Topánky na kolieskach. Aký je váš názor na ne?

lenocka23
7. jún 2008

Ahojte babeny..
Len by som sa chcela spytat na Vas nazor na topanky s kolieskami pod patou... Par krat som videla akym sposobom v tom deti chodia a zda sa mi to divne... teda to naslapovanie...
Co vy na to..? predpokladam, ze mnohe z Vas detom neodolali a maju ich doma... (nastastie ze moj syn je este maly na to, aby ich chcel.. 😀 )
Dakujem za nazory.. 🙂

riqush
24. sep 2008

Ahojte, nevedeli by ste mi poradit ci v Bratislave v Auparku predavaju heelys??? Ak hej ako sa vola ten obchod a kolko stoja??? Vopred Dakujem 😉

riqush
24. sep 2008

A ako dlho sa na nich učí íst??

riqush
24. sep 2008

Ja idem v utorok so skolou na vylet do Blavy 😉 ... budeme mat rozchod v auparku tak si ich asi kuupim 🙂 uz sa tesiim len neviem ako dlho sa na tom uci ist 😖

zuzitka
24. sep 2008

ano maju ich v auparku, obchod Scarlett, pri elektro NAY 😉

zuzitka
24. sep 2008

cena sa pohybuje od 2000 do 4000sk za tie Heelys 😎

vava345
12. okt 2008

Topánky na koliečkach sú podla mňa úplne ssssssssssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuppppppppppppeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!! 🙂 😀 😵 😅 🙂 😉 🙂

sassi
12. okt 2008

ja som min. týžden akurát kúpila nove za 520 aj s poštovným, sivce nie Heelys, su to nejaké z USA s Dorou, ružové
a už usilovne trénuje 😉

julkca
1. nov 2008

ja to mam je to festi sranda radim vam kupte si to lebo je to fejsti sranada sranda ako kraava ti vole kupte si to aj ked to je drahe ale stoji to za to a je to aj bezpecne

certica1985
26. nov 2008

ludia neviete mi poradit kde sa take topanky daju kupit lacnejsie?

margaret1
26. nov 2008

rsstyle.mimishop
ja som prave vcera objednala synovcovi na vianoce z tejto stranky za 999Sk

margaret1
26. nov 2008

a mal by prist ako darcek k tomu opasok alebo siltovka zdarma, podla vyberu 😉

margaret1
26. nov 2008

http://rsstyle.mimishop.cz/detail.php?zbozi=504335
presne tieto, tak dufam, ze budem spokojna

bodka13
27. nov 2008

môžem sa pridať?
syn/8/ ich chcel tiež,ale sme nenašli jeho veľkosť,tak sme kúpili iba kolieska čo sa obúvajú na botasky,počas jazdy svietia,princíp jazdy je ten istý/po prvom dni mal svalovku/a stáli 250sk

slnieckova
27. nov 2008

mam otazocku... podotykam, len otazocku, nerypem, len chcem info 😀 nie su tie topanky na kolieskach pre deti skondlive? (nohy, chrbtica a tak...)

kakajuska
5. jan 2009

ahoj no ja mam doma boty heelys a su fakt suprove paradne sa na nich jezdi a je to strasna sranda ale taske je sa na nich naucit 🙂 😀

cipsinka
5. jan 2009

tu v Dubline,su ti topanky pre detiska uplne samozrejmostou 😉 😉 😉

qatusa
31. mar 2009

ja tie kolieska chcem ale mam malo nesetrenich bol by niekto ochodny predat to za 2eura ☹ prosim 🙂 😵 😅 😀 😖 :-B jak bude niekto ochotny napiste mi na www.azet.sk tam sa prihlaste a napiste mi kto by bol ochotny na nick qatusa 😵 😉 😒 🙂 🙄 😲

titkovamiriam
31. mar 2009

samozrejme ze aj my ich mame doma, bol to velky booom a teraz ich zoberu von malokedy 😀 😀

janulik2008
26. mar 2010

Ahojte🙂 ja sa iba potrebujem spytat ze ci sa daju tie kolieska z tych botasiek vybrat.....ak niekto vie ako tam mi poslite prosim odpoved na email JANULIK2008@azet.sk Dakujem

mario123
3. apr 2013

ahojte prosim vas ma niekto predat koliesko na topanky nesvietacie