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rsstyle.mimishop
ja som prave vcera objednala synovcovi na vianoce z tejto stranky za 999Sk
26. nov 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mal by prist ako darcek k tomu opasok alebo siltovka zdarma, podla vyberu :wink:
26. nov 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://rsstyle.mimishop.cz/detail.php?zbozi=504335
presne tieto, tak dufam, ze budem spokojna
26. nov 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môžem sa pridať?
syn/8/ ich chcel tiež,ale sme nenašli jeho veľkosť,tak sme kúpili iba kolieska čo sa obúvajú na botasky,počas jazdy svietia,princíp jazdy je ten istý/po prvom dni mal svalovku/a stáli 250sk
27. nov 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam otazocku... podotykam, len otazocku, nerypem, len chcem info :grinning: nie su tie topanky na kolieskach pre deti skondlive? (nohy, chrbtica a tak...)
27. nov 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj no ja mam doma boty heelys a su fakt suprove paradne sa na nich jezdi a je to strasna sranda ale taske je sa na nich naucit :slight_smile: :grinning:
5. jan 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu v Dubline,su ti topanky pre detiska uplne samozrejmostou :wink: :wink: :wink:
5. jan 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tie kolieska chcem ale mam malo nesetrenich bol by niekto ochodny predat to za 2eura :frowning2: prosim :slight_smile: :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning: :confounded: :-B jak bude niekto ochotny napiste mi na www.azet.sk tam sa prihlaste a napiste mi kto by bol ochotny na nick qatusa :dizzy_face: :wink: :unamused: :slight_smile: :rolling_eyes: :astonished:
31. mar 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme ze aj my ich mame doma, bol to velky booom a teraz ich zoberu von malokedy :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile: ja sa iba potrebujem spytat ze ci sa daju tie kolieska z tych botasiek vybrat.....ak niekto vie ako tam mi poslite prosim odpoved na email JANULIK2008@AZET.SK Dakujem
26. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosim vas ma niekto predat koliesko na topanky nesvietacie
3. apr 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok