Topánky na kolieskach. Aký je váš názor na ne?

lenocka23
7. jún 2008

Ahojte babeny..
Len by som sa chcela spytat na Vas nazor na topanky s kolieskami pod patou... Par krat som videla akym sposobom v tom deti chodia a zda sa mi to divne... teda to naslapovanie...
Co vy na to..? predpokladam, ze mnohe z Vas detom neodolali a maju ich doma... (nastastie ze moj syn je este maly na to, aby ich chcel.. 😀 )
Dakujem za nazory.. 🙂

zuzitka
16. jún 2008

moja sestra ich predava... a povedala ze ako keby si sa smykala na lade 😀

zuzitka
16. jún 2008

normalne utekas po smyckach a potom das vahu na paty..... a ideeeees 😀

vraj to kupuju 3rocnym detom ale aj 50rocny ludia sa potom pytaju 😀

certica
16. jún 2008

ja som to videla prvy krat minuly rok v taliansku, aj sme ich tam zhanali

zuzitka
16. jún 2008

oprava .... po spickach /nie po smyckach... myslim rychlejsie ako pisem 😅 😅 /

certica aj ste kupili?

monikka22
16. jún 2008

ja som ich dnes videla po 1000 ale tak do cisla 5-6 stali tak do 1200 u nas na SR v detskom obchode

zuzanocka
17. jún 2008

dcerka (7r.) ich ma.. uci sa sice este len na nich "chodit", ale paci sa jej to... nechapem, preco pisete, ze si v tom deti znicia nohy... ved to je len na chvilu... ide von na hodinku, obuje si ich... vysanti sa a je spokojna... a na rozdiel od korcul si ich nemusi vyzuvat, ked sa chce pohrat niekde na trave 😉
paci sa mi to, dobry napad... 🙂

danielitka26
17. jún 2008

ja som videla ako sa stal pekný úraz v takýchto topánkach ...ruka zlomená celý doškrabaný ....chudák chlapček 😔

zuzanocka
17. jún 2008

tie urazy... ved to sa moze stat i na bicykli, na korculiach... ☹
ale jasne, ze ked je tema o topankach, pisete o urazoch, ktore ste videli, ze sa na nich stali.. 😉

dada005
24. aug 2008

ahojte nepredal by niekdo topanky na kolieskach pls pls

siwike25
24. aug 2008

Ahoj daju sa kupit už aj u wietnamcou na trhu a videla som ich aj v obchode do 600sk. 🙂

dada005
25. aug 2008

pr siwike25

a kde tho prosim predavaju presne?.dakujem

dada005
25. aug 2008

pre siwike25 a v akom mste tho predavaju?
dakujem 😀 🙂

zuzitka
25. aug 2008

moja sestra ich predava v Auparku, robi v predajni Scarlett na 2. poschodi pri elektre NAY 🙂

lefika
25. aug 2008

ja som rozmyslala, ze si ich kupim pre seba 😅 teraz ked bude od septembra rano blazinec: najskor malu do skolky a potom ryyychlo na stanicu na vlak.

siwike25
25. aug 2008

Dada005 ja som z Ga a tu v jednom obchode vola sa Qvin.

Lefika awoj však si ich chod kupit,xixixixixixi 🙂 🙂

zuzitka
25. aug 2008

lefika... ty pojdes na kolieskovych botach a mala bude za tebou plapolat ako zastava 😀

mna tie boty nejak neoslovili.... 😖

lefika
25. aug 2008

siwi, tak v quine? pojdem pozriet, snad si v nich nerozbijem drzku...ani nikomu inemu 😀

siwike25
25. aug 2008

No ano v Quine som ich videla pred tyždnom,maly ale 3 alebo 4 druhy.Tam su za akotak dobru cenu:Segra ich kupovala malemu v Galaxii a staly okolo 3000sk tak to je už ine kafffeeee,na ne?xixixi

evaviki
25. aug 2008

Ja som take chcela, ale kedze som otehotnela, tak pustam z hlavy 🙂
Inak co sa tyka urazov, tie sa mozu stat na bicykli, normalnych korculiach a pod., takze si nemyslim, ze tieto boty su extra rizikove. A deckam treba vysvetlit, ze v supermarkete sa na tom nejazdi.

zuzu978
25. aug 2008

tak ja som ich kupila cez internet na www.botaskyktoreidu.sk do 1000 Sk a odporuca ich aj moja sestra - ma dieta a za kocikom sa korculuje za malou

betulik
6. sep 2008

ja by som take strasne chcela ale moji rodicia ich nechcu kupti lebo najlacnejsie som videla za 2200sk a take mi oni nechcu kupit asi nikto mi netrda dajake za 500 ci 600sk ???? 😨 😨 ak by nieto mal ponuku mam email blacky92@azet.sk dakujem za precitanie a inac mam 12 heehehehee 😀 😀

mareklucka
6. sep 2008

Ahojte,
ak možem pridám svoj názor - pred pár dňami som videla jedno dievčatko (mohla mať tak 9 - 10 rokov) a práve išla zo školy domov a mala obuté tie botasky s kolieskami,ale poviem vám chodila v tom strašne 😖 Až mám pocit,že ked ich bude nosiť častejšie bude mať strašne pokrivenú chrbticu... Ja by som to skor odporučila na také občasné vychádzky ako na bežné nosenie... 😔

adka99
7. sep 2008

Nechcete sa poradit s niekym skusenejsim!!! Ja vás nechcem niejako urazit milé mamičky 😀 Ale ja som to vyskusala na vlastnej kozi! mam ich doma a bez nich nikam ani newidem proste je to super a verte ci nie nemam ziadne zniceene nohy prave ze par kilov zhodite no ja nemam ake 😀 Tak sa zamyslite ze ci by ste investovali koruny do takejto super veci myslim si ze ani moja mama by najprv na tym silne pouvazoovala az tak by ich kupilaa!Ale ja som to murobyla za nu 😀

livi
8. sep 2008

akože vôbec sa mi to nezdá bezpečné. dieťaťu by som ich nekúpila - či už si zničí chrbticu, alebo sa na nich riadne doláme 😒
adka - to či máš zničenú chrbticu, nezistíš len tak sama..to musí posúdiť ortopéd.

maruschka
8. sep 2008

ja keď vidím,že decko, ktoré je dajme tomu 3 hod v nákupnom centre alebo niekde na prechádzke chodí len po špičkách v týchto super koliečkových botaskách, tak to asi nie je zdravé, že? 😖
A je úplne jedno,či sú to zasúvacie,vyklápacie,alebo stabilné koliečka-raz po tom to dieťa chodí, má to nainštalované v topánke a hotovo.

A môže to byť akékoľvek zábavné, praktické, rýchle, a môžeme pri tom zhodiť aj 50 kg, mne to je jedno.. 😝

ella1
8. sep 2008

tie kolieska sa dajú vybrať.aspoň z tých originál heelys.takže nemusia chodiť po špičkách.
a veľmi ľahko, je na to taký kľuč,len sa to vypáči a potom sa tam dá kryt..... 😉

bekusqa_73
13. sep 2008

taq cawte ..ja som ich predvcerom dostala k narodeninam tiez som zvazovala ci su bezpecne ..vzdy je tu riziko ale ked sa to naucite nak to nieje problem ja by som ti uz za nic nedaka je to welmi jednoduche ..a ked sa nepredvadzas a davas pozor taq je to v poriadku ..je to super 🙂 🙂 🙂

bekusqa_73
13. sep 2008

lenocka aj ja ked com to nemala taq som sa bala ci sa to naucim lebo je to divne 😖 ...ale no mam to 2 den a viem na tom 😵 ..je to perfiss

basado
13. sep 2008

my ich mame tiež. ale ked sa ma niečo stat tak sa stane aj ked davate na deti večší pozor tak to je ešte horšie. 😖

laura5laura
18. sep 2008

mam tie botasky ale nebojte sa ak sa ucite na tom ist v pohode par krat spadnete a dalej nic ja bez nich nejdem ani viniest kos a su dobre aj do skate parku 🙂 🙂 🙂 😀