Topánky na kolieskach. Aký je váš názor na ne?

lenocka23
7. jún 2008

Ahojte babeny..
Len by som sa chcela spytat na Vas nazor na topanky s kolieskami pod patou... Par krat som videla akym sposobom v tom deti chodia a zda sa mi to divne... teda to naslapovanie...
Co vy na to..? predpokladam, ze mnohe z Vas detom neodolali a maju ich doma... (nastastie ze moj syn je este maly na to, aby ich chcel.. 😀 )
Dakujem za nazory.. 🙂

emjee
7. jún 2008

priznam sa, ja som ich este nevidela, len obcas zazriem ako sa v hypermarkete niekto rychlo presuva, tak kukam jak puk, ze ma topanky s koleckami 😀

lenocka23
autor
7. jún 2008

ja tak isto... aj som uvazovala pre seba.. ale asi je to fakt len modna vlna co Ti znici nohy... ale mozno sa mylim... 😀

julova
7. jún 2008

ja neviem - ja by som to dietatu nekupila - zdaju sa mi byt dost nebezpecne...hlupo naslapne, alebo sa nejak smykne a moze si ublizit...

lyongirl
7. jún 2008

ja som to videla minule na jednej puberťáčke a páčilo sa mi to. Neviem, či je to bezpečné, alebo ako, ale aj puberťáci musia mať niečo IN... 😉 , aby sa trochu odlíšili a pomachrovali 😀

maruschka
7. jún 2008

http://www.heelys.sk/index.php?page=co-je-to-he...

mne sa to zdá byť super..ale fakt iba do hypermarketov,nákupných centier,kde je tip-top podlaha...Tie koliečka sú príliš malé na to,aby chodili po zlom teréne..
A ešte.Ak náhodou dieťa nie je ešte zdatné vo vození sa na nich,tak môže pekne zadĺžiť rodičov,ak v nejakom obchode náhodou padne a strhne tovar so sebou na zem...Aj to som už videla.. 😒

julia225
7. jún 2008

my sme to mali s desinkinym ockom v uk uz minuly rok, sme sa vyblbli ako male deti, je to super, ale je na tom aj dost velka nehodovost, ja som si rozbila hlavu a ked som prisla k dr sa ma opytal, dufam ze nemate topanky s kolieskami 😅 😀 a ja ze mam...sme sa sikali jak kone... no a my sme byvali pri letisku, dost casto sme tam chodili s malou do detskeho centra a vacsinou sme ju tam nehali a my sme sa saleli po halach... 😀
joj super casy... 😢
😀 😀 😀

bianca
7. jún 2008

ja uz som videla par fakt hnusnych zlomenin ludi co topanky mali i tych ktr.zrazili

karolinkafe
7. jún 2008

Mne sa to tiez vidi trochu nebezpecne 🙄 ale aj tak si myslim, ze je to skor pre pubertakov 😅 ja by som si teda pre seba tieto topanky urcite nekupila 😕 😅

ella1
7. jún 2008

manžel to kúpil dcére v uk,za super cenu,oproti našim.ale kedže ona je športový antitalent(zo športov vie jedine plávať),tak ich mala raz asi 5 minút a dosť.
ja by som to asi nekúpila,raz bolo v telke dievča,čo si na tom zlomilo nohu.

bibula
7. jún 2008

ja som to akurat dnes videla-dve kocky na tom,no parada,na chodniku sa korculovali a zrazu ako isli ku prechodu sup a koliecka boli fuc a normalne utekali,len som cumela.cumela a obdivovala.
dcera ma 12 r.zatial ich nechce,stacia jej onlinky-tie ovlada skvele,jazdi na nich od 5 rokov. 🙂

sasenka
7. jún 2008

mojej dcere - strašnej športovkyni - sa to tiež pači, ale stoja 3000,- a ine sa kupiť nedaju, robí to iba jediná firma, maju na to licenciu... a to kym jej noha rastie tempom jedno číslo za sezonu absolutne nehrozí 😕 .
Ale aj mne sa zda, že na tom decká čudne našľapujú 😒

adinka3
8. jún 2008

sasenka, ja mám 10 ročného syna, veľmi ich chcel, tak sme ich kúpili.... a úspešne ležia v skrinke. Nekúpiš?

miriamkac
8. jún 2008

Ja pridam len takyto prispevok: obcas pozeram relaciu 112 v telke a tam ukazovali velmi komplikovanu zlomeninu 12 rocneho dievcatka v skole, ktora nezvladle tieto topanky, myslim, ze vyhodit 3000,- sk za zlomeny krk deti, by som si to rozmyslela 😒

sasenka
8. jún 2008

😀

adinka3
8. jún 2008

ja som to tieť pozerala v telke. Ale netreba hneď myslieť na to najhoršie. A nedala som za ne 3000,- , takže ak by mal naozaj niekto záujem, môžme sa dohodnúť. Mal ich na nohách 3x. 🙂 Seriózne.

miriamkac
8. jún 2008

sasenka ja neviem, co ti je smiesne ?! 😝

sasenka
8. jún 2008

jáj, to nepatrilo na tvoj príspevok, ale na Adinkin, nejako sme tu museli byť naraz a tvoj príspevok "skočil" medz tie naše 😲 .
No Adinka napíš mi ake to je číslo a kolko by si chcela do sukr. správa, a spytam sa dcerky, tak by som ti dala vedieť 😉
Miriam, to fakt je smola. No ale ja by som v tom malu napr. do školy neposlala, bohvie čo v tom robila, či sa nechcela ukázať pred kamošmi, neviem, ja som to v TV nevidela.

jesika26
8. jún 2008

no ja keby som mala ..nást rokov, tak ich určite mám doma, velmi sa mi to páči 😀

pacna
8. jún 2008

mne o nich asi pred rokom hovoril muz videl ich v Prahe,potom som ich videla u nas a bolo to teda super každa jedna hlava sa otočila. a hlavne babky tie nechapali ako sa ten človek pohybuje 😀 😀 😀 😀

u nas su neni cesty na ne tak dcera ich mat nebude. 😉

danulka2
8. jún 2008

prave dnes dcera zacala, ze ci jej ich kupime za vysvecko. Ak bude bobre, tak ich dostane / dobre bude, takze budu aj topanky/

adusa
9. jún 2008

Baby ze 3000 sk, no ja cumim 😕 , snad sa uplne zblaznili pytat take nehorazne peniaze od ludi 😠 . Asi maju z toho dobry biznis 🤐 . Tu som ich dnes videla vo Walmarte ( asi nie az take kvalitne 😒 ) za $16 a aj tu su napr za $34 v sale
http://www.amazon.com/dp/B000LICIMO/ref=nosim/?...

liana
9. jún 2008

baby, moja čerstvá skúsenosť, v sobotu som sa v hypermarkete zrazila s jedným dievčiskom, čo to napasovalo rovno na mňa a ani sa jej neunúvalo zabrzdiť. takže som skončila medzi regálom a ona si veselo trielila po celom obchode. Podotýkam že mala asi tak 8-9 rokov. Ani mu ani bu, ale hlavne že mala takéto topánky. Takže ja som z praktických dôvodov proti.

justina
9. jún 2008

Cauko,
moja Mirka po nich velmi tuzila, tak sme sa jej na ne na meniny vyskladali v ramci rodiny. Fakt su neumerne drahe.
Co sa tyka urazov - no ano, je tu zvysene riziko, ale to je aj pri bicyklovani, plavani, lyzovani, korculovani...
nerozumiem tomu, ze v nich do teba niekto vrazil, na heelysoch sa nevyvinie taka rychlost ako napr. na korculiach, Mirka v nich chodi rychlostou poklusu. Asi zalezi na konkretnom decku, ci je naucene na to, ze okrem neho su na svete aj ini ludia 😉
Tie kolieska sa daju aj vybrat, diera po nich sa zaplacne vyberacim kusom podrazky.
Raz som si ich vyskusala, ale neslo mi to, vooobec 🙂 Skusal ich aj svagor (musel pokrcit prsty) a tomu to islo. tak neviem, kde je chyba 😀
Adusa, tak to je klasika, ze u nas je vsetko predrazene. Muz si napriklad nedavno kupil varic (taky ten odolny aj na zimne horske tury), u nas vraj stoji 5-6 tisic a z USA mu ho poslali za cca 2.500 aj s postovnym balnym 😒

sasenka
9. jún 2008

Adusa, tak to potom je falzifikát, aj u nas sa to objavilo, a museli to stiahnuť, lebo JEDINÁ firma ma na to patent, takže všetky ostatné su priemyselná krádež, nesmie sa to ani vyrábať ani predávať 😖

adusa
9. jún 2008

Sasenka to je tu vychytena znacka na tie topanky, len sa to sanzia pravdepodobne dopredat a na trh daju novu kolekciu, ale aj tak nove kupit max. za $100.

zuzitka
12. jún 2008

v auparku v obchode SCARLET ich maju /vedla nay-elektro/ - znacky heelys a skaterunner
cena od 2800sk vyssie 😉

eros
12. jún 2008

cez MMB su aj lacnejsie ja som zohnala segre za 2100 + postovne 😉
je to haluz,ale ja by som sa asi na nich zabila 😀

malaskoricka
13. jún 2008

je to zabavne🙂 ja take chceem 🙂

zuzitka
16. jún 2008

skorica ... tak si to kup 😉 sestra povedala ze to je sranda 😀

nitka
16. jún 2008

baby ja som si kuk video a asi som sprosta ale to sa ako da na tom jazdit ked su kolieskaiba vzadu? 😅 😀