• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topánočky Liliputi. Máte skúsenosti?

24. septembra 2016 
ahojte, tie, co pochybujete, aky typ topanocky je vhodnejsi - tvrda/makka, pozrite si toto nazorne video: http://petitspasdegeant.canalblog.com/archives/2008/07/16/9940532.html

k pediped: idem si objednat tie Grip ´n´ Go, lebo tie klasicke pediped su podobne ako liliputky a chcem nieco s pevnejsou podrazkou (aj na chodenie po asfalte). maly mi teraz chodi za ruky, mam wanda tenisky a moc sa mi nepozdava, ze ked je trosku unavenejsi, uz ich taha za sebou - su tazsie nez pediped, liliputi a naturino.
Mame aj naturino sandalky, su suprove!
7. jún 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tigerca10 to video je pekné :grinning:, mne sa pozdávajú shooshoos, nakoľko Grip n Go majú pre nás zatiaľ iba veľké čísla :angry: . Inak Wandy máme aj my, iná ťarcha veru na nožičke :unamused:

Tie shooshoos som našla že ich predávajú aj tu http://www.dunaj.sk/category.php?k_index=56798, ale to číslovanie sa mi celkom nepozdáva, nemáte s týmito topánkami niektoré skúsenosti? Malej som kúpila liliputky M a sú jej ešte väčšie a pedipedky ešte o kúsok, nakoľko sú také pevnejšie ako liliputky. Akú veľkosť jej mám kúpiť tie shooshoosky, M-ky?
7. jún 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie shooshoos na tej stranke maju kozenu ci gumenu podrazku?
7. jún 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigerca10 práve aj ja som na to pozerala, ale zdá sa mi že by mali mať gumenú :slight_smile:
7. jún 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
má niekto topánky shooshoos, aby nam vedel s istotou povedat, ci je to nieco ako pediped grip ´n´ go - teda gumena podrazka?
8. jún 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teraz som si vsimla, ze shooshoos nemaju na spicke tu gumu tak ako pediped grip ´n´ go: http://liliputi.sk/
8. jún 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigerca10 Shooshoos napr. tieto:http://www.dunaj.sk/product.php?zb_index=1296389
majú koženú podrážku, ktorá je tenšia ako majú Liliputi (Liliputi majú 3-vrstvovú a Shooshoos iba 1-vrstvovú podrážku)
Shooshoos tieto: http://www.dunaj.sk/product.php?zb_index=1296479
majú gumenú podrážku, ale inú ako Pediped GG, takú "jednoduchšiu".
Najlepšie sú jednoznačna Pediped GG. :wink:
8. jún 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky, mne sa tiez tak zda, rozhodujem sa, co mojmu kupit, ale kupim pediped GG, co uz, zainvestujem, nech sa mu len lahucko chodi :slight_smile: ale este som jelen z tych velkosti. on ma nozicku takych 12 cm. nevie mi niekto poradit, aku velkost potrebuje?
8. jún 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigerca10 Tu je tabuľka veľkostí, potrebujete č. 19 (alebo 20, ak má predsa o niečo väčšiu nohu ako 12 cm). Najlepšie je tú tabuľku vytlačiť a postaviť na ňu dieťa, tak sa najjednoduchšie zisťuje.
http://www.liliputi.sk/download/pediped-tabulka-velkosti.pdf
8. jún 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia74 prosím ťa a tieto podľa teba majú tú podrážku gumenú? píšu tam že pevná podrážka, len to tak moc nevyzerá, dík za radu si zlatá :slight_smile:
http://www.dunaj.sk/product.php?zb_index=1296425
8. jún 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia74 ešte posledný dotaz :slight_smile: tie topánočky kupovať s vôlou cca 1cm alebo radšej tak akorát? Malá má 11cm, tak radšej tie S? Dík
8. jún 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, mne sa zda, ze tie, co su delene na S-M-L-XL su s makkou podrazkou.
8. jún 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kryska5 Áno ako píše @tigerca10, tie majú iba tenkú koženú podrážku.
Treba kupovať troška väčšie, max. o 1 cm, aby mohli nožičky rásť - podľa mojich skúsenosti (môj syn a deti kamošiek) rastú nožičky najrýchlejšie, keď deti začnú chodiť. Je to asi prirodzené... :slight_smile:
8. jún 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigerca10 @klaudia74 dík baby, aj mne sa zdalo, len píšu tam že pevná podrážka a na niektorých píšu pohodlná chůze s protikluzovou měkkou podrážkou tak som z toho jeleň :grinning: . Vyzerá to že tam v tom majú riadny hokej sa mi zdá :unamused:
9. jún 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa zda... ja som zvolila radsej pediped GG kvoli tej gumenej spicke.
9. jún 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigerca10 ano, nečudujem sa, ja by som tiež, len sa snažím nájsť niečo s gumenou podrážkou keď je vlhko, ale ešte máme malú nohu na Pedipedky GG :(
9. jún 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie GG su od cisla 19. aj na 19 mate malu nohu?
9. jún 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigerca10 asi jo, keď má len tých 11cm, aj tie M-ka sú nám väčšie, ale zas S sa mi zdá veľmi malé. A tie Wandy sme kupovali 17, ale snáď do jesene nám noha podrastie nech máme čo nosiť :D

inak som tam písala kvôli tým shooshooskam a hoci píšu pevná podrážka tak vyjadrenie k tomu je takéto
Dobrý den,
kojenecké botičky Shooshoos (konkrétny typ) mají lehce zpevněnou podrážku
odpovídající kategorii bot, svrchní materiál je kůže.
9. jún 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: lehce zpevnenou podrazku :slight_smile: to vyzera, ze to bude nieco ako pediped originals. ja chcem pevnejsiu podrazku do kazdeho pocasia a terenu, tak to splna akurat pediped GG.
9. jún 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kryska5 my mame tie papucky :slight_smile:
13. jún 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alusha iba na doma, či aj von v nich beháte, aj keď už som dvoje objednala, za tú cenu :slight_smile: na doma budú určite super :slight_smile: si spokojná s nimi? Dík za info
13. jún 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kryska5 my ich mame na doma, su makkucke, nesmyka sa v nich malemu, ale uz bol v nich aj na dvore, ale to len tak po travicke, lebo maju tenucku podrazku, takze to by vsetko citil v nich a asi by sa hned aj zodrali :slight_smile:
13. jún 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alusha už som veľmi zvedavá, lebo jedny boli písané ako papučky a druhé čo som objednala ako prvé topánky, tak som zvedavá či tam bude nejaký rozdiel :slight_smile: A ďakujem :wink:
13. jún 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Práve vidím, že na liliputi.sk urobili akciu na topánky Pediped. :slight_smile:
22. jún 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá potrebujem poradiť, sú liliputky vhodné aj na vysokú, širšiu nožičku? Chcem ich objednať, ale zdajú sa mi pri prstoch dosť nízke, tak neviem...máte niektorá s tým skúsenosť? ďakujem
15. aug 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neskúšal si niekto objednať pedipedky priamo z ich americkej stránky?

@monitka80 podľa mňa pri prstoch by problém nebol, ale mne sa zdá že malá mala v liliputkách otlačené kotníčky a to sa mi nezdá že by mala nejako vysokú či širšiu nožičku, tak neviem, ale radšej nech ti poradí väčší odborník na liliputky, my máme iba jedny. Častejšie nosíme pedipedky :slight_smile:
16. aug 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kryska5 a pedipedky nosíte aj po vnútri, či? Lebo chcem objednať aj tie, zdajú sa mi lepšie na von a vo vnútri som chcela niečo lacnejšie preto uvažujem nad liliputkami, nehovoriac o tom, že sú krásne :slight_smile:
16. aug 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monitka80 nie nie, tie nosíme na von, ale nosili sme von aj liliputky, hlavne na ihrisko. Na doma nosíme také z ebay-u majú iba tenkú podrážku, ale myslím že na koberce a trochu dlažby to stačí, mne sa liliputky ako papuče zdajú dosť drahé :wink: ale zas záleží na tom akú dlažbu má človek doma :slight_smile:
16. aug 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na www.market24.sk su liliputi a postupne aj shooshoos a pediped... o tyzden by mali byt zimne kolekcie :slight_smile:
16. aug 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok