• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topánočky Liliputi. Máte skúsenosti?

24. septembra 2016 
ahojte, sme stastni majitelia tychto topanociek :dizzy_face:
vzala som tie sandalky - bezove - zdalo sa mi, ze do teplejsieho pocasia budu predsa len vzdusnejsie, ako uplne uzavrete. mame ich sice iba 1. den, ale uz musim pisat chvaly! okrem toho, ze su nadherne ( a aj na nozicke vyzeraju rozkosne), tak skvele sedia, mala je zjavne spokojna a co je super, len pred tyzdnom sa zacala rozchadzta, je este nesmela, ale akoby sa jej v tych sandalkach nejako lepsie chodilo :slight_smile: . predtym mala protismykove ponozky....
kedze este vacsinou stvornozkuje, je super, ze ju netlacia a moze ohnut v pohode nozicku. podrazky su skutocne makkucke... zatial ich bude mat len na doma, neskor uvidime.
a este sa mi paci, ze gumicka v clenku je volna - teda ak by sa vytahala, da sa v pohode vymenit, ale myslim, ze to velmi nehrozi. a super sedia, nepadaju. su nam este malicko vacsie - sme velkostne na rozmedzi cisel, cize som uz brala vacsie, ale vobec to nevadi. :slight_smile:
vrele odporucam :slight_smile:))
28. máj 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my už máme sandálky a tiež sú perfektné! :dizzy_face:
7. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som prave objednala :sunglasses:
7. jún 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie so zirafkou su krasne! :dizzy_face: Perfektne vymysleli, ze su pre chlapcov aj pre dievcata, tak sa nikto nemusi stazovat... :grinning:
12. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam doma tie topanocky z ciny.. v albume mam odfotene zatial len tie sandalkove + mame 2 take cele.. na doma budu podla mna v poho.. no podrazka je len z jednej vrstvy hrubsej koze a zvysok je z uplne jemnuckej krasnej makkej koze.. pekne drzia na nohe, co som rada, lebo lilly skopala alebo stiahla vsetky ponozky, aj capacky, co sme mali doma a tieto este nedala dole.. :slight_smile:
13. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja cakam za liliputi....som na ne fakt zvedava, dufam, ze sa mi slecna rozchodi konecne :grinning: paci sa mi, ze sa mozu brat aj vacsie, dlhsie vydrzia :wink:
13. jún 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktore si objednala? teda vzor, farbu..
13. jún 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
biele :wink: nevedela som sa rozhodnut este medzi fuksiou a baklazanom...tak to vyriesili biele
13. jún 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie su krasne :dizzy_face: aj ja mam vsetky do biela :grinning:
13. jún 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
biele idu ku vsetkemu :grinning:
13. jún 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim tu opat ospievat sandalky. :dizzy_face:
mame dvoje, jedny ako papucky a druhe von, riskla som to, trosku som sa bala makkej podosvy a nerovneho terenu, hoci som citala skusenosti maminiek, ze detom to problem nerobilo a naozaj, ani nasej tanke!!! a to zacina chodit a je velmi opatrna, az by som povedala bojazliva!!! nerovny teren - teda skor mam na mysli chodniky - vobec ziaden problem, mam dokonca pocit, ze sa jej v nich lepsie pohybuje ako v pevnych kotnikovych, tie, ako keby ju obmedzovali :zipper_mouth:
no kazdopadne, topanocky odporucam aj na vo! :slight_smile:
15. jún 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
super uz sa tesime :wink: martina, ako dlho si za nimi cakala???
15. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
standu, do tyzdna som ich mala. no, lenze tie, co som kupovala, mali na sklade.
15. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, niekto tu spomínal Robeezky (myslím Bihan), že je to svetová značka a stoja 23 € na eBay... Tak som sa dnes dozvedela (od kamarátky žijúcej v Kanade, ktorá s nimi má skúsenosti :slight_smile: ), že topánky Robeez sa vyrábajú v Číne, no a podrážku majú iba z jednej vrstvy hrubšej kože, Liliputi majú trojvrstvovú podrážku. Takže si myslím, že sme urobili dobre, ktoré sme sa pre ne rozhodli a nielen kvôli rozkošným žirafkám. :dizzy_face:
16. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziskala som informaciu od liliputi, ze topanky sa vyrabaju z Madarska z talianskej koze.

objednala som si dnes, par dni dostanem balik... :wink:
16. jún 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa ich chystam kupit malemu na buduce leto :dizzy_face: mne sa ta myslienka paci, ze sa masiruju nozicky a kedze chodit zacneme asi niekedy v zime a do snehu asi eee :sweat_smile: tak na leto sandalky budu paradne :slight_smile: standu, dudri ked dojdu tak hodte referencie ...

martina a co chodenie po kamienkoch a travicke, v poho?
17. jún 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa hlavne paci myslienka, ze dieta je akoby naboso, to znamena, ze moze pouzivat vsetko svalstvo...priznam sa, ze davnejsiesom kupila sandalky z protetiky, aj tak su nam stale velke ale nechapem, ako v tom ma dieta robit prve kroky. v tom sa da len pochodovat ako robot. takze tieto budu po dome a na paradu do kocara :grinning: a ked sa slecna rozchodi, mam aj sandalky zo slovobuvi, s klenbou....kedy ich v nich chodit budeme to je vo hviezdach :dizzy_face:
17. jún 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez na doma chcem s klembou, lebo to je rovna podlaha, takze lilipoti tam nemaju opodstatnenie ale na vonka budu super ... dufam :wink:
17. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len pre info, u suedov v shopingu (SCS Vieden) ich maju za 9,90€, co je polovica ako u liliputi
17. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka88, ale aké, nebodaj čínske? :wink:
17. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Toto je fakt scestné :wink: Aj moje obľúbené biooblečko je vyrábané v Indii na princípe Fair trade, tak isto moje najobľúbenejšie plienky sú dizajnované v Austrálii a vyrábané v Číne.

Dávala som sem link na britskú stránku, kde sú tie topánky o polovicu lacnejšie, ale ak chcete platiť 2x toľko za maďarské topánky z talianskej kože, je to vaša vec :wink:

Aquilka, Robeezky spomínal ten pán z liliputi, ktorý sa sem prišiel prezentovať, ja som reagovala len na neho :wink:
18. jún 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej bihan, ale tie co si davala link nemaju sandalkove prevedenie....no a mne je celkom jedno kde a z coho su vyrobene. ale ak maju trojvrstvovu podrazku a robeezky len jedno....a cena na robeezky je teda uchvatna. a tie ostatne, ktorych je plny net....nevidim to, netusim, ci sa v tom ozaj da chodit alebo je to len ako papuca ci na paradu do kocara. lilly vzala tie cinske a myslim, ze to na chodenie teda EE :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez mi to pride divne, ze tak znevazujete cinske veci.. :zipper_mouth: je rozdiel kupit nieco od cinanov na trznici a rozdiel nejaky original vyrobeny v cine.. drviva vacsina fajne mastnych drahych znaciek je vyrabana v cine, indii, bangladesi... adidas, H&M, C&A a x dalsich
aj tie moje cinske topanocky priamo z ciny kupene su podla mna uplne super a sa tesim, ked v nich bude drobec uz chodit.. :dizzy_face:
emmka ja ich chcem pouzivat doma na podlahe, radsej tieto, ako take tvrde s klenbou.. skor von by som dala daco pevnejsie.. mala bude mat rok aj tak v zime, tak bude musiet mat nejake normalne topanky, no na jar a v lete zrejme kupim zase taketo nieco.. este neviem, ci tie cinske, alebo liliputi, alebo nejake uplne ine.. a na stranke robeez su rozne topanky, podla toho, na co sa budu pouzivat, ci na von, alebo dnu, tie na vonku su z viacerych vrstiev na podrazke..
bihan, vy pouzivate takyto typ topanociek? aka je v nich podrazka?
18. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilly, nepoužívam zatiaľ žiadne, lebo Sára od začiatku behá bosá, ale nadchli ma tieto
http://shooshoosusa.com/products.php?cPath=51
pretože majú aj mäkkú gumovú podrážku, našla som ne veľmi dobré recenzie, tak beriem jedny také a jedny také :wink:
18. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby jasné, ani ja nemám nič proti tomu, keď sa niečo vyrába z tých istých materiálov, v tej istej kvalite, akurát v Číne... Moja poznámka narážala len na to, že keď niečo stojí 9 €, tak to asi nemôže byť to isté ako tie čo sú skoro dvakrát drahšie... u číňana kúpiš všetko, čo vyzerá byť, že je to to isté, ale to len tak vyzeralo... :slight_smile:
18. jún 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan, tie shooshoos sú fakt pekné, aj ja som si o nich naštudovala, sú určené ako "druhé topánky", prechod medzi tými s koženou podrážkou a klasickými - čiže pre vás. :slight_smile:
18. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudia, Sára už normálne behá v topánkach, ale keď som u Baťu a v iných obchodoch videla tie hrubé podrážky, v ktorých sa ani chodidlo nedá ohnúť, tak tieto mi prídu fakt skvelé :wink: A čistokožené pre dieťa ktoré behá ako drak.. to už fakt len na doma :sweat_smile:
18. jún 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
aj my používame podobný druh topánočiek ale zn. bobux, dostali sme ich od kamošky z Rakúska a sme s nimi veľmi spokojní http://www.bobuxusa.com/site/index.html - fúúúú len pozerám teraz, že tieto naše sa pohybujú v cenách od 27,90 EUR :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som plánovala kúpiť väčšie číslá dvojičkám a aj staršiemu, tak zrejme využijem vaše linky, lebo určite budeme hľadať lacnejšiu alternatívu - dííííík. :wink:
18. jún 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janettba, keby si potom objednala Liliputi a prídu ti, určite sem napíš, aké sú v porovnaní s Bobux, som zvedavá. :dizzy_face: Ináč som čítala v ich obch. podmienkach, že ak sa ti tovar nepáči, tak ho môžeš do 7 dní vrátiť, tak v tom nie je žiadne riziko. :wink:
18. jún 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok