Topánočky Liliputi. Máte skúsenosti?

standu
19. máj 2009

pri surfovani som narazila na topanocky s makkou kozenou podrazkou znacky liliputi. mate niektora s nimi skusenosti? su ozaj vhodne pre dietatko, ktore sa uci chodit? neaju klenbu, tak neviem....

dudri
19. jún 2009

nova ponuka je aj www.plienocky.sk
priprava

helad
20. jún 2009

Musim sa vam podakovat, kto ste tu do tejto temy pisali, na zaklade toho som objednala topanky Liliputi a naozaj su take pekne a kvalitne vypracovane, ako ste pisali, tak dakujem za tip! 😵

janis8
20. jún 2009

Ja musim tiez pochvalit topanocky liliputi. Su naozaj uzasne. 🙂 Davno ma nic tak nenadchlo. Skoda, ze som o nich nevedela skor. Su ovela lepsie ako klasicke detske topanky na prve krocky. Mame tie sandalky, na detskej nozicke vyzeraju nadherne, lahucko sa obuvaju aj vyzuvaju.. Ta koza je uplne makkucka.. Podrazka je tiez z koze a zaroven je aj dost hruba, takze sa v pohode daju nosit aj von.. Odkedy ich mame obycajne topanky uz nenosime, teda planujem ich vyuzit maximalne ked bude vonku mokro.. Co sa tyka chodenia je to neporovnatelne lepsie s tymito sandalkami, predtym mi syncek stale padal a teraz krasne isto chodi akoby siel naboso.. Urcite sa oplatia aj z cenoveho hladiska, pretoze su naozaj kvalitne vypracovane a nevadi ked su vacsie pretoze vdaka tej gumicke sa prisposobia nozicke, doslova ju obopnu..

dudri
21. jún 2009
zuzka88
21. jún 2009

Teda Klaudia, ozaj mas cudne mienenie...99% veci co mame doma su z Ciny, len o tom nevieme.. je tam najlacnejsia pracovna sila..
Znama veicka: Americke komponenty, ruske komponenty...secko jedno aj tak su made in china
Ze to co je za polovicnu cenu (ten isty vyrobok) ja horsie ako ked to stoji raz tolko? kde si na to dosla? to len Slovac je taka nenazrana ze predava vsetko raz tak drahe ako nasi susedia..
Kika, Ikea, adidas, nike, kočíky, hračky....všetko...

klaudia74
21. jún 2009

Zuzka88, konkrétne mi tu napíš, že to čo si videla za 9 eur, sú tie isté topánky Liliputi aké sa predávajú na stránke liliputi.sk, lebo to potom idem reklamovať u výrobcu!!! Lenže ako by bolo potom možné, že aj výrobca ich predáva v prepočte za 17,50?
A k tvojej poznámke, že sa Slováci chcú na všetkom nabaliť - to si naozaj myslíš, že v tom shoppingu je majiteľ obchodu nejaký sociálny pracovník, ktorý platí nájomné, predavačky, odvody a všetky ostatné výdavky zo svojho vačku a topánky predáva pod výrobnú cenu??? 🙂
Takže mi išlo len o to, aby sa neporovnávali jablká s hruškami... 🙂

lilly
21. jún 2009

v zahranici je vyrobcov, alebo predajcov takychto topanociek, teda takehoto typu milion pat, len na slovensku su zatial dostupne len liliputi, no to neznamena, ze tie ostatne nie su dobre, kvalitne, alebo nemozu byt lacnejsie a pritom porovnatelne kvalitou... 😉

jamik
21. jún 2009

na stranke liliputi.hu maju topky aj od inych vyrobcov a mne napisali, ze si nejske vyberiem, nie je problem ich objednat. Myslim, ze tam boli aj tie od BIHAN.

standu
autor
21. jún 2009

ano maju tam shooshoos.....ale draheeeee 😉

sjuzocka
24. jún 2009

myslite ze by tieto topanocky boli dobre aj detom co maju buclatu nozicku? teda vysoky nart...

zajo79
24. jún 2009

mne prisli liliputi vcera, tmavomodre s futbalovou loptou, su uuuzasne. I ked za tie prachy...no ale na detoch setrit nebudem 😀 😀

Urcite budu aj na buclatu nozicku.

standu
autor
24. jún 2009

my ich mame na poste 😉 uz sa tesim, ked ich rozbalim 😀

standu
autor
25. jún 2009

taaak botky sme mali uz dnes na nozkach, su krasne, makkucke...odporucam 😉 nesmykaju sa, tak dufam, ze sa nam slecna konecne osmeli a zacne chodkat sama 🙂

samko1
27. jún 2009

🙂 ahojte baby.... mám jeden dotaz.. máme chlapca vo veku 9 mesiacov, je to malý "baculáčko" a má dosť vysoký nárt na nožičkách.. topánočky liliputi sa mi veľmi páčia, hlavne to, že sa v nich chodí akoby naboso a pekne sa prispôsobujú nožičke len neviem či mu do nich dostanem nožičky cez tie nárty.. nemáte s tým niektorá skúsenosti?? ďakujem za odpovede 😉

aquilka
27. jún 2009

samko1, náš malý má tiež vysoký nart a on má celkovo také pevné kosti (no a od ráno do večera by len jedol, takže nielen kosti 😅 ), ale topánky Liliputi sú nám v pohode dobré. 🙂 Čo máme doma iné "klasické" topánky po sestriných deťoch, tak tie aj keby som chcela, vôbec nehrozí aby som mu ich obula. 🙂

helad
1. júl 2009

samko1, ako si sa rozhodla, objednala si ich?
Ja tiez suhlasim s aquilkou, ze by mali sediet aj na baculatejsie nozicky. 🙂

jamik
1. júl 2009

Baby, kupujete topky aj z vonku? Napr. cez ebay?

jamik
1. júl 2009

Dcera ma tie s lienockami a su strasne krasne a aj sa jej v nich vyborne pohybuje.
Pre baculatu nozku bude treba asi vymenit bumicku za volnejsiu, ale to nie je nijaky problem.
Stredny syn ma odre s vlacikom tie najvacsie a tie su este maksie, ako dcerine a aj gumicka je tam volna. Ma ich velmi rad.

wendy62
3. júl 2009

lilly, prosim Ta, ked si z toho ebayu objednavala viac kusov, ako si im dala vediet ze to bude dokopy, kvoli tomu postovnemu? to treba kazdy par osobitne vydrazit a potom sa nejako dohodnut? som nejaka natvrdla a stale to neviem najst 😖

neurologia
3. júl 2009

ahoj wendy62 mas napr:15 dni cas vydrazit rozne a potom ked uz budes mat tie co chces tak das len platit a ono sa ti vsetky zobrazia spolu na platenie (teda ak su od jedneho vyrobcu)....aspon takto to fungovalo u mojich

ale treba si to pozriet lebo nie kazdy ponuka moznost poslat za jedno postovne viac parov topanociek niektory si za kazdy par topanociek uctuje postovne.....

wendy62
3. júl 2009

neurologia, dikes, tak to skusim. oni maju ze prvy par stoji 5 libier a kazdy dalsi 4 libry za postovne, tak snad mi to vyrata dobre 🙂

goga03
3. júl 2009

ahojte,
napisem vam moju skusenost.
ja som objednala liliputi asi pred mesiacom alebo tak.prisli rychlo a boli /su skvele.maly v nich chodi ovela lepsie ako v topankach s tvrdou podrazkou.
potom som si citala tuto diskusiu a kedze mu zacinali uz byt male, tak som sa rozhodla, ze vyskusam aj ine.
tak som objednala jedny zo snuglefeet a jedny z ebay (linky su na prvej stranke tejto diskusie) a cakala som co mi dojde. prinajhorsom objednam zase liliputi.
zo snuglefeet mi dosli topanky do tyzdna a z tej ciny asi za 10 dni. ked ich porovnam s liliputami, tak su trosku ine, liliputi maju maksi ten spodok, ale inak je to skoro to iste.este na tychto druhych nie je taka tesna ta gumicka, takze to netlaci. tiez sa mu v nich nepoti noha.takze teraz ma jedny do piesku a na travu a jedny nadoma. 😀 som spokojna, za tie peniaze.
p.s. tie topanky z ciny stali 0,98 centov a postovne ma stalo asi 6 dolarov, iny nepomer 🙂

lilly
3. júl 2009

wendy, ja som ich vydrazila nejak v priebehu 12 hodin, alebo aj menej a potom som dala nie ze platit hned, ale poziadat predajcu o fakturu, alebo zaplatit spolu, nejak tak, bolo to v anglictine, uz si napamatam.. a potom v my ebay som to mala vsetko pekne zhrnute do jednej sumy, postovne za prve topky bolo 5,99 a kazde dalsie 4,99 libier, a potom uz len das zaplatiti tu celkovu sumu cez paypal a hotovo..

goga, a ake su tie podrazky u vsetkych tych topanociek? vidno v praxi, ze napr tie liliputi maju 3vrstvovu tu podrazku a cinske nie? a tie snuglefeet maju tiez 1vrstvovu podrazku? Na von pouzivate liliputi?

barny
3. júl 2009

ja sa chystam objednat malemu sandale liliputi, zdaju sa mi fajn a prakticke, len sa neviem rozhodnut ake cislo maly ma nozku dlhu skoro 12 cm tak neviem ci zobrat M dlzka 12,6 cm alebo L dlzka 14 cm 😖, kto ich kupoval aku velkost ste vybrali v porovnani s dlzkou nozicky babatka?

standu
autor
3. júl 2009

barny moja ma nozku cez 11,5 a vzala som Mko..a su take akurat podla mna. takze na tvojom mieste by som brala vacsie 😉

goga03
3. júl 2009

lili - ak su liliputi 3 vstvove, tak snugle feet su 2 vrstvove a tie cinske su jednovstvove. presne v tomto poradi je aj cena 🙂
liliputi uz nepouzivame, lebo su uz male a strasne ho otlacala ta gumicka.
barny zober urcite vacsie, pri tomto type topanok to vobec nevadi ked su vacsie.oliver ma tiez 12 cm a tie M su mu presne, ale tlaci ho ta gumicka :( skoda ze sme ich nestihli ponosit viac.
na zimu mu kupim na doma zase liliputi,predsa je chladnejsia podlaha, teraz tie cinske stacia, ide mi hlavne o to aby sa mu nesmykalo a druha podstatna vec - nevie si ich dat tak lahko dole z nohy 😀

barny
3. júl 2009

vdaka za radu, tak vezmem radesj L ko, 😉 uz sa tesim na ne teraz, pozerala som na ne a vyzeraju lahunke a pekne, tie co mame teraz sa mi zdaju dost tazke ( protetika )

goga03
3. júl 2009

barny aj my sme mali prve sandalky protetika, lebo kazdy tvrdil, ze topanky musia mat pevnu a tvrdu podrazku a fixovany clenok. lenze ked som mu ich obula, tak vobec v nich nechcel chodit a pritom naboso behal okolo nabytku ako drak.ked sa v nich postavil, tak dost casto stal tak naboku nohy a vobec si to neuvedomoval. mne to pripadalo ako keby mal lyziarky na nohach, ze v nich nic neciti.
no a potom prisli liliputy a to je neporovnatelne, lahucke a pekne v nich chodi, nesmyka sa mu.
budes spokona uvidis 🙂

barny
3. júl 2009

goga prave som ich objednala, 😀 uz sa na ne tesim, aj ja sim myslim, ze tieto sandale protetika su strasne tazke, ved chodi ako mamut, ked je naboso, tak to je uplne ine, take lahunke hopkanie 😀

standu
autor
3. júl 2009

chcem pridat bohuzial negativny postreh....... ☹ mame liliputky vo farbe tutifruti....a chcela som ich ocistit, lebo su neuveritelne spinave 😖 a straaaasne ide dole farba z podrazky 😠 a potom je taka skareda vyblednutozasednuta je to nepekne. ako ich cistite vy? inak ako vodou, mydlom a kefkou si to neviem predstavit. skusila som to takym sprejom na nubuk a velur (koza) ale nic to nevycistilo a je to chemia a malej obcas skoncia v puse 🙄 🙄 🙄