Topánočky Liliputi. Máte skúsenosti?

standu
19. máj 2009

pri surfovani som narazila na topanocky s makkou kozenou podrazkou znacky liliputi. mate niektora s nimi skusenosti? su ozaj vhodne pre dietatko, ktore sa uci chodit? neaju klenbu, tak neviem....

veronika81
17. apr 2010

baby.. práve som dala prať liliputky 😅 za hodinku a pol vám napíšem, či sú ešte celé 😉

veronika81
17. apr 2010

myslím, že prežili 😀 prala som malému fusak, tak som ich do toho "zabalila", už sa sušia. čistučké, voňavučké 😵

miskaliska
17. apr 2010

super 🙂

helad
6. máj 2010

Už sa teším, ako v nich bude malý behať celé leto vonku. 😵

klaudia74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mischelka23
4. aug 2010

viete mi poradiť? poznáte aj nejaú inú značku ako Pediped Flex a Shooshoos? Shooshoos robia malé čísla a v Pediped flex sa mi žiadne nepozdávajú.. 😒 diky

dosa
9. aug 2010

dostali sme k narodeninam liliputky a su nam male, mame M a potrebujeme L (bezove so psikom). nemate niektora zaujem o vymenu? ak by ste mali opacny problem.

veronika81
9. aug 2010

@dosa ak sa ti nepodarí vymeniť tu, kľudne napíš tej pani na stránku, ona je veľmi ochotná, vymení ti. Akurát poštovné si musíš zaplatiť.

dosa
9. aug 2010

@veronika81 - dakujem, aj na to som myslela, len neviem, ci sa dopracujem k blocku, kedze to bol darcek a nasa krstna taketo veci moc nedrzi... musim sa jej spytat...

veronika81
9. aug 2010

@dosa alebo popros krstnú, keď jej ona napíše presne číslo objednávky, meno a všetko, tak tá pani bude vedieť ktoré topánočky to boli a určite ich ochotne vymení.

petrinka
26. aug 2010

ahojte baby, my tiez pouzivame liliputi a sme s nimi velmi spokojni. maly ich nevyzuva, ako vyzuval vsetko ostatne... on ziadne capacky ani ponozky nezniesol 😒
teraz mam vsak problem, lebo mame M a to je nam uz na doraz, mam pocit, ze uz ma palcek zohnuty, ked v tom chodi..Lenze vacsie cislo L je az 14cm a to sa mi zda strasny skok od 12,4cm. Bojim sa, ze mu to bude este velmi velke a bude sa mu zle chodit... pozerala som aj ine znacky a rozmyslam nad Robeez. Mate niektora skusenosti? Viete ich porovnat s Liliputi? U Liliputi sa mi paci podrazka, ze je viacvrstvova, je to tak aj u robeez?
Dakujem za rady a skusenosti!

dadka212
26. aug 2010

Teda na som tu asi jediná čo nie je spokojná s liliputi...mame tie červené sandálky, keď sa malej spoti troška nožička tak má zafarbene ponožky alebo nožičky, okolo členku to má celé otlačené od gumičky bolí ju to okrem toho sú strašne špinavé každý krát keď som jej to vyzula...aj keď ju vezmem na ruky som špinavá ja lebo na tu brusenu kožu zospodu sa chytá veľmi prach a špina a to keď náhodou stúpi na trávu kde je nedajbože rosa tak to je koniec ☹

julianna78
26. aug 2010

Petrinka mali sme robeezky a teraz máme liliputi,robeez majú podrážku tenšiu aspon tie čo sme mali my.Máme aj pediped tam je tá podrážka z hrubšej kože jak liliputi tie dávam aj von a teraz som jej objednala shoshoos a som tiež spokojná,odporúčajú sa ako prechod po liliputti ked už bábo chodí.
S tých capačkových sa mne osobne najviac páčia pediped.

petrinka
26. aug 2010

@julianna78 ja som pozerala aj tie pediped, ale tam nie su gumicky okolo clenkov ale su na suchy zips,nie? nestava sa ti, ze si ich malinka vyzuva?

julianna78
26. aug 2010

Ano je tam suchý zips.Malá si ich nevyzúvala a mne sa omnoho lahšie natahujú ako liliputi,tam mi vadí tá gumička nabudúce určite objednám zase pediped,sú vhodnejšie aj na von.

petrinka
26. aug 2010

@julianna78 a neopotrebuje sa ten suchy zips? a aj ked je ta podrazka hrubsia ako liliputi, stale je makka? ja ich potrebujem este ako papucky, len liliputy vacsia velkost by bola synovy este strasne velka...☹
Robeez teda asi nie, ked maju tenucku podrazku, tensiu ako liliputy.

julianna78
26. aug 2010

Nám sa neopotreboval.Ja ich používam tiež ako papučky na doma a sem tam von a pediped sú na von vhodnejšie,liliputi som jej dala raz a už je podrážka trolinku odratá a hned sa aj zašpinili.
pediped majú mekkú podrážku,ohybnú,ale je to taká trošku pevnejšia,hrubšia koža mne osobne sa lúbia viac.Liliputi som kúpila preto,že boli lacnejšie a ako papuče stačia,ale už ich viac nekúpim.

petrinka
26. aug 2010

@julianna78 velmi pekne dakujem za rady. objednam ich aj ja🙂

julianna78
26. aug 2010

Nemáš zač Petrinka,dúfam,že budeš spokojná 🙂

petrinka
2. sep 2010

@julianna78 ahoj, topanocky pediped nam uz prisli a vyzeraju velmi pekne. su to uz take ozajstne topanky🙂 kym este nebude velmi zima, tak moze v nich chodit aj von. dakujem za odporucanie.

julianna78
6. sep 2010

Ahoj Petrinka,som rada že topky sa lúbia 🙂 V pediped sme aj my chodili von,naopak na liliputi nadávam a lutujem,že som ich kúpila,vôbec nejdú vyčistit a bojím sa ich dat do práčky.

petrinka
6. sep 2010

@julianna78 ja som liliputi raz aj prala v pracke... a prezili. ja si myslim, ze ako prve topanocky su liliputi fajn, ale rychlo sa spinia, takze skor su len na nosenie vo vnutri...

petrinka
6. sep 2010

@julianna78 ved ich skus ponuknut do bazara, mozno ich predas!

julianna78
6. sep 2010

Petrinka ja som tie liliputi kúpila na doma,len raz ich mala vonku na tráve.,Skúsim ich teda hodit do práčky,snád prežijú.

petrinka
6. sep 2010

@julianna78 a aku ste kupili velkost?

zuzkat1
6. sep 2010

ahojte mozem sa pridat? mam 7,5 mesacne babo a uz mi stoji a robi prve krociky neviem ake topanocky jej kupit... tieto kazdy chvali tak by ma zaujimalo co su dobre aj na chodenie vonku alebo len doma a ci aj do mokra a tak a hlavne aku velkost jej mam kupit? viete mi poradit? dakujem

petrinka
6. sep 2010

@zuzkat1 ahoj, my sme si uz pisali cez IP, ja som bola s liliputkami spokojna... predsalen pediped sa mi zdaju tvrdsie pre take male babo. adam ma teraz rok a zacina chodit, takze teraz su ok a hlavne beriem to tak, ze aj vonku budu ok. ale ako papucky sa mi zdaju liliputi idealne. nebude malinkej zima na nozky, ale su makucke, takze sa v nich kludne moze hybat...

zuzkat1
6. sep 2010

@petrinka no hej to si pamatam ze sme si pisali🙂 a na tvoje odporucanie nad nimi uvazujem ale moja uz zacina robit krociky tak preto zvazujem ci budu fakt idealne aj ked uz cupkat bude nebodaj aj po vonku

petrinka
6. sep 2010

@zuzkat1 no za chvilku bude zima, tak na von by som ich uz neodporucala... skor len ako papucky

zuzkat1
6. sep 2010

@petrinka no aj ja som myslela🙂 aj som si jedny vyhliadla, len neviem aku velkost mam objednat a na von som myslela tie petiped tam maju take tmave cizmicky