Topánočky Liliputi. Máte skúsenosti?

standu
19. máj 2009

pri surfovani som narazila na topanocky s makkou kozenou podrazkou znacky liliputi. mate niektora s nimi skusenosti? su ozaj vhodne pre dietatko, ktore sa uci chodit? neaju klenbu, tak neviem....

martina46
28. máj 2009

ahojte, sme stastni majitelia tychto topanociek 😵
vzala som tie sandalky - bezove - zdalo sa mi, ze do teplejsieho pocasia budu predsa len vzdusnejsie, ako uplne uzavrete. mame ich sice iba 1. den, ale uz musim pisat chvaly! okrem toho, ze su nadherne ( a aj na nozicke vyzeraju rozkosne), tak skvele sedia, mala je zjavne spokojna a co je super, len pred tyzdnom sa zacala rozchadzta, je este nesmela, ale akoby sa jej v tych sandalkach nejako lepsie chodilo 🙂 . predtym mala protismykove ponozky....
kedze este vacsinou stvornozkuje, je super, ze ju netlacia a moze ohnut v pohode nozicku. podrazky su skutocne makkucke... zatial ich bude mat len na doma, neskor uvidime.
a este sa mi paci, ze gumicka v clenku je volna - teda ak by sa vytahala, da sa v pohode vymenit, ale myslim, ze to velmi nehrozi. a super sedia, nepadaju. su nam este malicko vacsie - sme velkostne na rozmedzi cisel, cize som uz brala vacsie, ale vobec to nevadi. 🙂
vrele odporucam 🙂))

aquilka
7. jún 2009

Aj my už máme sandálky a tiež sú perfektné! 😵

standu
autor
7. jún 2009

Ja som prave objednala 😎

helad
12. jún 2009

Tie so zirafkou su krasne! 😵 Perfektne vymysleli, ze su pre chlapcov aj pre dievcata, tak sa nikto nemusi stazovat... 😀

lilly
13. jún 2009

ja uz mam doma tie topanocky z ciny.. v albume mam odfotene zatial len tie sandalkove + mame 2 take cele.. na doma budu podla mna v poho.. no podrazka je len z jednej vrstvy hrubsej koze a zvysok je z uplne jemnuckej krasnej makkej koze.. pekne drzia na nohe, co som rada, lebo lilly skopala alebo stiahla vsetky ponozky, aj capacky, co sme mali doma a tieto este nedala dole.. 🙂

standu
autor
13. jún 2009

ja cakam za liliputi....som na ne fakt zvedava, dufam, ze sa mi slecna rozchodi konecne 😀 paci sa mi, ze sa mozu brat aj vacsie, dlhsie vydrzia 😉

lilly
13. jún 2009

a ktore si objednala? teda vzor, farbu..

standu
autor
13. jún 2009

biele 😉 nevedela som sa rozhodnut este medzi fuksiou a baklazanom...tak to vyriesili biele

lilly
13. jún 2009

tie su krasne 😵 aj ja mam vsetky do biela 😀

standu
autor
13. jún 2009

biele idu ku vsetkemu 😀

martina46
15. jún 2009

musim tu opat ospievat sandalky. 😵
mame dvoje, jedny ako papucky a druhe von, riskla som to, trosku som sa bala makkej podosvy a nerovneho terenu, hoci som citala skusenosti maminiek, ze detom to problem nerobilo a naozaj, ani nasej tanke!!! a to zacina chodit a je velmi opatrna, az by som povedala bojazliva!!! nerovny teren - teda skor mam na mysli chodniky - vobec ziaden problem, mam dokonca pocit, ze sa jej v nich lepsie pohybuje ako v pevnych kotnikovych, tie, ako keby ju obmedzovali 🤐
no kazdopadne, topanocky odporucam aj na vo! 🙂

standu
autor
15. jún 2009

super uz sa tesime 😉 martina, ako dlho si za nimi cakala???

martina46
15. jún 2009

standu, do tyzdna som ich mala. no, lenze tie, co som kupovala, mali na sklade.

aquilka
16. jún 2009

Ahojte, niekto tu spomínal Robeezky (myslím Bihan), že je to svetová značka a stoja 23 € na eBay... Tak som sa dnes dozvedela (od kamarátky žijúcej v Kanade, ktorá s nimi má skúsenosti 🙂 ), že topánky Robeez sa vyrábajú v Číne, no a podrážku majú iba z jednej vrstvy hrubšej kože, Liliputi majú trojvrstvovú podrážku. Takže si myslím, že sme urobili dobre, ktoré sme sa pre ne rozhodli a nielen kvôli rozkošným žirafkám. 😵

dudri
16. jún 2009

ziskala som informaciu od liliputi, ze topanky sa vyrabaju z Madarska z talianskej koze.

objednala som si dnes, par dni dostanem balik... 😉

emmka3
17. jún 2009

aj ja sa ich chystam kupit malemu na buduce leto 😵 mne sa ta myslienka paci, ze sa masiruju nozicky a kedze chodit zacneme asi niekedy v zime a do snehu asi eee 😅 tak na leto sandalky budu paradne 🙂 standu, dudri ked dojdu tak hodte referencie ...

martina a co chodenie po kamienkoch a travicke, v poho?

standu
autor
17. jún 2009

mne sa hlavne paci myslienka, ze dieta je akoby naboso, to znamena, ze moze pouzivat vsetko svalstvo...priznam sa, ze davnejsiesom kupila sandalky z protetiky, aj tak su nam stale velke ale nechapem, ako v tom ma dieta robit prve kroky. v tom sa da len pochodovat ako robot. takze tieto budu po dome a na paradu do kocara 😀 a ked sa slecna rozchodi, mam aj sandalky zo slovobuvi, s klenbou....kedy ich v nich chodit budeme to je vo hviezdach 😵

emmka3
17. jún 2009

ja tiez na doma chcem s klembou, lebo to je rovna podlaha, takze lilipoti tam nemaju opodstatnenie ale na vonka budu super ... dufam 😉

zuzka88
17. jún 2009

Len pre info, u suedov v shopingu (SCS Vieden) ich maju za 9,90€, co je polovica ako u liliputi

klaudia74
17. jún 2009

zuzka88, ale aké, nebodaj čínske? 😉

bihan
18. jún 2009

Toto je fakt scestné 😉 Aj moje obľúbené biooblečko je vyrábané v Indii na princípe Fair trade, tak isto moje najobľúbenejšie plienky sú dizajnované v Austrálii a vyrábané v Číne.

Dávala som sem link na britskú stránku, kde sú tie topánky o polovicu lacnejšie, ale ak chcete platiť 2x toľko za maďarské topánky z talianskej kože, je to vaša vec 😉

Aquilka, Robeezky spomínal ten pán z liliputi, ktorý sa sem prišiel prezentovať, ja som reagovala len na neho 😉

standu
autor
18. jún 2009

hej bihan, ale tie co si davala link nemaju sandalkove prevedenie....no a mne je celkom jedno kde a z coho su vyrobene. ale ak maju trojvrstvovu podrazku a robeezky len jedno....a cena na robeezky je teda uchvatna. a tie ostatne, ktorych je plny net....nevidim to, netusim, ci sa v tom ozaj da chodit alebo je to len ako papuca ci na paradu do kocara. lilly vzala tie cinske a myslim, ze to na chodenie teda EE 😝

lilly
18. jún 2009

tiez mi to pride divne, ze tak znevazujete cinske veci.. 🤐 je rozdiel kupit nieco od cinanov na trznici a rozdiel nejaky original vyrobeny v cine.. drviva vacsina fajne mastnych drahych znaciek je vyrabana v cine, indii, bangladesi... adidas, H&M, C&A a x dalsich
aj tie moje cinske topanocky priamo z ciny kupene su podla mna uplne super a sa tesim, ked v nich bude drobec uz chodit.. 😵
emmka ja ich chcem pouzivat doma na podlahe, radsej tieto, ako take tvrde s klenbou.. skor von by som dala daco pevnejsie.. mala bude mat rok aj tak v zime, tak bude musiet mat nejake normalne topanky, no na jar a v lete zrejme kupim zase taketo nieco.. este neviem, ci tie cinske, alebo liliputi, alebo nejake uplne ine.. a na stranke robeez su rozne topanky, podla toho, na co sa budu pouzivat, ci na von, alebo dnu, tie na vonku su z viacerych vrstiev na podrazke..
bihan, vy pouzivate takyto typ topanociek? aka je v nich podrazka?

bihan
18. jún 2009

Lilly, nepoužívam zatiaľ žiadne, lebo Sára od začiatku behá bosá, ale nadchli ma tieto
http://shooshoosusa.com/products.php?cPath=51
pretože majú aj mäkkú gumovú podrážku, našla som ne veľmi dobré recenzie, tak beriem jedny také a jedny také 😉

klaudia74
18. jún 2009

Baby jasné, ani ja nemám nič proti tomu, keď sa niečo vyrába z tých istých materiálov, v tej istej kvalite, akurát v Číne... Moja poznámka narážala len na to, že keď niečo stojí 9 €, tak to asi nemôže byť to isté ako tie čo sú skoro dvakrát drahšie... u číňana kúpiš všetko, čo vyzerá byť, že je to to isté, ale to len tak vyzeralo... 🙂

klaudia74
18. jún 2009

Bihan, tie shooshoos sú fakt pekné, aj ja som si o nich naštudovala, sú určené ako "druhé topánky", prechod medzi tými s koženou podrážkou a klasickými - čiže pre vás. 🙂

dudri
18. jún 2009
bihan
18. jún 2009

Klaudia, Sára už normálne behá v topánkach, ale keď som u Baťu a v iných obchodoch videla tie hrubé podrážky, v ktorých sa ani chodidlo nedá ohnúť, tak tieto mi prídu fakt skvelé 😉 A čistokožené pre dieťa ktoré behá ako drak.. to už fakt len na doma 😅

janettba
18. jún 2009

Ahojte,
aj my používame podobný druh topánočiek ale zn. bobux, dostali sme ich od kamošky z Rakúska a sme s nimi veľmi spokojní http://www.bobuxusa.com/site/index.html - fúúúú len pozerám teraz, že tieto naše sa pohybujú v cenách od 27,90 EUR 😝 a to som plánovala kúpiť väčšie číslá dvojičkám a aj staršiemu, tak zrejme využijem vaše linky, lebo určite budeme hľadať lacnejšiu alternatívu - dííííík. 😉

aquilka
18. jún 2009

Janettba, keby si potom objednala Liliputi a prídu ti, určite sem napíš, aké sú v porovnaní s Bobux, som zvedavá. 😵 Ináč som čítala v ich obch. podmienkach, že ak sa ti tovar nepáči, tak ho môžeš do 7 dní vrátiť, tak v tom nie je žiadne riziko. 😉